Jump to content
Dogomania

Koczuję już nie na polach ,a w NOWYM DOMU!!! Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc!!


Klaudus__

Recommended Posts

nie bylo mnie, teraz dopiero przeczytalam......biedny Kuki.....trzymam kciuki bardzo mocno.....
cioteczki swojej deklaracji jeszcze nie wyslalam poniewasz chlopcy pojechali wczesniej ze wzgledu na pilke nozna,
przyjada w poniedzialek wiec wtedy podam.....przyjdzie kasa napewno.....
przesylam cieplutkie pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nombre']Ja tego troche nie rozumie. Z czego wynika ten brak informacji, z tego ze nikt nie dzwoni i nie pyta czy ze lekarz nic nie mówi, bo chyba wet wie jakie sa uszkodzenia, jak wyniki krwi, czy sa wymioty, goraczka, biegunka.[/QUOTE]

Raczej z tego, że informacje przekazuje wet Pani Beacie - Prezes Fundacji Zmieńmy Los - a Pani Beata dziewczynom - Klaudii albo Oli - Avilii. A dziewczyny nie są cały czas na necie, Avilia to w ogóle miała być niedostępna chyba od dzisiaj. Pewnie najpóźniej wieczorem Klaudus__ wejdzie i napisze, jak już skończy pracę. Bez sensu żeby do kliniki wydzwaniało po 10 osób. Jak do wieczora nie będzie nic wiadomo to spróbuję się skontaktować z Klaudią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Raczej z tego, że informacje przekazuje wet Pani Beacie - Prezes Fundacji Zmieńmy Los - a Pani Beata dziewczynom - Klaudii albo Oli - Avilii. A dziewczyny nie są cały czas na necie, Avilia to w ogóle miała być niedostępna chyba od dzisiaj. Pewnie najpóźniej wieczorem Klaudus__ wejdzie i napisze, jak już skończy pracę. Bez sensu żeby do kliniki wydzwaniało po 10 osób. Jak do wieczora nie będzie nic wiadomo to spróbuję się skontaktować z Klaudią.[/QUOTE]


A to droga docierania informacji troche jest kreta- to wszytko wyjasnia i mysle że tez wiekszosc troche uspokoi, w tym mnie, bo dla mnie od zawsze dluzszy brak informacji byl kojarzony ze zlymi informacjami. A to że dziewczyny sa zajete to wiem, myslalam że moze ktos inny tam moze dzwonic zeby ich nie meczyc, ale teraz wszytko jasne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Przed chwilą dostałam smsa od Klaudii, że chłopak bez zmnian, nie jest gorzej i bardzo grzeczny. Klaudia w pracy do 19- tej, potem do punktu...
W necie będzie zapewne bardzo późno.[/QUOTE]

Kukusiu, musi to się w końcu zmienić na lepsze, kochany nasz. Oj tak, taki pies do skarb, pewnie już go wszyscy tam polubili, jadąc ze mną też był grzeczniutki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Przed chwilą dostałam smsa od Klaudii, że chłopak bez zmnian, nie jest gorzej i bardzo grzeczny. Klaudia w pracy do 19- tej, potem do punktu...
W necie będzie zapewne bardzo późno.[/QUOTE]
Ja dzwoniłam z pociągu. Klaudia została sama do pomocy psiakom w punkcie , bo Avilia wyjechała urodzić dzidziusia.
[B]Avilio kochana trzymamy kciuki, powodzenia.[/B]
Kuki bez zmian.... Walcz kochany....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ja dzwoniłam z pociągu. Klaudia została sama do pomocy psiakom w punkcie , bo Avilia wyjechała urodzić dzidziusia.
[B]Avilio kochana trzymamy kciuki, powodzenia.[/B]
Kuki bez zmian.... Walcz kochany....[/QUOTE]
Avilia urodzi Zwierzoluba, a Klaudii musimy teaz pomóc podwójnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...