Jump to content
Dogomania

Harry już w pdt - bardzo potrzebuje deklaracji


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

Guest kasia mierzejewska

Ja też straaaasznie się z tego cieszę:)


Rzeczywiście cos zjadło rozliczenia z widoku publicznego. Dziwna rzecz, bo kiedy włączam edycję, widze je. Próbuję już chyba z godzinę zapisac zmiany w rozliczeniach tak, żeby były widoczne dla każdego, ale forum jest bardzo wolne. Mam nadzieje, że uda mi sie to zrobić jeszcze dziś w nocy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest kasia mierzejewska

[quote name='monika083']ja sie doloze do kastracji, po 14stym przesle chociaz 50 zl, bo uwazam ,ze jednak psy z dt powinny byc wydawane wykastrowane, bo inaczej ta cala nasza pomoc i walka z bezdomnoscia nie ma sensu.[/QUOTE]

monika, dziekuję bardzo za deklarację :)- na pewno sie baaaardzo przyda. Zobaczymy najpierw ile Harry zbierze na bazarku, przede wszystkim zbieramy na jego utrzymanie, to, co zostanie, można będzie przeznaczyć na ciachnięcie i wtedy każdy dodatkowy grosz znowu będzie bardzo potrzebny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia mierzejewska']Ja też straaaasznie się z tego cieszę:)


Rzeczywiście cos zjadło rozliczenia z widoku publicznego. Dziwna rzecz, bo kiedy włączam edycję, widze je. Próbuję już chyba z godzinę zapisac zmiany w rozliczeniach tak, żeby były widoczne dla każdego, ale forum jest bardzo wolne. Mam nadzieje, że uda mi sie to zrobić jeszcze dziś w nocy.[/QUOTE]

zrobiło ci się to samo co mi się robi od jakiego czasu .Wszystko dobrze widać a jak się zapisuje to póżniej nie widać a jak sie to cytuje to okazuje się to jest a jak się zapisze to i z cytatu znika . Widzę ,że to jakiś ogólny problem ,bo myślałam ,że tylko ja tak mam .

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Za chwilę zapłacę za pdt, Harry'emu zostanie 127 ZŁ. Decydujemy się na kastrację?
[COLOR=#00ff00][B][COLOR=#ee82ee]A oto szczegółowe rozliczenia z pierwszego postu, tam ciągle tego nie widać:


Wydatki - czerwiec:

Karma - 100 zł
odrobaczanie - 10 zł
benzyna (transport Harry'ego do pdt) - 100 zł
fiprex - 10 zł
dom tymczasowy - 270

Razem: 490 zł



[B][COLOR=#00ff00]WPŁATY - CZERWIEC:
[/COLOR][/B][COLOR=#00ff00][B]KABAJA - 200 ZŁ
MORSKA - 200 ZŁ
JA - 120 ZŁ
RAZEM: 520 ZŁ



WPŁATY LIPIEC:
KABAJA - 142 ZŁ (100 ZŁ wydane na karmę)
KASIA MIERZEJEWSKA - 123 ZŁ (23 zł poszło na zapłacenie za ogłoszenia)
MORSKA - 80 zł
BAZAREK - 175
[/B][/COLOR]



WYDATKI LIPIEC -
SZCZEPIENIE - 25 ZŁ (pokryte z pieniędzy, które przekazałam rudynpm na samym początku, 120 zł)
KARMA - 100 ZŁ - ZAPŁACONE
OGŁOSZENIA - 23 ZŁ - ZAPŁACONE
PDT - 270 zł-zapłacone
RAZEM - 393 zł[/COLOR]
[/B][/COLOR][B][I][U]STAN KONTA NA DZIŚ - 127 ZŁ [/U][/I][/B]




[COLOR=#ee82ee][/COLOR][COLOR=#00ff00][/COLOR]

Edited by kasia mierzejewska
Link to comment
Share on other sites

Kasiu ,co do kastracji to mamy już :42 zł /te z przesyłek / i 50 zł które monika083 ma przesłać po 14.08 także spora część już będzie.Także myśle ,że można Harrego umawiać .Może jeszcze ktoś się dorzuci?
Harry ma szczepienia przeciw wściekliźnie i wirusówki ?

