Jump to content
Dogomania

Harry już w pdt - bardzo potrzebuje deklaracji


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

[quote name='maarit']Kabaja udało Ci się ;) Banerek jest.[/QUOTE]
noooo , nawet nie wiesz jak się cieszę ,bo informatycznie to ja nogajestem a takie wstawienie banerka to dla mnie jak zrobienie jakiegoś skomplikowanego oprogramowania.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1613/72896079.jpg[/IMG]

Nie chce być modelem.

[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1664/87106016.jpg[/IMG]

[IMG]http://img818.imageshack.us/img818/6969/dsc0205rc.jpg[/IMG]


Mam sporo zdjęć, ale marnej jakości.Harry boi się się aparatu.:shake:

[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9600/h666l.jpg[/IMG]

Edited by rudynpm
Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Super, że tyle ludzi sie zrobiło na wątku:)
Dzięki wszystkim za przybycie.

A dziś kolejna osoba kupiła coś na bazarku - SUPER:)
Cały czas czekam na info o ogłoszeniach, nie wiem jeszcze, czy ruszyły, bo dziewczyna, u której je kupiłam, zarobiona trochę nimi jest

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam podziękować Fochu za zrobienie banerka dla Harrego i zapraszam do częstowania się :cool3: może tak więcej osób dowie się o naszym ulubieńcu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227557-Harry-już-w-pdt-bardzo-potrzebne-deklaracje!!!"]
[IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8174/harrydi.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

łooożesz malinaaa... Siedze od paru godzin nad odpowiednim tekstem dla Harrego, ale to nie łatwe zadanie dla mnie. Harry jak widze to pies o wielu twarzach ;) Pozytywnych, ale jak pokazać jego wyjątkowość?
Napisałam, wreszcie, ale nie wiem czy to dobry tekst dla Harrego. Daje Wam do betty i sugestii.


[I]Harry - pies o 100 mordkach szuka swojej kanapy!

Witaj. Pozwól mi się przedstawić. Nazywam się Harry.
‘Brudny’ Harry. Uwielbiam kryminalne zagadki i pościgi za mrocznymi cieniami ulicy (szczególnie tymi przedstawiającymi ładne psie piękności).
Albo nie, jestem Harrym Potterem – cudownym Chłopcem, Który Przeżył Długie Tygodnie Na Bruku.
Też nie?
Dobrze, powiem prawdę. Jestem Harrym Houdinim – znanym iluzjonistom, który ilekroć zobaczy aparat fotograficzny znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a wraz z nim znikają wszelkie zrobione zdjęcie. Przydatny trik, nieprawdaż?

Jestem Harry. Po prostu Harry. Zwykły, choć niezwykły. Jak już powiedziałem wyżej – całe tygodnie spędziłem na ulicy, wijąc się jak cień ulicami, w pogoni za marzeniami i piękną dziewczyna zza ogrodzenia. Oj, jak ona na mnie patrzyła…
Nie wiedziałem jak przeżyję kolejne dni, upały, brak wody, z jedzeniem ostatnio też bywało krucho. Nie widziałem sensu życia, aż pojawiły się 2 człekokształtne istoty, które postanowiły mnie złapać mówiąc ‘Chcemy Ci pomóc’.
Tez mi cos! Po jakie licho mi pomoc? Czy ja wyglądam jak jakiś menel? Pies kanałowy? Nie.
A więc się nie dam. Tak myślałem, ale godziny pościgu i sprytnych trików sprawiły, że wpadłem jak śliwka w kompot.

Teraz trafiłem do domu. Dziwy nad dziwami. Słyszałem kiedyś to określenie [ot ta piękność zza ogrodzenia zawsze mówiła, że musi wracać do domu], ale nie wiedziałem tak naprawdę co to takiego. A dom to nic innego jak miska codziennie, woda codziennie, spacer także, i fotele! Uwielbiam fotele! Kanapy. Nigdy nie spałem na czymś tak miękkim, a teraz TO MAM! I mizianko za uszkiem!

Jestem Harry, mam niespełna 2 lata. Staram się być grzecznym psem, żeby odwdzięczyć się za wodę w te piekielne upały. Nauczyłem się nawet chodzić na smyczy! Nie lubie gryźć ludzi, z psami się dogaduje, z kotami tez bardzo się staram, choć sa irytujące. Zobacz! Mam idealne ‘nafotelowe’ rozmiary – ważę 10 kg., zmieszczę się i na TWÓJ FOTEL!

