Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy "Pupilki Amelki"


babi2

Recommended Posts

[quote name='togaa']Elektroakupunktura to jest to samo co laser?[/QUOTE]

Nie, to zupełnie coś innego. Elektroakupunktura to jest akupunktura wykonywana igłą elektryczną , a nie zwykłą.
Co z Nivalinem i zdjęciem ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='togaa']Dzwoniłam wczoraj wieczorem do p.Darii, ale się nie dodzwoniłam. Spróbuje dzisiaj.

Pojęcia nie mam gdzie szukać 'fachowców" od elektroakupunktury?[/QUOTE]
Z tego co doczytałam na stronie [URL="http://www.rehabilitacjazwierzat.com"]www.rehabilitacjazwierzat.com[/URL] w zakładce galeria i sprzęt na którym pracujemy, to mają aparat do elektroakupunktury, zatem na pewno to robią

Link to comment
Share on other sites

W galerii jest zakładka sprzęt na którym pracujemy. tam sa fotki sprzętu i jak najeżdża się kursorem na fotke to wyświetla sie nazwa zabiegu do jakiego urządzenie służy. Nie ma w zakładce nasze usługi tylko w galerii ;)

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniła, rozmawiałam.

Pani nie zajmuje się elektroakup. , niestety.
Nie zna też nikogo takiego, poza ludzkim lekarzem w Sosnowcu. Ale obiecała rozeznać sprawę.

Co do rehabilitacji w ogólnym tego słowa znaczeniu to mogłaby się podjąć rehabilitacji [B]Leonk[/B]a, pomóc przy pływaniu w wanience czy też podać zastrzyk z Nivalinu.
To tak [B]na przyszłość i[/B]nformuję.

Link to comment
Share on other sites

Właściwie wszystko jest już obgadane .

[B]Leoś[/B] może być już od poniedziałku rehabilitowany w domu przez Panią fizjoterap. (post 76).

Pozostaje tylko problem płatności. Pani jest w trakcie rejestracji działalności i [B]nie wystawi rachunku.[/B]
Na koncie Stowarzyszenia są pieniądze po naszym [B]Toniczku[/B], tylko bez faktury ich nie ruszymy. buuuuu......


Koszt 1 zabiegu z dojazdem [B]ok. 50 zł[/B].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']To chyba pozostają bazarki i wpłaty bezpośrednio na czyjeś konto, a nie przez konto Stowarzyszenia. Do momentu aż pani się nie zarejestruje[/QUOTE]
Myślę ,że to dobre wyjście. Bazarki wpłaty na konto rehabilitantki, a rozliczeniem będzie wyciąg z konta.
W takim razie Nivalin kupię na fakturę BM.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']To zawsze coś. Na dwa zabiegi.

Tylko co dalej ?
Nie wiem czy to uciągniemy ?[/QUOTE]
W jakim sensie? Finansowym? Musimy, z Lolkiem dało radę to i z nim poradzimy sobie.Mam już fanty na bazarek dla Leosia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta67']nie było mnie trzy dni a tu takie poruszenie :)
Cieszę się, że chłopak ma takie wsparcie!
Ale pani terapeutka dla Leosia to będzie od pływania tak? A nie elektroakupunktury?[/QUOTE]

Okazało się że Pani Daria sama też na to wpadła i robi Leosiowi od jakiegoś czasu elektroakupunkturę . Ma aparat i.....książkę.
Pani terapeutka bedzie robić i inne zabiegi, stosowne do Leosiowej sytuacji.
Jak dostanie zdjęcia rtg i Leosia pozna, to zadecyduje.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy list od p.Darii;

[I]Witam Pani Basiu,[/I]

[I]Nowe wiadomości: przez weekend wyciągnęliśmy i zamontowaliśmy basen dmuchany, który moja córka dostała od chrzestnej, ale był zbyt duży i zbyt głęboki, dlatego w zasadzie nigdy nie był używany a teraz jest jak znalazł właśnie dla Leosia. Wczoraj pływał kilka razy, zrobiłam zdjęcia, więc prześlę je Pani wieczorem. Zakup wanienki w takim wypadku rozwiązał się sam :)[/I]
[I]Umówiłam się na jutro z tą panią od rehabilitacji, jeszcze nie ustaliłyśmy konkretnej godziny, bo zależy mi na popołudniach i w tym wypadku ta pani będzie musiała poprzekładać swoje inne wizyty. Zadzwoni do mnie wieczorem. Proszę jeszcze o informacje jak rozwiązać sprawę płatności, ponieważ z tego co mówiła ta pani - nie wystawia ona faktur ani rachunków. Za tą wizytę zażyczyła sobie 50 zł i mówiła, że nie ma ograniczonego czasu, zobaczy co może robić z Leonem i zostanie tyle ile potrzeba. [/I]

Tak więc wszystko jest na dobrej drodze.
Oby Leoś zaakaceptował Pania fizjo. i zabiegi. Będzie wszystkim łatwiej.
Zdjęcia rtg i Nivalin tez jadą z Wrocławia do p.Darii.
Wielkie dzięki[B] Poker.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Leonek pływał już wcześniej z p.Darią, w jeziorku.

Ta złota dziewczyna cały czas "pracuje" z Leosiem, w miarę swoich możliwości oczywiście.
Ma pełna świadomość że im Leoś sprawniejszy, tym większe szanse na dom; stały czy tymczasowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']wpłacać gdzies pieniążki? czy czekamy na decyzje?[/QUOTE]

Proszę zaczekać, bo 'skarbnik" nam się rozchorował.

Pani Daria przysłała obiecane zdjecia;

[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3323/dsc8172.jpg[/IMG]

[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9973/dsc8173k.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...