Jump to content
Dogomania

2 mikromikro sunie szukają domków .


dorcia44

Recommended Posts

wysłałam pw i zero odzewu .
Obie malizny idą pod nóż .
Mam wielki problem bo nie wiem jak to ogarnąć..na 10 jadę do lecznicy na Ursynów ,zostawiam sunie i wracam i powrót po sunie....a w domu 3 kocie oseski jedzące co 2 godziny ,były długo bez mamy ,zapewne wiele dni ,nie mogę ich zostawić na tak długo..:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorcia44']wysłałam pw i zero odzewu .
Obie malizny idą pod nóż .
Mam wielki problem bo nie wiem jak to ogarnąć..na 10 jadę do lecznicy na Ursynów ,zostawiam sunie i wracam i powrót po sunie....a w domu 3 kocie oseski jedzące co 2 godziny ,były długo bez mamy ,zapewne wiele dni ,nie mogę ich zostawić na tak długo..:shake:[/QUOTE]
A daleko masz do tej lecznicy na Ursynów...?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam kochani.
ja mieszkam we Włochach,na Ursynów do tej lecznic mam dojazd 3 autobusami.
Dam radę ,jakoś muszę.:roll:ale planu nie mam ,jeszcze.
Fajny domek który kręcił się koło Muszki wycofał się .
Nadal szukamy domku dla mojej laluni ;)

Link to comment
Share on other sites

Kolega męża jest zainteresowany adopcją jakiejś chi. Mąż twierdzi że piesek u nich miałby bardzo dobrze. Mają już psa chyba ast - nie wiem dokładnie, ale bardzo łagodny i cielowaty. Czy to nie przekreśla ich w Waszych oczach jako potencjalnych chętnych? Jeśli sznase na adopcje są to proszę o nr telefonu do kontaktu - przekażę zainteresowanemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka Co.']Kolega męża jest zainteresowany adopcją jakiejś chi. Mąż twierdzi że piesek u nich miałby bardzo dobrze. Mają już psa chyba ast - nie wiem dokładnie, ale bardzo łagodny i cielowaty. Czy to nie przekreśla ich w Waszych oczach jako potencjalnych chętnych? Jeśli sznase na adopcje są to proszę o nr telefonu do kontaktu - przekażę zainteresowanemu.[/QUOTE]
Dziękuję za zainteresowanie moimi maliznami ,ale one tak kruche że boję się oddac tam gdzie psiak większy ,nawet niechcący łapką strzeli i krzywdę zrobi ..:oops:
Ruda Z. penie że znajdą ,tylko one cierpieć będą i ja.. mnie pal lich ,ale ich szkoda ,a one już kochają :shake:

Link to comment
Share on other sites

one już nie takie papużki nierozłączki ;)
każda poszła w swoją stronę i wybrała sobie inną grupkę tz. Sonia z całą grupą ,Muszka sama.
Muszka nie martwi.
coś jest nie halo,niby je ,bawi się ,rozśmiany pynio ..ale znów ją troszkę wygło :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']one już nie takie papużki nierozłączki ;)
każda poszła w swoją stronę i wybrała sobie inną grupkę tz. Sonia z całą grupą ,Muszka sama.
Muszka nie martwi.
coś jest nie halo,niby je ,bawi się ,rozśmiany pynio ..ale znów ją troszkę wygło :shake:[/QUOTE]

Wygło? ma problemy z kręgosłupem?

Link to comment
Share on other sites

to wygląda troche jak padaczka ,ale jednak inaczej ,Muszka ma dziwny kręgosłup ,wygięty i zaokrąglony ,ale nie sądzę żeby to był powód.
Jak zaczęło się to coś dziać to chwiejnym krokiem przyszła do mnie ,przytuliła się ..
za chwilę było o wszystkim ,a dziewczynka jak by nigdy nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']to wygląda troche jak padaczka ,ale jednak inaczej ,Muszka ma dziwny kręgosłup ,wygięty i zaokrąglony ,ale nie sądzę żeby to był powód.
Jak zaczęło się to coś dziać to chwiejnym krokiem przyszła do mnie ,przytuliła się ..
za chwilę było o wszystkim ,a dziewczynka jak by nigdy nic.[/QUOTE]

A czy przed tym atakiem, nie jadła przypadkiem rodzynków, czekolady lub winogron?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']A czy przed tym atakiem, nie jadła przypadkiem rodzynków, czekolady lub winogron?[/QUOTE]
niestety nie ,ani czekolady ani innych ww nie jadła ,ja też nie :shake:

Po Sonie przyjadą jednak jutro ,przeprosili mnie i tyle ..czekam cała w stresie.:oops:
Zaczyna mi już karmy brakować.
Troszkę dużo nas jest .
Te patyczki jedzą niesamowicie dużo ,a waga nic nie rusza :roll: ale przemiał też mają dobry ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Ale nie chcesz Dorci podrzucić ze dwóch piesków, co? :evil_lol:[/QUOTE]
niby nie...choć jakby się tak zastanowić, to moze jej zwróce tą diablice:-D
tylko kto mnie będzie od rana wkurzał, jak ją zwróce :-D kto będzie mojego TZta gryzł, kto będzie łapał mi myszy w ogródku no i kto będzie mi do łóżka sikał :-D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...