Jump to content
Dogomania

IX Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków!!! :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Soko']Chciałam się zapytać Estery i Talii czym przyjeżdżają, to chyba jedyne osoby z kujawsko-pomorskiego :) bo ja z Torunia i chętnie w chociaż jedną stronę bym się zabrała, za zwrotem kosztów paliwa oczywiście itp.[/QUOTE]
Ja nie Esterka, ale odpisze, bo ona już śpi. ;-)
Estercia jak dobrze pójdzie, to pojedzie autkiem z siostrą, jak niedobrze to pewnie pociągiem. ;-)

Link to comment
Share on other sites

To wsiadasz w 10 lub 29 i wysiadasz na przedostatnim albo ostatnim przystanku (Bliska albo Szubińska), ale nie radzę się umawiać w godzinach szczytu chyba że jesteś masochistką i godzinna przeprawa przez most Cię nie zraża :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wpisz sobie na targeo albo zumi ul. Bliska. Daleko to są ostatnie domy w Toruniu ;) ale jak chcesz być sprytna to możesz się przejść przez most, prosto, minąć przystanek Armii Krajowej, przejść przez wiadukt, w prawo, prosto i wsiąść na przystanku naprzeciwko Lidla, tam już nie powinno być tłoczno :)

Link to comment
Share on other sites

To spoko :) nie wiem ile Wam ta wycieczka zajmie, możemy się umówić tak że napiszesz około której planujesz być a potem jak wsiądziesz do autobusu.
Aha - najprawdopodobniej będzie nam towarzyszyć jamnik z pręgami jak u boksera albo czegoś podobnego, ale wystarczy na niego spojrzeć i zmyka :lol: śmiesznie popyla na swoich nóżkach :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dog i inni z poludnia - jedzie ktos przez lodz? Chetnie wzielabym dwie psuczki ale przepisy pociagowe... Eh..
Moze ktos jedzie/moglby jechac naszymi rejonami? Szkoda mi nie zabierac ktorejs na takie fajne wakacje. Musialyby ciagnac patyczki -ktora jedzie a ktora nie.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dzisiejszemu spacerowi z Talią jadę na zlot, tylko na 2-3 dni (na więcej nie mogę psa wziąć :(), może za rok będziemy na całym. Miłe wrażenie i pozytywne odczucia po spacerze niestety nie zmniejszyły mojej obawy o swoje życie a wręcz przeciwnie :lol:
I słuchajcie - jeśli chcecie wystraszyć Werę - załóżcie swoim psom kaganiec, pomyśli że to zlot kosmitów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...