Jump to content
Dogomania

IX Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków!!! :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']Dolec był zajebistym psem i chyba nie ma osoby ,która nie miałaby do niego słabości.On nawet fajnie żarł pamiętam jak Karina mi go zostawiła pod opieką a ja go "podkarmiłem":diabloti:Bo tak fajnie jadł:evil_lol:[/QUOTE]

On ociekał zajebistością :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Dolec był zajebistym psem i chyba nie ma osoby ,która nie miałaby do niego słabości.On nawet fajnie żarł pamiętam jak Karina mi go zostawiła pod opieką a ja go "podkarmiłem":diabloti:Bo tak fajnie jadł:evil_lol:[/QUOTE]

A jak fajnie pieski dżarł :evil_lol: i jak robił pogrom na terenie ośrodka w Sierakowie jak ludziom powłaził do budynku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam jak w Sierakowie zastałam rozrąbane dwa śmietniki i informację, że Dolar wkradł sie do domku właścicielki... Cholera.. To był moment "wyrzucą nas? Nie wyrzucą?"

Do tej pory widząc na spacerze jakiegoś paskudnego żuka, stonkę, trzmiela, bąka - mówię: "MUCHA!".. Dolce ratuje mnie od tego już tylko w mojej wyobraźni..

Kubły z karmą nie stoją już w szafie pancernej.. Nikt ich nie umie otworzyć..
Tata poodkręcał wszystkie zabezpieczenia z szafek w swoim i moim domu... Mogę nie zamykać lodówki na zatrzask.. Nie zrywam sie nagle z krzykiem, kiedy widzę w oddali dzieci grające w piłkę/siatkówke/koszykówke...
To Dolar zmusił sąsiadów na wsi, do podwyższenia płotów i założenia kłódek do królików, kurników, komórek, spiżarenek..

Życie stało sie takie..normalne?

Link to comment
Share on other sites

A ja nie zapomnę Dolara w Sulistrowicach jak wyrwał 3 kłaczki goldenopodhalanowi i jaka się z tego zrobiła afera. :lol:
I Dolara w Sierakowie jak paradował w różowej koszulce, nawet niedawno oglądałam te zdjęcia. :cool3:



A jak już jesteśmy przy problemach z psami, to ozłocę jak ktoś nauczy moje rude aportować. Dla mnie to beznadziejny przypadek. Już jej nawet kupiłam skórę bażanta i zapach bażanta (okropnie śmierdzi fuj!), ale ma to głęboko. Za to jak zobaczy kuropatwy czy prawdziwego bażanta, to lata jak głupia, od razu młodnieje wtedy o 8 lat. Jednak co żywe to żywe, żadne patyczki, piłeczki czy inne cuda nie robią na niej wrażenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']A ja nie zapomnę Dolara w Sulistrowicach jak wyrwał 3 kłaczki goldenopodhalanowi i jaka się z tego zrobiła afera. :lol:
I Dolara w Sierakowie jak paradował w różowej koszulce, nawet niedawno oglądałam te zdjęcia. :cool3:



A jak już jesteśmy przy problemach z psami, to ozłocę jak ktoś nauczy moje rude aportować. Dla mnie to beznadziejny przypadek. Już jej nawet kupiłam skórę bażanta i zapach bażanta (okropnie śmierdzi fuj!), ale ma to głęboko. Za to jak zobaczy kuropatwy czy prawdziwego bażanta, to lata jak głupia, od razu młodnieje wtedy o 8 lat. Jednak co żywe to żywe, żadne patyczki, piłeczki czy inne cuda nie robią na niej wrażenia.[/QUOTE]

To kup jej bażanta :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']
A jak już jesteśmy przy problemach z psami, to ozłocę jak ktoś nauczy moje rude aportować. Dla mnie to beznadziejny przypadek. Już jej nawet kupiłam skórę bażanta i zapach bażanta (okropnie śmierdzi fuj!), ale ma to głęboko. Za to jak zobaczy kuropatwy czy prawdziwego bażanta, to lata jak głupia, od razu młodnieje wtedy o 8 lat. Jednak co żywe to żywe, żadne patyczki, piłeczki czy inne cuda nie robią na niej wrażenia.[/QUOTE]
Ja jedynie uczę spaniele pływać :eviltong: więc przykro mi :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']To kup jej bażanta :D[/QUOTE]
Chyba nie będzie innego wyjścia. :lol:

