Jump to content
Dogomania

Wystawy: wyniki, stawki i zdjecia (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agappe

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mało wystawowy temat ale kalendarz z akitami już dostępny jest widziałam.

A przy okazji chciałam poinformować iż RYUU-GO został tatusiem (to jego pierwszy miot w Polsce).
Dumną mamusią została EMI GO, która z anielską wręcz cierpliwością odchowuje gromadkę małych pełzaczków :-)

ps.
Przy okazji gratulacje dla wystawców i do zobaczenia w Poznaniu :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izis']Mało wystawowy temat ale kalendarz z akitami już dostępny jest widziałam.

A przy okazji chciałam poinformować iż RYUU-GO został tatusiem (to jego pierwszy miot w Polsce).
Dumną mamusią została EMI GO, która z anielską wręcz cierpliwością odchowuje gromadkę małych pełzaczków :-)

ps.
Przy okazji gratulacje dla wystawców.[/QUOTE]

Pani Izydo na galerii napisałam do Pani prośbę odnośnie wystawy w Poznaniu. Bardzo proszę o odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie się doczekałam i od razu się chwale :)

[COLOR="Purple"][SIZE="4"]KOZEKI Pa - Lis [/SIZE][/COLOR] na wystawie w Mlada Boleslaw otrzymał ocene wybitnie obiecującą i lokatę 1 :)

Podczas kolejnego występu w Pradze, miał wystapic razem z mamą i siostrą, ale jak zwykle moja szkoła zrobiła mi psikusa i tego dnia mam zajęcia :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/2885/zekfz2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']dziekuję za gratulacje :multi::multi:

oraz Asia gratuluje dla Malucha, jego właścicieli i oczywiscie dla Ciebie!!!! (będziesz miała pełną staweczke, wyniki i zdjecia z tej wystawy???:roll:)[/QUOTE]

Wyniki ju ż były na dogo, bo na tej wystawie była również Kasiunia i Sylwia z akitkami :)

Link to comment
Share on other sites

Chyba jednak nie było wiec wklejam :) :)

[SIZE="4"][B]MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW w Mlada Boleslaw 1-2.09.2007[/B][/SIZE]


[COLOR="Blue"]PSY[/COLOR]

[B]Klasa szczeniąt[/B]
[COLOR="DarkOrchid"]KOZEKI KEN PA-LIS[/COLOR] – VN (właścicielka była zachwycona opisem)

[B]Klasa młodzieży[/B]
CHINSEI Z HRABOVSKÉHO DVORA - V1, CAJC, BOB

[B]Klasa pośrednia[/B]
BUSHI Z ROHÁČOVKY - VD
EIKYÚ NIPPÓN-RYÚ - V1, CACIB,CAC
HAČI GO HARUKAZE - V2, Res. CAC
HAGURO GO HARU KAZE - V3

[B]Klasa otwarta[/B]
AMOR TOMIMOPA – V3
BUSHI Z HRABOVSKÉHO DVORA – V1, CAC
KENDO KEN AMANA – V2 – Res. CAC

[B]Klasa championów[/B]
Ch. ACHIKO GO AKITA INU OF CACIC – V4
Ch. ARTUSH AIERSEN – V3
[COLOR="#9932cc"]Ch. ASZTAR IMAGINACJA - V1, Res. CACIB,CAC[/COLOR]
Ch. E KAGA GO HARU KAZE - V2, Res. CAC

[COLOR="#0000ff"]SUKI [/COLOR]

[B]Klasa szczeniąt[/B]
ARIYA HORUNITE - VN
G-AYAKO NIPPON-RYU - VN
V-WAKI KEN AMANA - VN

[B]Klasa młodzieży[/B]
[COLOR="#9932cc"]AIDA PUCHATE LISKI - V1, CAJC[/COLOR]
GEISCHA TOMIMOPA - V2