Weź mnie do swojego domu, a pokocham Cie całym psim sercem!

PS. Jestem zdrowym, odrobaczonym, szczepionym, i dobrze wychowanym dżentelmenem, a dodatkowo cholernie szybko się uczę jak na psiego detektywa przystało!



[/I]
Oczywiście zdaje sobie sprawe z literówek, będa one poprawione, spokojnie. Chcę po prostu szybko zweryfikowac tekst, żeby albo napisac nowy, albomóc juz ogłaszac ;)))

Edited by BoUnTy
Link to comment
Share on other sites

BoUnTy dzięki za tekst ,najlepiej aby na jego temat wypowiedziały się kasia i rydynpm ,bo one najlepiej znają Harrego .
Ja zwróciłam uwagę na dwa fragmenty ale tak jak pisałam kasia i rudprym go znają a ja mam jedynie wyobrażenie na jego temat
Z teksu trochę wynika ,że Harry to taki trochę latawiec a jak dla mnie to on raczej ze spotkanymi psami ,suniami zawierał przyjażnie aby było rażniej wieść życie psa bezdromnego .a ponieważ mam koty zwróciłam uwagę na fragment tekstu i to brzmi trochę tak jakby go trochę jakby wkurzały ale stara się im nic nie zrobić a Harry chyba nie ma nic przeciwko kotom.
A ,że nie jestem obiektywna jeślu chodzi o Harrego i to chciałabym aby czytający dostał olśnienia jaki to psi ideał mu się trafił i ,że takiego psa to ze świecą szukać .

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

BOUNTY, tekst jest strasznie fajny, dobrze napisany:) i zwraca na siebie uwagę - podoba mi się. Jesli jednak mogłabym coś zmienic, to ten ostatni paragraf - Harry jest przyjaźnie nastawiony do kotów, psów i ludzi, dzieci - jeśli można byłoby to uwypuklić. Może "nie lubię ludzi" zamienić na coś w stylu "lubię ludzi", tak samo jakoś zmienić to zdanie o irytujących kotach.
Ja też, jak kabaja, chciałabym, żeby ktoś zdał sobie sprawę, że Harruś to piesek idealny:)

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

kabaja, ten link do banerka prowadzi do wątku Harry'ego - nie ma tam namiarów na wklejenie.

Sprzedaż na bazarku idzie nam coraz lepiej, Harry jest już bogatszy o parę groszy.:)

Link to comment
Share on other sites

Kasiu nie bardzo wiem o czym piszesz z namarami ,bo ja nie informatyczna jestem .Ja sygnaturkę wkleiłam na zasadzie kopiuj wklej .W ustawieniach jest edycja sygnaturki ,edytowała jest tak takie pole jakby tekstowe to wkleiłam i zadziałało .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']łooożesz malinaaa... Siedze od paru godzin nad odpowiednim tekstem dla Harrego, ale to nie łatwe zadanie dla mnie. Harry jak widze to pies o wielu twarzach ;) Pozytywnych, ale jak pokazać jego wyjątkowość?
Napisałam, wreszcie, ale nie wiem czy to dobry tekst dla Harrego. Daje Wam do betty i sugestii.


[I]Harry - pies o 100 mordkach szuka swojej kanapy!

Witaj. Pozwól mi się przedstawić. Nazywam się Harry.
‘Brudny’ Harry. Uwielbiam kryminalne zagadki i pościgi za mrocznymi cieniami ulicy (szczególnie tymi przedstawiającymi ładne psie piękności).
Albo nie, jestem Harrym Potterem – cudownym Chłopcem, Który Przeżył Długie Tygodnie Na Bruku.
Też nie?
Dobrze, powiem prawdę. Jestem Harrym Houdinim – znanym iluzjonistom, który ilekroć zobaczy aparat fotograficzny znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a wraz z nim znikają wszelkie zrobione zdjęcie. Przydatny trik, nieprawdaż?

