Jump to content
Dogomania

Wystawy: wyniki, stawki i zdjecia (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agappe

Recommended Posts

Witam po kilkumiesięcznej przerwie. Nareszcie mam normalny internet. Wprawdzie najlepiej działa w ogrodzie ale w domu tez da sie wytrzymać ;)
W ostatni weekend wywiało nas (wraz z Asiaczkami) do Austrii

sedzia: Eduard Stift (Austria)
psy
pośrednia:
Laghi Tailly AKARUI-GO - CAC, CACIB, BOB

otwarta:
BENI-KOBITO GO SEIJITSU-TAMASHII - bdb

championy:
AUSSERHALE'S FEROR - bdb
Bimbo - CAC, res.CACIB

weteran
Rikioumaru Go kojoudou - dosk.

zdjęć niestety nie miał kto zrobić bo każdy był w innej hali oceniany mniej więcej o tej samej porze.
oj, nie lubią Polaków. W akitach piesek, który wygrał bardzo ładny (trochę źle się poruszał) ale w baskach to juz przekręty było widać z daleka - jak się naradzali, patrzyli w katalog, na numerki - i w końcu wygrało straszne badziewie :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='donya']Witam po kilkumiesięcznej przerwie. Nareszcie mam normalny internet. Wprawdzie najlepiej działa w ogrodzie ale w domu tez da sie wytrzymać ;)
[/QUOTE]


Lato idzie :evil_lol::evil_lol: to pewnie będziesz tu częściej ;)

Gratuluje!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']............ do Austrii

sedzia: Eduard Stift (Austria)
psy
...............
championy:
[B][COLOR=blue]AUSSERHALE'S FEROR - bdb[/COLOR][/B]
Bimbo - CAC, res.CACIB
[/quote]

Hm, a ja tu proszę o wyjaśnienie jeśli chodzi o tego pieska zaznaczonego na niebiesko. Wedle katalogu to jest to Ausserhalb's Fedor [ [URL]http://www.akitas.de/nachzuchtbilder/f/fedor2b.jpg[/URL] ] i jest to Akita Amerykańska, więc jakim cudem był oceniany razem z Akitą Japońską :crazyeye:????? Naprawdę stawił się w ringu razem z japończykami????
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Hm, a ja tu proszę o wyjaśnienie jeśli chodzi o tego pieska zaznaczonego na niebiesko. Wedle katalogu to jest to Ausserhalb's Fedor [ [URL]http://www.akitas.de/nachzuchtbilder/f/fedor2b.jpg[/URL] ] i jest to Akita Amerykańska, więc jakim cudem był oceniany razem z Akitą Japońską :crazyeye:????? Naprawdę stawił się w ringu razem z japończykami????
Pzdr[/quote]

Jakiś był bo stal bok nas i na pewno nie wyglądał na akitę amerykańską.
Patrzac po rodzicach zdziwilam sie ze w AJ jest. Pewnie jakis blad w druku i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']Jakiś był bo stal bok nas i na pewno nie wyglądał na akitę amerykańską.
Patrzac po rodzicach zdziwilam sie ze w AJ jest. Pewnie jakis blad w druku i tyle.[/quote]

A czy był podobny do tego ze zdjęcia (które załączyłam)?
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR="Red"][B][SIZE="4"]Częstochowa - 20.04.2008[/SIZE][/B][/COLOR]
[I]Krajowa Wystawa (CAC)[/I]
[U][SIZE="3"]Sędzia: Janusz Opara (PL)[/SIZE][/U]

[B][COLOR="Blue"]PSY
Klasa młodzieży[/COLOR] - 2 860 - 861
[COLOR="#0000ff"]Klasa otwarta[/COLOR] - 1 862 - 862

