Jump to content
Dogomania

Roki, ma dom, ale pilnie szukamy mu nowego, takiego, który będzie ODPOWIEDZIALNY...


Recommended Posts

[quote name='erudeo']Witajcie ! przepraszam , ale mam codziennie praktyki po 9 godzin i byłam na wsi 2 tygodnie:) . Roki czuje sie ech nie wiem jak to nazwać czy "Dobrze" bo kuleje nam bardzo na przednią lewą łapę, i na tylne też ..[/QUOTE]

euredo czy Roki jest pod stałą opieką Pani weterynarz która go operowała ???

Link to comment
Share on other sites

Z rokim chodzimy regularnie do naszej pani wet bo walczyliśmy z małego robakami ;) . Ale musimy jechać z nim tam na prześwietlenie przednich łap .. ponieważ bardzo nas to niepokoi. Mama ostatnio była u tamtej Pani wet po ten syrop co dała Rokiemu. I tylko na nim teraz jest w sumie, bo tamte tabletki dopiero jak skończy 12 miesięcy jak już pisalam kiedyś;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']A czy te 2-3 miesiąca w te, czy we wte robi wielką różnicę? :roll:

Czy podanie je te kilka miesięcy wcześniej daje jakieś skutki uboczne?

Może jednak warto podać na zobaczenie, czy pomaga i czy nie szkodzi Rokiemu?...[/QUOTE]

nie wiem musimy skontaktować się z p. wet i dopiero coś mu damy, bo nie chcemy nic dawac bez konsultacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erudeo']No najwidoczniej tak ;( i drażni mnie to że liże podłogę bezpodstawnie i wymiotuje non stop po tym ;/[/QUOTE]

mówiłyście o tym Pani doktor na konsultacji ??? strasznie mnie to wszystko martwi .......i tak głośno myślę czy jednak nie pokazać się z Rokim u Dziaka w Dąbrowie lub u Gierka w Katowicach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='faith35']Jak Rokiś???? Jak on się czuje?[/QUOTE]

oj dziekuje ;) Hm drażni się ze mną , bawić się chce pomimo że kuleje :). Jak wychodzimy na spacerki bawimy się to po 10 min zabawy zaczyna kuleć na przednią łapę i musimy wracac, ale wróci do domu i biega wokół wersalki :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Widzę głucha cisza zapadła. Za nakierowaniem Martiki@Aischy dotarłam tutaj

Czy to jest Roki ???????????????

[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-cFQ-c9vvgIc/UGNXXUG8v8I/AAAAAAABS2Q/xIns9un27FY/s512/DSC_0384.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-DZwcx0Xspfs/UGNXa-NUReI/AAAAAAABS28/bVwyHud-TTc/s720/DSC_0396.JPG[/IMG]

[/CENTER]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Skąd sie wziął w schronie ? Oddany, czy znaleziony ?[/QUOTE]

Znajda, a że ma Lyssetkę to myślałam, że może komuś uciekł. Sorry ale ja bym psa (gdybym chciała się pozbyć) z Lyssetką nie oddała -.-
Niestety gabinet PACO jest zamknięty i za cholerę (sorry) nie wiem jak się z kimś od nich skontaktować :|

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...