Jestem Harry. Po prostu Harry. Zwykły, choć niezwykły. Jak już powiedziałem wyżej – całe tygodnie spędziłem na ulicy, wijąc się jak cień ulicami, w pogoni za marzeniami i piękną dziewczyna zza ogrodzenia. Oj, jak ona na mnie patrzyła…
Nie wiedziałem jak przeżyję kolejne dni, upały, brak wody, z jedzeniem ostatnio też bywało krucho. Nie widziałem sensu życia, aż pojawiły się 2 człekokształtne istoty, które postanowiły mnie złapać mówiąc ‘Chcemy Ci pomóc’.
Tez mi cos! Po jakie licho mi pomoc? Czy ja wyglądam jak jakiś menel? Pies kanałowy? Nie.
A więc się nie dam. Tak myślałem, ale godziny pościgu i sprytnych trików sprawiły, że wpadłem jak śliwka w kompot.

Teraz trafiłem do domu. Dziwy nad dziwami. Słyszałem kiedyś to określenie [ot ta piękność zza ogrodzenia zawsze mówiła, że musi wracać do domu], ale nie wiedziałem tak naprawdę co to takiego. A dom to nic innego jak miska codziennie, woda codziennie, spacer także, i fotele! Uwielbiam fotele! Kanapy. Nigdy nie spałem na czymś tak miękkim, a teraz TO MAM! I mizianko za uszkiem!

Jestem Harry, mam niespełna 2 lata. Staram się być grzecznym psem, żeby odwdzięczyć się za wodę w te piekielne upały. Nauczyłem się nawet chodzić na smyczy! Nie lubie gryźć ludzi, z psami się dogaduje, z kotami tez bardzo się staram, choć sa irytujące. Zobacz! Mam idealne ‘nafotelowe’ rozmiary – ważę 10 kg., zmieszczę się i na TWÓJ FOTEL!

Weź mnie do swojego domu, a pokocham Cie całym psim sercem!

PS. Jestem zdrowym, odrobaczonym, szczepionym, i dobrze wychowanym dżentelmenem, a dodatkowo cholernie szybko się uczę jak na psiego detektywa przystało!



[/I]
Oczywiście zdaje sobie sprawe z literówek, będa one poprawione, spokojnie. Chcę po prostu szybko zweryfikowac tekst, żeby albo napisac nowy, albomóc juz ogłaszac ;)))[/QUOTE]

Faajny tekst! Ale tak,między nami. Harry,jest Harrym Chieną (to z bajki "Małe Zoo Lucy";))

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=na0ofBtbSAk[/URL]

Ten w kropki,to Harry Chiena;).

Musimy rozróżniać,bo w domu mamy jeszcze innego Harrego.To jest Duży Harry.

I tak, w ogóle, proszę źle nie pisać o kotach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kabaja']fakt Harry jest cudny .Wykastrowany na razie nie jest ,bo ledwo nam wystarcza na opłacenie dt i karmy a właściwie nie wystarcza.[/QUOTE]


Kastrację mam wyliczoną na 130 złotych. Ale dobry wet,uważny. Potem ja zdejmuję szwy, żeby nie generować kosztów za dojazd. Za wizytę, czyli trzaśnięcie drzwiami lekarze i tak mi nie liczą.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, z kotami zasugerowałam sie wpisem chyba wczesniej o 2 str., że pogonił kota, bo kot go zaczepiał, czyli był irytujący i miarka sie przebrała :P Ale ok, zmienie to. Tak jak napisałam Kasi na maila, za póxno przeczytałam info, które dostałam na maila, i chodzi mi raczej o całośc tresci, a wstawke o Harrym zmienie- wiecie, cięzko napisac cos o pise na podstawie watku. Dzisiaj będa ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

BoUnTy po tej poprawce taks jest super .Wizerunek Harrego uratowany ;) dzięki

Kastracja za 130 zł to chyba nie jest wiele ,ale najpierw musimy ogarnąc finanse Harrego.

Kasiu zerknełam na pierwszą stronę i jakoś sprawy finansowego znikneły .Czy można to jakoś ogarnąć . Jakie mamy wpływ ,wydatki ,deklaracje kto wpłacił kto nie . Musi to być jakoś przejrzyste aby ludzie widzieli jak sprawy się mają .Chyba można prosić moda o dodanie posta .

