Jump to content
Dogomania

IX Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków!!! :-)


Estera

Recommended Posts

Przez to: :diabloti: i to: :evil_lol: to chyba jeden z najbardziej diabolicznych wątków ;)

edit:
zwątpiłam :roll: czy ktoś wie jak będzie w tych domkach? Ogrzewanie, ciepło, zimno? Wera jest generalnie psem podwórkowym i nie chodzi o czystość, ale może być jej zdecydowanie za ciepło.
No i w obcym miejscu przez 98% czasu musiałaby być na lince, a linka wiadomo - plącze się. Także chyba jeśli w ogóle, to będę bez psa ;)

Edited by Soko
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Soko']Aha, no to w porządku :) zajmujemy łóżko przy drzwiach albo oknie :evil_lol:
A czy linka nie będzie wadzić? Do zabawy będę ją puszczać, ale tak poza tym wolałabym ją trzymać.[/QUOTE]
Raczej zainwestuj w łańcuch i wkrętak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Mam misje wpędzić kondomanke w anoreksje :evil_lol::lol:Chociaż prędzej w bulimię ,bo spaślak widać żreć lubi to nauczy się rzygać i będzie szczupła:lol:
Kondomanka krowo jedź na zlot ,bo nie będę miał komu dokuczać.Estera schudła więc nie może być obiektem drwin.A śmianie się z Aśki ,bo jest starą rurą też jest nudne ,bo ona się nie denerwuje.[/QUOTE]
ja żreć lubie? to Talia wpier*ala jak najęta. :evil_lol: tylko, że to ja jestem ta spasiona. :( ale trudno, mnie również to nie denerwuje więc nie wiem czy miałbyś przyjemność z dokuczania mi. :razz:

[quote name='Talia']Ja odradzam, bo oby dwie choroby mogą być śmiertelne, a że Dogomanka wyczerpała swój limit szczęścia na najbliższy i najdalszy czas, to może się to źle skończyć :D
Wiesz... my musimy na siebie uważać ;)[/QUOTE]
dokładnie tak! ja tyje, ponieważ dzięki temu mam lepszą warstwę ochronną organów wewnętrznych. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']ja żreć lubie? to Talia wpier*ala jak najęta. :evil_lol: tylko, że to ja jestem ta spasiona. :( ale trudno, mnie również to nie denerwuje więc nie wiem czy miałbyś przyjemność z dokuczania mi. :razz:
[/QUOTE]

Już nie :shake: Wakacje się kończą, trzeba się ogarnąć co by6 nie wyglądać jak największy pulpet na roku :diabloti: A poza tym wesele w rodzinie się szykuje :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Już nie :shake: Wakacje się kończą, trzeba się ogarnąć co by6 nie wyglądać jak największy pulpet na roku :diabloti: A poza tym wesele w rodzinie się szykuje :lol:[/QUOTE]

Zaproś mnie, przy mnie na pewno nie będziesz wyglądać jak pulpet :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dla Lucasa nie ma świętości ,że to suka czy szczeniak.:diabloti:Jego ojca karmią łopatą do kojca to o czymś świadczy:evil_lol:
Dlatego zależy mi na tym ,żeby poprzebywał OBOK psów ,które nie startują do niego z zębami na każdym kroku i troche ochłonął w tej swojej rządzy mordu.
Chciałbym też go w kagańcu puścić z jakąś większą suką (Talia twoją mam na myśli:diabloti:).

Link to comment
Share on other sites

W normalnych warunkach ciężko zobaczyć jak naprawdę wygląda ten jego atak.Bo mi się wydaje ,że to tylko agresja smyczowa jest.A na zlocie moge go to właśnie sprawdzić ,bo nie ma paniki "ojej pieski na siebie warczą i walą się po łbach kagańcami".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...