Jump to content
Dogomania

Mikrosunia Mutka już znalazła dom. :)


Ewelinaaa

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paniMysza']to teraz prosze mi się odwdzięczyć fotkami nikitki;)[/QUOTE]

Fotkami to zajmuje się Szyszunia, Ona ma dostęp do fotek z Fundacji:lol: Dzisiaj się będę z Nią widzieć, to powiem Jej o Nikicie:lol: i mam nadzieję, że w całym swoim zabieganiu znajdzie czas żeby je wysłać. Pozdrowionka:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lenka12']DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ baaaardzo za takie cudne zdjęcie:multi: Otworzyłam rano wątek, a tu taka niespodzianka:multi:Tak cudnie zaczętego dnia dawno nie miałam:lol: Jaka ta Nasza Mucia fotogeniczna, po prostu modelka:lol:[/QUOTE]
Miód na serce!
też się bardzo cieszę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']u Mutki wsyztsko ok. choroby lokomocyjnej nie ma. jechała juz ze swoja nowa pania na dłuzszych odcinkach i była bardzo zadowolona. niebawem mucia zobaczy po raz pierwszy w zyciu morze;)[/QUOTE]

Dziękuję za wieści:lol: To z naszej Mutki zrobiła się celebrytka;) przejażdżki samochodem, wczasy nad morzem...;):multi: Proszę przekaż nowej Pani Mutki najgorętsze pozdrowienia:multi:I mam nadzieję,że Muci spodoba się morze:multi:i plaża:cool1: I oczywiście czekamy na fotki naszej gwiazdy:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']jeszcze nie pojechała, ale za to mam zdjęcie:)

[IMG]http://img259.imageshack.us/img259/3432/mutek.jpg[/IMG][/QUOTE]
Cudne zdjęcie:multi: Baaaardzo dziękuję:multi: Widać, że Mucia jest szczęśliwa:lol: A u nas w Fundacji od wczoraj mamy nowych mieszkańców, Wiosna przywiozła sunię w typie owczarka niemieckiego i.... sześć szczeniaków. Następne siedem pyszczków do wykarmienia i znalezienia domków.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='paniMysza']to teraz prosze mi się odwdzięczyć fotkami nikitki;)[/QUOTE]

Fotek Nikitki na razie nie ma, poproszę jeszcze Szyszunię, to w wolnej chwili wklei:lol: Ale za to na wątku naszej Fundacji :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220953-Fundacja-Grey-Animals-spragnione-miłości-i-gotowe-do-zabrania!!-Szukają-domu[/URL] są zdjęcia naszych nowych szczeniaczków:multi:sześć ślicznych, puchatych kulek, które zajadają i szybciutko rosną:multi: dlatego zostały twarzami aukcji na Allegro Kup Posiłek ( jeden posiłek to tylko 2 zł:multi:) Zapraszam cieplutko i z góry dziękuję:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Jeszcze [B]Lenka12[/B] zapomniała wrzucić linka do aukcji :eviltong: [URL="http://upload.allegro.pl/fundacja-grey-animals-kup-posilek-i2576547469.html"][B][COLOR=#ff0000]Tutaj klik[/COLOR][/B][/URL]
Pozdrowienia dla [B]Muci[/B] i jej [B]Pańci[/B] ! A jak wakacje nad morzem ?[/QUOTE]
A mówiłam,że ze mnie "informatyczna blondynka";) i wcale nieutajona;) Ale na ostatniej stronie wątku też można "dokopać się";)do danych aukcji:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam:multi: Czy mogę nieśmiało prosić o wieści i może zdjęcia od Mutki:multi: Dawno nie było wiadomości,co słychać u naszej gwiazdeczki;) Teraz przydałyby się dobre wieści, bo w Fundacji ciężki czas, od zeszłego czwartku mamy u Nas sparaliżowanego 8-miesięcznego jamnika, postrzelonego przez jakiegoś zwyrodnialca,śrut przebił kręgosłup i tkwi cały czas w środku, maluch niedość,że nie chodzi,to jeszcze nie kontroluje swoich potrzeb fizjologicznych, Wiosna konsultowała stan małego u trzech weterynarzy i niestety nie widzą dla niego żadnych szans, czekamy jeszcze na opinię jednego specjalisty... A jakby tego było mało, to odszedł od Nas za Teczowy Most nasz staruszek Władek, nikt nie spodziewał się tego odejścia, Władek od zawsze był stareńki, ale starzał się z godnością, był już ślepy i głuchy, ale dopisywał Mu apetyt, bawił się ze swoim kumplem z kojca i nagle po prostu się nie obudził...Ciężkie to i smutne:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...