Jump to content
Dogomania

Mikrosunia Mutka już znalazła dom. :)


Ewelinaaa

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo serdecznie dziękuję osobie - osobom, które zrobiły masę ogłoszeń dla [B]Muci[/B] :loveu:Wszystkie aktywowałam.
W najbliższych dniach [B]Mucia[/B] ma pojechać do [B]DT[/B] do Wrocławia, do [B]PaniMysza[/B], jak doczytałam ;)gdzie będzie miała towarzystwo 2 sunieczek :) Wiem, że dziewczyny umówiły się na czwartek.
Mam nadzieję, że ktoś ją we Wrocku wypatrzy, zakocha się i Mucia wreszcie trafi do upragnionego domku !
Bardzo proszę więc o robienie ogłoszeń raczej na woj. dolnośląskie.

Edited by szyszunia557
Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Bardzo serdecznie dziękuję osobie - osobom, które zrobiły masę ogłoszeń dla [B]Muci[/B] :loveu:Wszystkie aktywowałam.
W najbliższych dniach [B]Mucia[/B] ma pojechać do [B]DT[/B] do Wrocławia, do [B]PaniMysza[/B], jak doczytałam ;)gdzie będzie miała towarzystwo 2 sunieczek :) Wiem, że dziewczyny umówiły się na czwartek.
Mam nadzieję, że ktoś ją we Wrocku wypatrzy, zakocha się i Mucia wreszcie trafi do upragnionego domku !
Bardzo proszę więc o robienie ogłoszeń raczej na woj. dolnośląskie.[/QUOTE]

Ooooo, to już niedługo!!Ale Mucia będzie szczęśliwa:multi:

Link to comment
Share on other sites

[B]Mucia[/B] ogólnie super dziewczynka :lol: choć lubi popadać w skrajne emocje :roll: Jak sie wystraszy, nie wiadomo czego, jest płacz i lament, a jak sie cieszy, to trzeba uważać, bo jest tak wylewna, że potrafi z miejsca wyskoczyć na 1,5 metra, żeby dać buzi !
Pilnuje się opiekuna, może chodzić bez smyczy. Z innymi psiakami super się dogaduje, chyba, że wystraszy się jakiegoś większego, wtedy pada na plecy, wszczyna lament i wtedy pies dla świętego spokoju omija ją z daleka.
Jest zabawna, bardzo przytulaśna, najlepiej nie schodziłaby z kolan. Niestety cierpi na chorobę lokomocyjną. Opiekunka często zabiera ją do siebie autkiem i jest zawsze ten sam problem :( Może macie jakieś sposoby na taką psią przypadłość ???

Link to comment
Share on other sites

Mojego faceta kot też ma chorobę lokomocyjną i ledwo wsiądziemy do auta, już mamy niemiłą niespodziankę. Lekarz nam powiedział, że tak właściwie to nic nie da się z tym zrobić, co najwyżej jeżeli chcemy osłabić efekt, to można podać połówkę zwykłego Aviomarinu :)

Link to comment
Share on other sites

moja lola miała chorobe lokomocyjną. bardzo bała sie auta. zawsze wymiotowała. ale zabieralismy ja i tak do samochodu, masaowałam jej głowe (uwielbia to) i nie rozczulałam sie nad nią. teraz sama wskakuje do samochodu. nie moge powiedzieć, że lubi jeżdzić, ale wie, ze taka wycieczka zawsze konczy sie czyms przyjemnym, czyli spacerkiem, więc nie protestuje. juz nie wymiotuje.

przed wycieczka psiak powinien być na czczo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...