Jump to content
Dogomania

IX Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków!!! :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Unbelievable']uwaga uwaga, ZAPŁACIŁAM :evil_lol:[/QUOTE]

Fanfary, brava i oklaski:B-fly: całość? Za psy też?? :diabloti: Jestem dumna. A ja tak bym chciała jechać, prosia mogła by większej ilości pieskom wpierdziulić a tu dupa... Chce ktoś może za mnie na ślub jechać? :diabloti: podwójne zaproszenie na darmową impreze, bo mój TZ też nie lubi spędów weselnych :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Fanfary, brava i oklaski:B-fly: całość? Za psy też?? :diabloti: Jestem dumna. A ja tak bym chciała jechać, prosia mogła by większej ilości pieskom wpierdziulić a tu dupa... Chce ktoś może za mnie na ślub jechać? :diabloti: podwójne zaproszenie na darmową impreze, bo mój TZ też nie lubi spędów weselnych :evil_lol:[/QUOTE]
Przyjedź przed/po weselu. :cool3: Chyba, że to wesele będzie trwało tyle co zlot. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Przyjedź przed/po weselu. :cool3: Chyba, że to wesele będzie trwało tyle co zlot. :cool3:[/QUOTE]

No własnie kalkulując to mi się nie opłaca. Musiała bym z pieseczkami jechać na wesele :evil_lol: Bo ślubik mam pod Szczecinem :evil_lol: A mojej szalonej bandy nikt kto ma poukładane pod kopułą nie przyjmie pod dach :evil_lol: Cały czas próbuje się wykręcić od imprezy ale ni chu... myślę nawet o jakiejś złamanej nóżce :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Konkurs: Kto wciśnie Karilce NAJGORSZEGO psa. :D

Nie ma co sie śmiać.. Ulvhendinn, jak sie dowiedziała o Dolarze to zadzwoniła natychmiast z informacją, że już zaczyna szukać najbardziej porąbanego psa na świecie - dla Karilki właśnie.
[/QUOTE]
my w Siewierzu chcieliśmy ukraść dla Ciebie takiego ślicznego dobka, nie Talia? :razz:


[quote name='Aleks89']
Ale i tak najlepsza była Dog jedząca Brita od Grama:diabloti:I to jak ją wkręcałem ,że już wypiłem kolejnego browara i jej słabo idzie.I te jej słit focie na tarasie z szubienicą na szyi.:evil_lol:[/QUOTE]
to było mistrzostwo świata. :evil_lol:


[quote name='Soko']Dzięki dzisiejszemu spacerowi z Talią jadę na zlot, tylko na 2-3 dni (na więcej nie mogę psa wziąć :(), może za rok będziemy na całym. [B]Miłe wrażenie i pozytywne odczucia po spacerze niestety nie zmniejszyły mojej obawy o swoje życie a wręcz przeciwnie[/B] :lol:
I słuchajcie - jeśli chcecie wystraszyć Werę - załóżcie swoim psom kaganiec, pomyśli że to zlot kosmitów :evil_lol:[/QUOTE]
Talia, zepsułaś kolejnego człowieka! :evil_lol:

[quote name='Talia']Ha ha. Wystraszyła Cie opowieść o rondzie czy moja osoba? :diabloti:[/QUOTE]
myślę, że bardziej Twoja osoba. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Na 1 stronie masz nr konta.[/QUOTE]dziękuję Oleczku, że czuwasz :loveu:

Będziesz oficjalnie moja drugą prawą rąsią? :eviltong:
Pierwszą jest Asia, jak zawsze :cool3:

Martyńcia- kasa dotarła, zaczerwieniłam Cię na pierwszej stronie :cool3:

Edited by Estera
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']dziękuję Oleczku, że czuwasz :loveu:

Będziesz oficjalnie moja drugą prawą rąsią? :eviltong:
Pierwszą jest Asia, jak zawsze :cool3:

Martyńcia- kasa dotarła, zaczerwieniłam Cię na pierwszej stronie :cool3:[/QUOTE]

a ja czy Twoim jestem?:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...