[COLOR="#0000ff"]SUKI
Klasa szczeniąt[/COLOR] - 2 863 - 864
[COLOR="#0000ff"]Klasa młodzieży[/COLOR] - 2 865 - 866
[COLOR="#0000ff"]Klasa pośrednia[/COLOR] - 1 867 - 867
[COLOR="#0000ff"]Klasa otwarta[/COLOR] - 2 868 - 869
[COLOR="#0000ff"]Klasa championów[/COLOR] - 1 870 - 870[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']haha bety donya wie jak wygląda akita japonska i amerykańska i napewno gdyby psiak miał czarną maskę jak ten na zdjęciu to by to baaardzo dobrze zapamietała :evil_lol:[/quote]

No nie wiem, nie wiem - różnie to bywa z tym rozpoznawaniem obu akit :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: No to w takim razie Donya nie powinna w wynikach pisać że to Ausserhalb's Fedor dostał tą ocenę bdb - skoro to nie był on. Poszukajcie dobrze w katalogu czy przy innej rasie, albo w jakimś dodatku (np: na końcu katalogu) nie ma dodatkowego japończyka. Bo tak to mamy tutaj lekkie wprowadzenie w błąd czytelnika. :roll::roll::roll:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deptusie']Oj tak IZIS-ja wpadam do akitek i juz też dawno nie widziałam zdjęć autorstwa Pana Krzysia ale widać,że wszystko na dobrej drodze:lol::multi:[/quote]

No oby :-) Miło znów pooglądać profesjonalne zdjęcia z wystaw :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']Witam po kilkumiesięcznej przerwie. Nareszcie mam normalny internet. Wprawdzie najlepiej działa w ogrodzie ale w domu tez da sie wytrzymać ;)
W ostatni weekend wywiało nas (wraz z Asiaczkami) do Austrii

sedzia: Eduard Stift (Austria)
psy
pośrednia:
Laghi Tailly AKARUI-GO - CAC, CACIB, BOB

otwarta:
BENI-KOBITO GO SEIJITSU-TAMASHII - bdb

championy:
AUSSERHALE'S FEROR - bdb
Bimbo - CAC, res.CACIB

weteran
Rikioumaru Go kojoudou - dosk.

zdjęć niestety nie miał kto zrobić bo każdy był w innej hali oceniany mniej więcej o tej samej porze.
oj, nie lubią Polaków. W akitach piesek, który wygrał bardzo ładny (trochę źle się poruszał) ale w baskach to juz przekręty było widać z daleka - jak się naradzali, patrzyli w katalog, na numerki - i w końcu wygrało straszne [B]badziewie :shake:[/quote]
Donya[/B] - cieszę się, że jednak masz dostęp do Internetu!

I prawdą jest, że wróciłam z tej wystawy lekko zniesmaczona...

Ale, ale. [SIZE=4][COLOR=Red][B]Ja tam gratuluje Bimbo wyników![/B][/COLOR][/SIZE]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']No nie wiem, nie wiem - różnie to bywa z tym rozpoznawaniem obu akit :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: No to w takim razie Donya nie powinna w wynikach pisać że to Ausserhalb's Fedor dostał tą ocenę bdb - skoro to nie był on. Poszukajcie dobrze w katalogu czy przy innej rasie, albo w jakimś dodatku (np: na końcu katalogu) nie ma dodatkowego japończyka. Bo tak to mamy tutaj lekkie wprowadzenie w błąd czytelnika. :roll::roll::roll:
Pzdr[/quote]

Nie znam imion i przydomków AA bo AA mało mnie interesują - w zasadzie wcale :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: Szukac w całym katalogu japończyka nie zamierzam bo nie mam na to czasu ani chęci.
Wystarczyło poprawić - skoro tak bardzo ci to przeszkadza. Nie bardzo rozumiem po co te złośliwości :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']chris dziękuję za super fotorealcje i gratuluje :))


dotarł do Ciebie polecony z dyplomikiem i rozetką?:roll:[/quote]
Dzięki.
Ale i ja chcę podziękować za dyplom i rozetkę (trochę późno, ale chyba lepiej późno, niż wcale). A cały ranking, to tylko nieliczni mogą coś powiedzieć na temat ogromu pracy, jaki trzeba włożyć w takie przedsięwzięcie. To miłe, że ktoś się tym jeszcze zajmuje, pomimo przeciwności. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe'][CENTER][COLOR=red][B][SIZE=4]Częstochowa - 20.04.2008[/SIZE][/B][/COLOR]