[quote name='Okamia']Ja jedynie uczę spaniele pływać :eviltong: więc przykro mi :shake:[/QUOTE]
To spaniele trzeba uczyć pływać? :-o
Gingerka umie pływać, najchętniej na materacu. :cool3:
Ale ostatnio w sylwka w Sulistrowicach miło mnie zaskoczyła, bo po zalewie pływały kaczki, byłam pewna, że nie wejdzie do wody, a ta wskoczyła i płynie sobie zadowolona. :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']C
Ale ostatnio w sylwka w Sulistrowicach miło mnie zaskoczyła, bo po zalewie pływały kaczki, byłam pewna, że nie wejdzie do wody, a ta wskoczyła i płynie sobie zadowolona. :crazyeye:[/QUOTE]

Ja po alkoholu też robię różne rzeczy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ginger jest tępa.Djunke nauczyłem aportować i całkiem fajnie jej to potem szło z tego co mówiła Esterka.Ale Djuna wykazywała jakieś zainteresowanie piłeczką ,a Ginger 0.

Karilka-A pamiętasz jak na nocnym spacerze w Sierakowie Czar z Dolcem przelecieli jakimś ludziom przez domek:evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']
Ale ostatnio w sylwka w Sulistrowicach miło mnie zaskoczyła, bo po zalewie pływały kaczki, byłam pewna, że nie wejdzie do wody, a ta wskoczyła i płynie sobie zadowolona. :crazyeye:[/QUOTE]Też byłam w szoku, przecież materaca nie miałą :cool3:

[quote name='Talia']Ja po alkoholu też robię różne rzeczy :lol:[/QUOTE]
:lol:
Ja nie piję, to nie wiem :roll:

[quote name='Asia & Ginger']Kto jak kto, ale Gingerka była wtedy trzeźwiutka! :eviltong:[/QUOTE]w przeciwieństwie do ... Ciebie? :lol:

[quote name='rose']ma to po Tobie :D[/QUOTE]Asia lata za bażantami? :shock:

[quote name='Aleks89']Djunke nauczyłem aportować i całkiem fajnie jej to potem szło z tego co mówiła Esterka. [/QUOTE]Muszę się pochwalić- do dzisiaj ma fioła na punkcie piłeczek :loveu: Aportowanie to najfajniejsza zabawa, wprawdzie czasem ucieka z piłką i "nie , nie, nie , nie oddam ci", ale piłka to i tak najfajniejsza sprawa :loveu: A pamiętam jak kiedyś Tobie tej zabawy z Kajusią zazdrościłam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Chyba nie będzie innego wyjścia. :lol:To spaniele trzeba uczyć pływać? :-oGingerka umie pływać, najchętniej na materacu. :cool3: Ale ostatnio w sylwka w Sulistrowicach miło mnie zaskoczyła, bo po zalewie pływały kaczki, byłam pewna, że nie wejdzie do wody, a ta wskoczyła i płynie sobie zadowolona. :crazyeye:[/QUOTE]Zapytaj się Esterki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']
Karilka-A pamiętasz jak na nocnym spacerze w Sierakowie Czar z Dolcem przelecieli jakimś ludziom przez domek:evil_lol::lol:[/QUOTE]

Nie pamiętam ale..czemu mnie to nie dziwi? :D
Pamiętam za to jak zostawiłeś karme na ganku w Sierakowie.. Ledwo go od tego znaleziska oderwałam..
Za każdym kłapem - pół kilo. Jak krokodyl..