Link to comment
Share on other sites

Tekst poprawiony. Pytanie, gdzie piesek przybywa (województwo,miasto, ew. dzielnica)

Witaj. Pozwól mi się przedstawić. Nazywam się Harry.
‘Brudny’ Harry. Uwielbiam kryminalne zagadki i pościgi za mrocznymi cieniami ulicy.
Albo nie, jestem Harrym Potterem – cudownym Chłopcem, Który Przeżył Długie Tygodnie Na Bruku.
Też nie?
Dobrze, powiem prawdę. Jestem Harrym Houdinim – znanym iluzjonistom, który ilekroć zobaczy aparat fotograficzny znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a wraz z nim znikają wszelkie zrobione zdjęcia. Przydatny trik, nieprawdaż?

Jestem Harry. Po prostu Harry. Zwykły, choć niezwykły. Jak już powiedziałem wyżej – całe tygodnie spędziłem na ulicy, wijąc się jak cień ulicami, w pogoni za marzeniami i piękną dziewczyna zza ogrodzenia. Oj, jak ona na mnie patrzyła…
Nie wiedziałem jak przeżyję kolejne dni, upały, brak wody, z jedzeniem ostatnio też bywało ciężko. Nie widziałem sensu życia, aż pojawiły się 2 człekokształtne istoty, które postanowiły mnie złapać mówiąc: ‘Chcemy Ci pomóc’.
Też mi coś! Po jakie licho mi pomoc? Czy ja wyglądam jak jakiś menel? Pies kanałowy? Nie.
A więc się nie dam!
Tak myślałem, ale godziny pościgu i sprytnych trików sprawiły, że wpadłem jak śliwka w kompot.

Teraz trafiłem do domu. Dziwy nad dziwami. Słyszałem kiedyś to określenie [ot ta piękność zza ogrodzenia zawsze mówiła, że musi wracać do domu], ale nie wiedziałem tak naprawdę co to takiego. A dom to nic innego jak miska z jedzeniem KAŻDEGO DNIA, woda CODZIENNIE, spacer min. 3 RAZY W CIĄGU DOBY, i fotele! Uwielbiam fotele! Kanapy. Nigdy nie spałem na czymś tak miękkim, a teraz TO MAM! I mizianko za uszkiem!

Jestem Harry, mam niespełna 2 lata. Staram się być grzecznym psem, żeby odwdzięczyć się za wodę w te piekielne upały. Nauczyłem się nawet chodzić na smyczy! Nie gryzę- toleruje wszystko i wszystkich - w tej chwili przebywam w domu z innymi psami, kotami, dziećmi ( w tym z niemowlakiem).
Zobacz! Mam idealne ‘nafotelowe’ rozmiary – ważę 10 kg., zmieszczę się i NA TWÓJ FOTEL!

Weź mnie do swojego domu, a pokocham Cię całym psim sercem!

PS. Jestem zdrowym, odrobaczonym, szczepionym, i dobrze wychowanym dżentelmenem, a dodatkowo cholernie szybko się uczę jak na psiego detektywa przystało! Jestem spokojnym, choć trochę lękliwym psem i potrzebuję cierpliwego opiekuna, który mi pomoże w oswojeniu się ze światem człowieka, a dodatkowo musi człowiek wiedzieć, że lubię się bawić i biegać i potrzebuję dużo ruchu. Zachowuje w domu czystość!


Przyszły właściciel będzie poproszony o podpisanie umowy adopcyjnej
Nr do kontaktu, to 604 250 839
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Dobrze, powiem prawdę. Jestem Harrym Houdinim – znanym iluzjonistom, który ilekroć zobaczy aparat fotograficzny znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a wraz z nim znikają wszelkie zrobione zdjęcia. Przydatny trik, nieprawdaż?[/QUOTE]

znanym iluzjonist[B]Ą[/B] :)

p.s. i też bym nalegała na jakąś rozpiskę finansową w 1-szym poście

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Już odpowiadam wszystkim,

Rozliczenia finansowe są w pierwszym poście - na samym końcu, miesiąc pod miesiącem, czy koszty i wydatki i kto ile wpłacił w danym czasie, myslałam, że to przejrzyste jest. Nie wiem, jak to poprawić - jeśli ktoś ma jakieś sugestie, to zapraszam. Ja zaraz jeszcze dane uaktualnię, bo zaszły zmiany (na lepsze), Harry dostał kilka przelewów.

Harry przebywa w Pruszkowie, woj.mazowieckie

Bounty, tekst jest super:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...