[I]Krajowa Wystawa (CAC)[/I]
[U][SIZE=3]Sędzia: Janusz Opara (PL)[/SIZE][/U][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=blue]PSY[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Klasa młodzieży[/COLOR] - 2 860 - 861[/B]
[B][COLOR=#0000ff]Klasa otwarta[/COLOR] - 1 862 - 862[/B][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=#0000ff]SUKI[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Klasa szczeniąt[/COLOR] - 2 863 - 864[/B]
[B][COLOR=#0000ff]Klasa młodzieży[/COLOR] - 2 865 - 866[/B]
[B][COLOR=#0000ff]Klasa pośrednia[/COLOR] - 1 867 - 867[/B]
[B][COLOR=#0000ff]Klasa otwarta[/COLOR] - 2 868 - 869[/B]

[B][COLOR=#0000ff]Klasa championów[/COLOR] - 1 870 - 870[/B][/CENTER]
[/quote]

Ha ha :evil_lol: i znowu cos w tym oddziale poknocili bo nr.864 -to akita amerykanska Pzdr.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']Nie znam imion i przydomków AA bo AA mało mnie interesują - w zasadzie wcale :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: Szukac w całym katalogu japończyka nie zamierzam bo nie mam na to czasu ani chęci.
Wystarczyło poprawić - skoro tak bardzo ci to przeszkadza. Nie bardzo rozumiem po co te złośliwości :roll:[/quote]

Hm, czyżbyś nie miała poczucia humoru :roll: i była aż tak wrażliwa na żarty :roll: No to sorry że tak to odebrałaś.

No i o to chodzi, że właśnie zwróciłam Ci uwagę, że w wynikach masz pomyłkę. Poprosiłam Cie o sprostowanie czy faktycznie ten AA był u Was na ringu - okazało się że nie.
A to była tylko propozycja żebyście przeszukali katalog w poszukiwaniu tajemniczego japończyka. Ta czynność leży wyłącznie w Waszym interesie - co zrobicie to Wasza sprawa. Skoro interesujecie się japończykami to ja będąc na Waszym miejscu była bym ciekawa tego nierozpoznanego championa.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Hm, czyżbyś nie miała poczucia humoru :roll: i była aż tak wrażliwa na żarty :roll: No to sorry że tak to odebrałaś.
Pzdr[/quote]

Ciężko mieć poczucie humoru po tragicznych wydarzeniach jakie miały miejsce w naszy domu w Boże Narodzenie i na Wielkanoc. Trudno się pozbierać po śmierci kochanych zwierząt :shake: Jeśli przesadziłam to przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

[quote][CENTER][B][SIZE=4][COLOR=Red]Grudziądz - 19.04.2008[/COLOR][/SIZE][/B]
[I]Krajowa Wystawa (CAC)[/I]
[U][SIZE=3]sędzia: Ewa Szeliga-Szeremeta (PL)[/SIZE][/U]

[B][COLOR=#0000ff]PSY
Klasa młodzieży[/COLOR] - 2 600 - 601
IDŻI Porażynianka - [COLOR=DarkOrange]ocena bardzo dobra[/COLOR]
NIKOBAYASHI Roal - [COLOR=DarkOrange]ocena doskonała, I lok., medal złoty, CWC, Zw. Mł. , Zw. Rasy[/COLOR]

[COLOR=#0000ff]Klasa pośrednia[/COLOR] - 1 602
ATO Złota Śnieżka - [COLOR=DarkOrange]ocena dobra[/COLOR]


[COLOR=Blue]SUKI
Klasa otwarta[/COLOR] - 1 603
CHUSHA Suteki - [COLOR=DarkOrange]ocena doskonała, I lok., medal złoty, NDSwR[/COLOR][/B]


[/CENTER]
[/quote]Mam tez zdjecia... Ale to jak juz odsapne, przejrze i przygotuje... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...