Jump to content
Dogomania

Harry już w pdt - bardzo potrzebuje deklaracji


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

Guest kasia mierzejewska

I jak się zachowywał? Myślę, że był spokojny. Wiem, że nie jest smutny, jest mu dobrze u Was, ale taki trochę melancholik z niego jest chyba, jest taki spokojny...
I jak szczepienie? Zadzwonię dziś do Was

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest kasia mierzejewska

No więc Harry radzi sobie nieźle w taką pogodę, chłodzi sie na podwórku pod świerkami albo w domu na płytkach. Humor mu dopisuje, bo piesek dokazuje ostatnio z pewną małolatą, dwa razy młodszą i trzy razy większą od niego.
Wpłaciłam przed chwilą pieniądze za dt Harry'ego, w tej chwili psiak ma na koncie 30 zł, rozliczenie na pierwszej stronie. W tym tygodniu prawdopodobnie zostanie zaszczepiony

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Podnoszę psiaka do góry - widzę, że zostałam tutaj kompletnie sama.

Proszę, w imieniu Harry'ego, o pomoc finansową. Psiak ma na koncie tylko 30 zł obecnie.

Ja chciałabym zrobić bazarek dla niego, ale właściwie nie mam fantów (może z jeden lub dwa się znajdą) no i nie mam teraz czasu zupełnie (a myslałam, że będzie inaczej), żeby się tym zająć i w ogóle ciężko mi ogarnąć cały wątek. We wtorek wyjeżdżam na tydzień.
Czy ktoś mógłby i zechciałby pomóc mi i Harry'emu w prowadzeniu wątku?

Link to comment
Share on other sites

ja cały czas myśle o Harrym .Tak myśle -może zrobić mu jakieś dobre zdjęcia i zacząć ogłaszać chłopaka .
Kasiu , ja mam coś na bazarek więc jak wrócisz to może jakoś się umówimy i zrobisz bazarek .
Nie martw się obiecuje zaglądać codziennie na wątek .

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Dzieki kabaja - Harry potrzebuje pomocy, a na wątku cisza, wszyscy (i tak nieliczni) pouciekali. Niedobrze dla psiaka, bo jeżli nie uda się go utrzymać w pdt, to chyba mu schron tylko zostanie. Ja nie mam naprawdę pieniędzy, żeby dołożyć cokolwiek do swojej deklaracji (100 zł).
Ciekawe, jak to będzie w te wakacje z szukaniem domku dla niego? Musi się coś super znaleźć, bo to kapitalny piesek jest.
Ja też chciałabym go już zacząć ogłaszać, czekam na zaszczepienie psiaka. Nie mam jeszcze informacji, że zostało to zrobione.

Link to comment
Share on other sites

Hej. u Harrego wszystko oki. Został porządnie wyczesany. Jest czyściutki i śliczny.

Kasia, przepraszam, że nie odpisałam na sms, ale telefon nie pokazuje mi powiadomień o nadejściu wiadomości i przeoczyłam. Ale odpowiadam tu. Harry jest zaszczepiony, odrobaczony. Umie chodzić na smyczy.
Na weekend mam dostęp do komputera (bo mój wziął i padł), więc wstawię aktualne zdjęcia Harrego.

Psina nie jest już taka potulna.Ostatnio poczuł się pewnie i pogryzł wielką poduchę z kanapy (myślałam, że mnie coś trafi, kiedy sprzątałam ścinki gąbki;)) i udziabał w nos nowego tymczasa. Wydaje mi się, że chłopak dochodzi do siebie, nawet zaczyna włazić do zaścielonego łóżka:)

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Kabaja - dziękuję za to, że jesteś u Harry'ego. ?dziękuję również za wpłatę deklaracji

Jestem, chociaż za chwilę znów mnie nie będzie. Jestem załamana, bo nie jestem w tej chwili w stanie zająć sie tym wątkiem, ogarnąć ogłoszeń, zbierania funduszy dla Harry'ego itd - wszystkiego, co konieczne. Naprawdę nie wiem, co będzie dalej.
Zaraz rozejrzę się na bazarku - poszukam ogłoszeń. Harry musi zostać ogłaszany.
Zapłaciłam wczoraj za kolejny worek karmy, Harry ma na koncie 130 zł (razem z moją wpłatą). Jeśli nie uda się zorganizować bezpłatnej kastracji dla niego (popdobno jest możliwość dofinansowania na forum), to o zabiegu możemy zapomnieć - nie stać nas na niego. Wygląda na to, że oprócz jednej, kochanej kabaji, wszyscy się o psiaku zapomnieli.

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Podnoszę, wykupiłam harry'emu ogłoszeńia, pojawią się w przeciągu tygodnia.
Baardzo proszę o jakiekolwiek wsparcie finansowe dla psiaka:)

Link to comment
Share on other sites

super ,że Harry będzie miał ogłoszenia i może już z nowymi zdjęciami ,bo może rudynpm uda się wstawić .
Bardzo prosimy o pomoc finansową dla tego cudnego psa :modla::modla::modla: dla niego każda złotówka jest ważna . A w dodatku marzy nam się kastracja -Harremu pewnie mniej.

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Podnoszę, rudy obiecała, że postara się zrobić nowe fotki - będą potrzebne do ogłoszeń.
Mam nadzieję, że za parę dni ruszy też bazarek psiaka

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe psa

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Podnoszę do góry - jakoś tak do weekendu zroganizuję bazarek dla Harryego. Bardzo skromny, ale może parę groszy wpadnie psiakowi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...