Jump to content
Dogomania

Mikrosunia Mutka już znalazła dom. :)


Ewelinaaa

Recommended Posts

Proszę o podanie namiarów na osobę do kontatku w sprawie adopcji Muteczki, telefon i/lub e-mail, oraz miasto i województwo w jakim przebywa, oraz nazwy województw do których jest zdoga na ewentualna adopcję. Informacje potrzebne do przygotowania ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunia nie musi szukać na razie DT :D Mamy chętnych na adopcję tej małej kruszynki!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi:Tr
Trzymajcie kciuki, aby sie nie rozmyślili. To chyba te ogłoszenia od cioci [B]Tofikowej[/B] przyniosły skutek! Serdecznie dziekujemy! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']mutka jest pod opieką fundacji z Kluczborka w woj. opolskim:)

kontakt 503 117 799 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

co do województw to nie mogę decydować , ale myślę, że oprócz opolskiego można też na dolnośląskie:) Ale to trzeba potwierdzić.[/QUOTE]

Poprawka Fundacji z Sierosławic pod Kluczborkiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaaa']Sunia nie musi szukać na razie DT :D Mamy chętnych na adopcję tej małej kruszynki!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi:Tr
Trzymajcie kciuki, aby sie nie rozmyślili. To chyba te ogłoszenia od cioci [B]Tofikowej[/B] przyniosły skutek! Serdecznie dziekujemy! :)[/QUOTE]


o, no to super. a jak nie wypali z domkiem, to mała ma dt u mnie. psiak, ktory był tez przeze mnie brany pod uwage, jedzie niebawem do nowego domu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaaa']Sunia nie musi szukać na razie DT :D Mamy chętnych na adopcję tej małej kruszynki!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi:Tr
Trzymajcie kciuki, aby sie nie rozmyślili. To chyba te ogłoszenia od cioci [B]Tofikowej[/B] przyniosły skutek! Serdecznie dziekujemy! :)[/QUOTE]


aaaaaaale się cieszę :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaaa']Sunia nie musi szukać na razie DT :D Mamy chętnych na adopcję tej małej kruszynki!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi:TrTrzymajcie kciuki, aby sie nie rozmyślili. To chyba te ogłoszenia od cioci [B]Tofikowej[/B] przyniosły skutek! Serdecznie dziekujemy! :)[/QUOTE]


Ja rozumiem, jest piątek, ciocia Ewelinka się wyluzowała, ma ochotę poszaleć... ale żeby takie żarty z nas sobie robić to już przesada :mad: Co to za dowcipy? ;)


[quote name='Tofikowa']aaaaaaale się cieszę :mdleje: [/QUOTE]

O proszę, następna padła :siara: jeszcze chwila i ciocia keakea i ja dołączymy, wg obietnicy :evil_lol:

Edited by Gosiapk
rozszerzenie
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']o, no to super. a jak nie wypali z domkiem, to mała ma dt u mnie. psiak, ktory był tez przeze mnie brany pod uwage, jedzie niebawem do nowego domu:)[/QUOTE]

Albercik ma jednak dom? :crazyeye: Toż to dzień cudów ten piątek 25 maja 2012! :loveu:

[COLOR=#d3d3d3]A jakby Mucia pojechała do DS, to ja mam dla Cioci paniMysza inne propozycje[/COLOR] :siara:

Link to comment
Share on other sites

Jaka cudowna wiadomość:multi:
*Kurcze, niektóre psiaki tak szybko znajdują DT albo DS, a mój Marianek ma już chyba ze 100 ogłoszeń a tu ani tego ani tego, telefon też cichutki:-( *
Trzymaj się maleńka tam w nowym domku i ustaw tam sobie swoich Wielkich:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Albercik ma jednak dom? :crazyeye: Toż to dzień cudów ten piątek 25 maja 2012! :loveu:

[COLOR=#d3d3d3]A jakby Mucia pojechała do DS, to ja mam dla Cioci paniMysza inne propozycje[/COLOR] :siara:[/QUOTE]


ma:) niedługo po niego przyjadą:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaaa']Sunia nie musi szukać na razie DT :D Mamy chętnych na adopcję tej małej kruszynki!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi:Tr
Trzymajcie kciuki, aby sie nie rozmyślili. To chyba te ogłoszenia od cioci [B]Tofikowej[/B] przyniosły skutek! Serdecznie dziekujemy! :)[/QUOTE]


Ten cudowny czas :loveu: kocham go! Mutka szczęściara ma domek! :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

Ja też z niecierpliwością czekam aż zapadnie ta ostateczna decyzja co do naszej małej Mutki :) Może jak jej się uda, to postaramy się wyciągnąć kolejną bidę , co? W fundacji mamy 1 trudny przypadek. Pies w typie buldoga. Wszczyna awantury z psiakami. Jest silny więc Marta sobie z nim nie radzi na obecną chwile...
I jeszcze dwa małe szczeniaki..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaaa']Mucia dzieli kojec wraz ze swoimi małymi kolegami i koleżankami :)

W takich kojacach mieszkają psiaki. Mucia zajmuje pierwszy po prawej :)

[IMG]http://www.greyanimals.org/img_ogolne/IMG_5347.jpg[/IMG][/QUOTE]

ale tam maja ładnie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...