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Harry jest zaszczepiony tylko przeciw wściekliźnie.
Kastracja u weta rudyego dla psa wielkości Harrego kosztuje ok 130 zł. Ja w takim razie daję znać rudy, żeby psiaka umówiła na zabieg.
No i trzeba będzie niedługo nastepny bazarek zorganizować, tak, jak mówiłyśmy:)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa:
[SIZE=5][B]Prośba od Iwoniam[/B][/SIZE]

W Nowym Mieście na ul. Tomaszowskiej, biega około 12kg, średniej wielkości piesek podobny do Mokki. Pies się boi, jest na pewno głodny, bo jest bardzo chudy, sierść w kołtunach.
Iwoniam wraca z Warszawy do Krakowa sama z maleńkim dzieckiem. Nie miała możliwości psiaka zgarnąć:shake:.

Bardzo proszę o rozsyłanie. Może ktoś zdoła pomóc.
Zdjęcie Mokki na pierwszej stronie wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia mierzejewska']Harry jest zaszczepiony tylko przeciw wściekliźnie.
Kastracja u weta rudyego dla psa wielkości Harrego kosztuje ok 130 zł. Ja w takim razie daję znać rudy, żeby psiaka umówiła na zabieg.
No i trzeba będzie niedługo nastepny bazarek zorganizować, tak, jak mówiłyśmy:)[/QUOTE]
To trzeba Harrego zaszczepić przeciw przeróźniastym chorobom .Teraz nie wiem kiedy przed czy po kastracji .Może wet by doradził
.Jakie to byłyby koszty ?
Jak widzę czekają nas jeszcze duże koszty więc zdjęcia do bazarku spróbuje porobić w weekend .

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Harry ma się dobrze:) Ostatnio "odgryzł" się psiakowi, który na niego trochę naskoczył. Psiak został troszkę poturbowany. Nikt sie o Harrego nie dopytuje, niestety. Parę z ogłoszeń, które zrobiła mu Bountka wypromowałam, między innymi na petworld i gumtree. rudynpm pocieszyła mnie ostatnio mówiąc, że ostatnio większość psów, któa przewija się przez jej dom, dość szybko znajduje domy, więc miejmy nadzieję, że będzie też tak w przypadku Harryego - że trafi na swój idealny dom.
Jeśli chodzi o szczepienia na wirusówki, to jest to koszt ok 50 zł chyba.

Link to comment
Share on other sites

Oby rydynpm miała racje i Harry szybko znalazł domek . No prosze Harry nie daje sobie w kasze dmuchać
i chyba to dobrze .Co jakiś piesek będzie mu podskakiwał ;) a tak poważnie to mam nadzieje ,że to była tylko obrona.
To co szczepimy biedaka ,to dla zdrowia jego lepiej i z ekonomicznego punktu widzenia lepiej zapobiegać niż leczyć .

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Harry będzie miał operację jutro bądź w czwartek ok 19. Zaszczepić na wirusówki będzie go można dopiero po około 2 tyg od operacji.
Jesli chodzi o wyskok Harrego to tak, stanąl w obronie własnej.

Link to comment
Share on other sites

Tak, to była raczej obrona. Pomimo tego, że psy nie zostają bez opieki to niestety czasami sprzeczki się zdarzają. Pół biedy, jeśli tylko burczą. Czasami dochodzi (dzięki opatrzności to przypadki incydentalne) do spinek. Do tej pory były to dwa przypadki, oba sprowokowane przez tamtego psiaka. Wprowadzam izolowanie psiaków, które się nie lubią, od siebie.

Link to comment
Share on other sites

niestety ze zwierzakami tak jest /a właściwie nie tylko ze zwierzakami / ,że kiedyś któryś się wkurzy .Trzymam mocno kciuki za operacje Harrego .Zaczynam się denerwować .Proszę rudyprym daj znać jak już będzie po a właściwie przed, w trakcie i po ;)

Link to comment
Share on other sites

trochę mnie uspokoiłaś i obiecuje się nienakręcać . To jutro ten wielki dzień dla Harrego .Proszę powiedzieć Harremu ,żeby za mnie też trzymał kciuki ,bo zobawiązałam się wystawić na dniach dla niego bazarek a pojęcie mam o tym marne .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...