Jaaa.. i ta bitwa na jakimś polu pomidorów.. Pamiętacie? Jakieś psy sie zarzynały.. adrenalina w powietrzu...
Dolce wtedy ugryzł niewinnego Brutusa w łape.. Jeszcze jakoś tak głupio - w łokieć. Pierwszy i ostatni raz urąbał wtedy psa do krwi. Tak mi było głupio.. Pies morderca, pogromca biszkopiowych, słodkich labradorów..

Łaaa! Pamiętacie te pomidory? pamiętacie Diabelkową pływającą w jeziorze? Kuurde. To są dopiero wspomnienia!

Albo .. to ognisko z awanturą, że niby urąbaliśmy węglem dziadka?
I to jak dziadek zarywał do Estery a ta, że nie może bo mąż widzi a tam sie bawi córeczka.. (Olek i Basia bonnie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']ma to po Tobie :D[/QUOTE]
Masz rację, obie trzymamy się lepiej niż wskazywałaby na to nasza metryka. :cool3:

[quote name='Aleks89']Ginger jest tępa.Djunke nauczyłem aportować i całkiem fajnie jej to potem szło z tego co mówiła Esterka.Ale Djuna wykazywała jakieś zainteresowanie piłeczką ,a Ginger 0.

Karilka-A pamiętasz jak na nocnym spacerze w Sierakowie Czar z Dolcem przelecieli jakimś ludziom przez domek:evil_lol::lol:[/QUOTE]
Oj tam zaraz tępa. Dla mnie ona jest zbyt mądra, żeby ganiać za jakimiś piłeczkami, nie do tego została stworzona. Bażant (prawdziwy!) to by było coś, za czym warto pobiec. :evil_lol:

[quote name='Talia']Pewnie same opary jej się udzieliły :D[/QUOTE]
Być może. :lol:



A pamiętacie jak graliśmy w podchody w nocy? Olek pamiętasz jak uciekaliśmy lasem, później trafiliśmy na ogrodzenie i trzeba je było jakoś pokonać. Olek przeskoczył, ja wtedy pomagałam Karze i skończyło się tak, że wylądowała na twarzy. :lol: A później ludzie dziwnie na nas patrzyli, gdy jak gdyby nigdy nic szliśmy przez obcy ośrodek z psami. :lol:

Edited by Asia & Ginger
Link to comment
Share on other sites

Aśka ja na łeb centralnie spadłem:evil_lol:Szkoda ,że kręgosłupa se nie złamałem miałbym rente i fajny wózek.
Ale i tak najlepsza była Dog jedząca Brita od Grama:diabloti:I to jak ją wkręcałem ,że już wypiłem kolejnego browara i jej słabo idzie.I te jej słit focie na tarasie z szubienicą na szyi.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']
Ale i tak najlepsza była Dog jedząca Brita od Grama:diabloti:I to jak ją wkręcałem ,że już wypiłem kolejnego browara i jej słabo idzie.I te jej słit focie na tarasie z szubienicą na szyi.:evil_lol:[/QUOTE]

Mam traumę do dziś po tym widoku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']
Albo .. to ognisko z awanturą, że niby urąbaliśmy węglem dziadka?
I to jak dziadek zarywał do Estery a ta, że nie może bo mąż widzi a tam sie bawi córeczka.. (Olek i Basia bonnie)[/QUOTE]
Ale wcześniejsze historie to z Sierakowa, a ta to z Sulistrowic :cool3:


[quote name='Soko']Jesteście niemożliwi, boję się o swoje zdrowie emocjonalne :evil_lol:[/QUOTE]Daj spokój, fajnie będzie :cool3:

[quote name='Aleks89']Aśka ja na łeb centralnie spadłem:evil_lol:Szkoda ,że kręgosłupa se nie złamałem miałbym rente i fajny wózek.
Ale i tak najlepsza była Dog jedząca Brita od Grama:diabloti:I to jak ją wkręcałem ,że już wypiłem kolejnego browara i jej słabo idzie.I te jej słit focie na tarasie z szubienicą na szyi.:evil_lol:[/QUOTE]
Zerowaliście! A ktoś trzymał Tobie drugą puszkę z piwem i ciągle wymieniałeś :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...