Jump to content
Dogomania

Wystawy: wyniki, stawki i zdjecia (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agappe

Recommended Posts

[quote name='Agappe']

7. w którym roku była w Poznaniu wystawa [B]Europy Środkowo-Wschodniej[/B]?? 2002??

8. w 2000 w Poznaniu była wystawa [B]Europjeska[/B]???
[/quote]
ja co prawda nie od 'akit', ale na te pytanka moge odpowiedziec :cool3:
7. Tak, to była wystawa Europejska
8. Nie, to był rok pozniej co Europejska czyli 2001

;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Savannah']ja co prawda nie od 'akit', ale na te pytanka moge odpowiedziec :cool3:
7. Tak, to była wystawa Europejska
8. Nie, to był rok pozniej co Europejska czyli 2001

;)[/QUOTE]

dziękuję bardzo, a na klubówkach szpiców w latach 2000-2001 byłas??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']
[B]bety[/B] moze Ty będziesz w stanie odpowiedziec na część tych pytań(w szczególności 3 ostatnie)?[/quote]

No pewnie że na część z nich znam odpowiedzi - a po co Ci te informacje? (ale wścibska jestem - hi hi :diabloti: ).
Jutro Ci napiszę (jak dogo będzie grzeczne :mad: ) bo dziś mi się już nie chce szukać i szperać w notatkach.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

A dobra odpowiem na kilka pytań już teraz - bo jutro (a właściwie dzisiaj :evil_lol:) dogo może mi szwankować albo co innego może się dziać?!
No to lecim z tym co wiem:

[COLOR=blue]1. w którym roku [B]BOS Kumade[/B] zdobył tytuł [I]Zw.Berlina[/I]?[/COLOR]

Jeśli się nie mylę to BOS Kumade był zgłoszony na Berlin 2005, ale co tam wywalczył to nie wiem. Może właśnie wtedy zdobył ten tytuł.

[COLOR=blue]4. jaki dorosły pies i dorosła jaka suka zostali [B]Zw.Klubu 2003[/B] (Łódź)[/COLOR]

Zw.KL'03 - Pies = RENGOKU DE LA VALLEE DES DRAGONS SACRES
Zw.KL'03 - Suka = NATSUME TAMMY TEFHRE

[COLOR=blue]5. kto zdobył tytuły:[/COLOR]
[COLOR=blue][B]Zw.Polski[/B] (pies i suka), [B]Mł.Zw.Polski[/B] (pies i suka) w latach [B]2000-2003[/B] (+Zw.Rasy)[/COLOR]

2000 r.
Mł.Zw.PL / Mł.Zw.Europy - P'SHINGEN D'OBAKOSOW (Pies) + ASUKO SLUNECNI SVETLO (Suka)
Zw.PL / Zw.E - AKEBONO Z BAMBUSOVEHO HAJE (Pies) + MARU DAICHI WATAKUSHI YUME (Suka)

2002 r.
Mł.Zw.PL - JAGI RILAF (P) + AKARI ROAL (S)
Zw.PL - AZURO ROAL (P) + BASHI TAJGETA (S)

2003 r.
Mł.Zw.PL - BOS KUMADE (P) + ATENA IMAGINACJA (S)
Zw.PL - RENGOKU DE LA VALLEE DES DRAGONS SACRES (P) + CHIKAKA PA-LIS (S)

Sprawdźcie jeszcze te wyniki, czy gdzieś nie mam błędnej notatki (to dawne czasy ;) jak dla mnie :cool3: ) i może gdzieś coś źle zanotowałam :roll:.

[COLOR=blue]6. z jakiego kraju zostały sprowadzone [B]ARIET BIBA z Krasnej Diedinky[/B] i [B]BAKIO Zlate Srdce[/B]?[/COLOR]

[COLOR=#0000ff][B][COLOR=black]ARIET BIBA z Krasnej Diedinky[/COLOR][/B] [/COLOR][COLOR=black](Czechy ?)[/COLOR]
[COLOR=black][B]BAKIO Zlate Srdce[/B] (Słowacja)[/COLOR]
[B][/B]
[COLOR=black]Pzdr[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']
[COLOR=blue]5. kto zdobył tytuły:[/COLOR]
[COLOR=blue][B]Zw.Polski[/B] (pies i suka), [B]Mł.Zw.Polski[/B] (pies i suka) w latach [B]2000-2003[/B] (+Zw.Rasy)[/COLOR]

