Jump to content
Dogomania

Wspaniała suczka Tina znalazła DS. :)


Ewelinaaa

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewelinaaa']Tinusia, coś nam posmutniała. Leży całymi dniami przytula sie do poduszki. Jak tylko wstaje to idzie za mną, zalezy gdzie mnie poniesie. Chce się przytulać cały czas, ale widać, ze jej mordka jest taka jakaś inna, bardziej smutna.[/QUOTE]
poobserwuj Ją kilka dni jak nie zacznie się zachowywać jak dawniej, należałoby z Nią podejść do weta, bo u psiaków, to nie jest normalne takie posmutnienie;

Link to comment
Share on other sites

Przysmaczki doszły, nie spodziewałam się , ze dostaniemy taki pyszny gratis. Dziękuje. Tina wprost zajada sie tą karma.Nie odejdzie od miski dopóki nie zje ostatniej kulki suchej karmy. Bardzo jej smakuje :) Wiedziałam, ze nie będzie z tym problemu , bo to łasuch. :D A zdjecia dodam dzisiaj, bo pójdziemy jeszcze też do parku, wezmę rolki i zobaczycie jak Tina truchta koło mnie :D Przy rowerze radzi sobie doskonale. :)

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie[B] do adopcji[/B] :D Może coś się wykluje w końcu , bo czekam czekam i wciąż nic :D Jak ona ode mnie odejdzie, to długo nie wytrzymam bedzie mi tak strasznie pusto w domku, ze od razu bede szukać drugiego tymczasa. Chyba ze sie sam zgłosi :D

Link to comment
Share on other sites

Teraz to nie mogę przyjąć żadnego, ale propozycję chętnie przyjmę i któregoś z psiaków wybiorę. Musi być to mała sunia i nie stara i nie szczeniak i nie chora zakaźnie. Takie mam wymogi. Tylko tym razem na PDT -nie drogi. Zmieniłam się, bo nie dawałam rady z BDT. :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie
Rany, bidulka, jak długo czeka :( Niestety ludzie patrzą przede wszystkim na wygląd i takie "pospolite burki" zazwyczaj kiblują mimo fantastycznego charakteru...
Ja nie z Opola, więc nie wiem, ale może ktoś z tamtej okolicy zna jakiegoś fotografa, który ładnie by ją obfocił? Zdjęcia bardzo dużo dają, szczególnie jak fotograf potrafi ukazać to co najlepsze w psie, a ona ma taką sympatyczną, uśmiechniętą mordkę ;) Nam się udało kilka takich weteranów wyadoptować ze schroniska - ogłoszenia + dobre zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna222']Dlaczego uwazacie ja za pospolitego burka, przeciez ona na tych zdjeciach na poczatku watku wyglada super: Te uszka - jest urocza![/QUOTE]

[quote name='Anna222']Czy ona zostaje pare godzin w domu bez problemu? Jezdzi samochodem - pewnie tak, bo jakos zostala do Was dowieziona? To takie wstepne pytania.[/QUOTE]

[quote name='piescofajnyjest']i tak w ogole...to czekamy na zdjecia dziewczyny!!!!:eviltong:[/QUOTE]


Jej uszka są po prostu magiczne :)
Jeśli chodzi o zostawanie w domciu to Tina jak najbardziej sobie z tym radzi ,zostaje nawet na max 8 godzin, niczego nigdy mi nie zniszczyła, a najlepsze to , że nigdy nie załatwiła mi się w mieszkaniu, zawsze trzyma do mojego powrotu. :) Samochodem jeździ-ładnie siedzi bądź leży. Nikomu nie przeszkadza.

Dzisiaj obiecuje powrzucać pare jej zdjeć, bo idziemy spotkać sie ze schroniskowymi kolegami-idziemy razem a co! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...