[B]Klasa pośrednia[/B]
[COLOR="#9932cc"]HANU Z KROBSKIEGO HAJMATU - V1, CAC[/COLOR] kolejny przedstawiciel mojej rodzinki
HARUKO GO HARU KAZE - V2, Res. CAC

[B]Klasa otwarta [/B]
ANY AIERSEN - V2, Res. CAC
BAKIKO BIANKA – V3
BI Z HRABOVSKÉHO DVORA - V4
DOSHI NIPPON RYU – V1, CAC

[B]Klasa championów[/B]
Ch. BENTENA HEZKÁ CHVILKA - V2, Res. CACIB, Res. CAC
Ch. ZUI REI AKITA INU OF CACIC - V1, CACIB,CAC


[B][COLOR="Magenta"]Kasiu[/COLOR][/B], żeby nie było, my też nadal jesteśmy rodzinką ale juz troche dalszą :)

Link to comment
Share on other sites

Stawka na Poznań skromniutka. Czy to już wszystko czy może jeszcze wprowadzają dane?

Akita
PSY:
szczeniąt: 3
młodzieży: 3
pośrednia: 1
otwarta: 6
championów: 6

SUKI
szczeniąt: 4
młodzieży: 5
pośrednia: 4
otwarta: 5
championów: 2

Link to comment
Share on other sites

Ja juz mam w 70% pełną stawkę (z nazwami psów), tylko brakuje mi np. informacji o Pani hodowli. To znaczy o Yokusi i Nakayoshi wieści mam.
Chyba w 100% ustalić w stanie nie jestem, wiec wtedy bede błagac kolezanke w związku.

Może u skromna ale nie liczy się ilość tylko jakość :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Przepraszam, czy jest na forum może właściciel/ka akity
[B]YUGATA Halne Wzgórze[/B] ???
Przeszukałam forum i nie mogę znaleźć, być może nie ma :shake:.[/QUOTE]

właścicielem tej suczki jest PASIKIEWICZ AGATA. według mojej wiedzy nie mam jej na forum. a można wiedzieć skąd zainteresowanie akurat tą "dziewczynką"???:roll:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Zabrze - 14.10.2007[/COLOR][/SIZE][/B]
[/CENTER]
[COLOR=Black][B]Na zdjęciu od lewej:[/B][/COLOR]
[CENTER][LEFT][COLOR=black][B]ANATA Yamamoto[/B][/COLOR][B][COLOR=#ff8c00] - CWC, NDSwR, Zw.Rasy[/COLOR][/B]
[COLOR=black][B]TEZUKURI NO HITOKAGE Halne Wzgórze [/B][/COLOR][B][COLOR=#ff8c00] Zw.Mł.[/COLOR][/B][/LEFT]
[/CENTER]
[LEFT][COLOR=black][B]KONNICHI-WA Halne Wzgórze[/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff8c00]- CWC
[IMG]http://i193.photobucket.com/albums/z265/pgaborek/zabrze.jpg[/IMG]
[/COLOR][/B][/LEFT]
[COLOR=Red][B]Jeszcze raz gratulacje!! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']właścicielem tej suczki jest PASIKIEWICZ AGATA. według mojej wiedzy nie mam jej na forum. a można wiedzieć skąd zainteresowanie akurat tą "dziewczynką"???:roll:[/quote]

Dziękuję za informacje.
;), jesteśmy z tego samego miasta i próbuję się skontaktować w sprawie ewntualnych wspólnych wystawowych wyjazdów :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Dziękuję za informacje.
;), jesteśmy z tego samego miasta i próbuję się skontaktować w sprawie ewntualnych wspólnych wystawowych wyjazdów :lol:.[/QUOTE]

wejdź na strone hodowli Halne Wzgórze i napisz @, bądź zadzwoń (polecam tą drugą opcje, bo ostatnio włascicielka czasu na @ raczej nie ma), całkiem możliwe, ze Ci poda numer telefonu włascicieli YUGATY

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...