2000 r.
Mł.Zw.PL / Mł.Zw.Europy - P'SHINGEN D'OBAKOSOW (Pies) + ASUKO SLUNECNI SVETLO (Suka)
Zw.PL / Zw.E - AKEBONO Z BAMBUSOVEHO HAJE (Pies) + MARU DAICHI WATAKUSHI YUME (Suka)

2002 r.
Mł.Zw.PL - JAGI RILAF (P) + AKARI ROAL (S)
Zw.PL - AZURO ROAL (P) + BASHI TAJGETA (S)

2003 r.
Mł.Zw.PL - BOS KUMADE (P) + ATENA IMAGINACJA (S)
Zw.PL - RENGOKU DE LA VALLEE DES DRAGONS SACRES (P) + CHIKAKA PA-LIS (S)

[COLOR=black]Pzdr[/COLOR][/QUOTE]

wow:crazyeye: dziękuję BARDZOOOO, nie sądziłam, że będziesz znała te wszystkie wyniki:oops::oops: jakbyś mogła to dopisz prosze kto na tych wystawach zdobył Zw.Rasy (wyników z roku 2001 nie znasz czy po prostu niechcący pominęłaś?)
i jeszcze jedno pytanie jesteś pewna tego, że AZURO Roal został zw.pl w 2002??? na stronie hodowli Roal jest informacja, że RENGOKU de la... jest 5- krotnym Zwycięzcą Polski (wygrał w latach 2003-2005 i Ml.Zw.Pl w 2001), więc jest pewna nieścisłość :roll:

Link to comment
Share on other sites

zauwazyłam pewną prawidłowość..
jeszcze kilka lat temu to "my" sprowadzaliśmy akity z Czech i Słowacji, teraz role się odmieniły :multi::multi::multi: nasze akitki są coraz bardziej doceniane w Europie :)) :multi:

a tu jeden z "naszych" małych niedźwiadków, które się przeprowadziły z Polski do Czech
[url]http://www.akity.cz/nobi/07_mb07.htm[/url]
[url]http://www.akity.cz/nobi/04_mb07.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']wow:crazyeye: dziękuję BARDZOOOO, nie sądziłam, że będziesz znała te wszystkie wyniki:oops::oops: jakbyś mogła to dopisz prosze kto na tych wystawach zdobył Zw.Rasy (wyników z roku 2001 nie znasz czy po prostu niechcący pominęłaś?)
i jeszcze jedno pytanie jesteś pewna tego, że AZURO Roal został zw.pl w 2002??? na stronie hodowli Roal jest informacja, że RENGOKU de la... jest 5- krotnym Zwycięzcą Polski (wygrał w latach 2003-2005 i Ml.Zw.Pl w 2001), więc jest pewna nieścisłość :roll:[/quote]

POZNAŃ 2000 - BOB = AKEBONO Z BAMBUSOVEHO HAJE
POZNAŃ 2002 - BOB = AZURO ROAL
POZNAŃ 2003 - BOB = RENGOKU DE LA VALLEE DES DRAGONS SACRES

Wyników z Poznania 2001 nie mam - bo po prostu w tym roku nie pojechałam na tą wystawę (stąd te braki). :shake:
Co do wystawy Poznań 2002 - takie wyniki mam zapisane w katalogu (choć nie wykluczam że mogłam się pomylić), samą wystawę pamiętam jak przez mgłę - biegałam między dwiema halami (ringami) tzn. akit jap. i amerykańców. Prawdę mówiąc ja nawet nie kojarzę czy Rengoku był na tej wystawie fizycznie (bo w katalogu widnieje jako zgłoszony) - to jest dość charakterystyczny jak dla mnie japończyk :lol: więc powinnam go pamiętać :cool1:. Jego konkurent był obecny - mam go nawet na fotce, ale Rengoku jakimś trafem nie mam i nie pamiętam czy był czy go nie było :shake:
Może lepiej zapytaj się bezpośrednio p. Plazy co ma wpisane w karcie ocen Rengoku z tej wystawy bo ja raczej na 100% nie rozwieję tych wątpliwości :shake:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE="4"][COLOR="Red"][B]Kielce - 17-18.11.2007[/B][/COLOR][/SIZE]
[I]Międzynarodowa Wystawa (CACIB)[/I]
[U][SIZE="3"]sędzia: Krystyna Opara (PL)[/SIZE][/U]

[B][U][COLOR="Red"]WYNIKI OFICJALNE[/COLOR][/U][/B]
[B][COLOR="#0000ff"]PSY
Klasa młodzieży[/COLOR][/B]
[B]Kiss Me and Love Me ASHIM-THAI - [COLOR="DarkOrange"]oc.doskonała, lokata II[/COLOR]
YORITOMO Matagiinu PL - [COLOR="DarkOrange"]oc.doskonała, lokata I, Zw.Mł.[/COLOR][/B]

[B][COLOR="#0000ff"]Klasa pośrednia [/COLOR][/B]
[B]SHIRO Dąbrowskie Samuraje - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CWC[/COLOR][/B]

[B][COLOR="#0000ff"]Klasa otwarta [/COLOR][/B]
[B]INOCHI-O KAKERU Halne Wzgórze -[COLOR="DarkOrange"] oc.doskonała, lokata I, CWC, res.CACIB[/COLOR]
ISSUN BOSHI Halne Wzgórze - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II[/COLOR][/B]

[B][COLOR="#0000ff"]Klasa championów [/COLOR][/B]
[B]RYUU-GO Shun'You Kensha[/B][B] - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CWC, CACIB, NDPwR[/COLOR][/B]


[B][COLOR="#0000ff"]SUKI
Klasa szczeniąt [/COLOR][/B]
[B]KIREI - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR]
MEGAMI MIZU Dąbrowskie Samuraje - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]

[B][COLOR="#0000ff"]Klasa młodzieży [/COLOR][/B]
[B]U'KOI NI MOERU - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR]
U'KOJIN Halne Wzgórze (FCI) -[COLOR="#ff8c00"] oc.doskonała, lokata I, Zw.Mł.[/COLOR][/B]

[B][COLOR="#0000ff"]Klasa pośrednia [/COLOR][/B]
[B]KOICHIKARA Shun'You Kensha - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra, lokata II[/COLOR][/B]
[B]AIDA Puchate Liski[/B][B] - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CWC, CACIB, NDSwR, Zw.Rasy[/COLOR][/B]

[B][COLOR="#0000ff"]Klasa otwarta [/COLOR][/B]
[B]AIKO Tajgeta - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata III[/COLOR]
ARASHI Tajgeta - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CWC, res.CACIB[/COLOR]
FUJIN Yamamoto - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II[/COLOR]
KAMI Halne Wzgórze - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała[/COLOR]
KOHARUBIYORI Tajgeta - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra[/COLOR]
MALWA Puchate Kreple - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata IV[/COLOR]
NAMI-GO Matagiinu PL - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Blue"]Klasa championów[/COLOR][/B]
[B]MIDORI Turzycowa Dolina - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]


Ogromnie gratuluje Zwyciezcom!!! w szczególności [B]Kasi i Łukaszowi[/B] - kolejny udany weekend i do tego śliczny debiut Aidki w klasie "dorosłej"!!!

[B][COLOR="Green"][SIZE="4"]GRATULUJE!!!![/SIZE][/COLOR][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe'][CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Kielce - 17-18.11.2007[/B][/COLOR][/SIZE]

[I]Międzynarodowa Wystawa (CACIB)[/I]
[U][SIZE=3]sędzia: Krystyna Opara (PL)[/SIZE][/U][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=#0000ff]PSY[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Klasa młodzieży[/COLOR][/B]
[B]Kiss Me and Love Me ASHIM-THAI [/B]
[B]YORITOMO Matagiinu PL - [COLOR=red]oc. doskonała, lokata I, Zw.Mł., NJwR[/COLOR][/B][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=#0000ff].....................[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Klasa otwarta [/COLOR][/B]
[B]AIKO Tajgeta[/B]
[B]ARASHI Tajgeta - [COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata I, CWC, res.CACIB[/COLOR][/B]
[B]FUJIN Yamamoto[/B]
[B]KAMI Halne Wzgórze - [COLOR=#ff8c00]oc.doskonała[/COLOR] (bez lokaty)[/B]
[B]KOHARUBIYORI Tajgeta[/B]
[B]MALWA Puchate Kreple[/B]
[B]NAMI-GO Matagiinu PL -[COLOR=red] nb[/COLOR][/B][/CENTER]

[/quote]

Na czerwono dopisałam to co wiem :p
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciliśmy z Kielc. [B]
Gratulacje dla Kasi i Łukasza[/B] :-) Śliczna sunia z AIDKI :-)
[B][COLOR=Blue]2 śliczne pucharki za CACIB[/COLOR][/B] dołączyły do mojej kolekcji :multi:
Jednen dla RYUU-GO a drugi dla AIKO.

Uzupelniam wynik:
[COLOR=Black][U]Kiss Me & Love Me[/U] ([/COLOR]dogomaniacki [U]MIYAMOTO[/U]) [U][COLOR=Black]ocena doskonala, srebrny medal.[/COLOR][/U]

RYUU pokazał się dość ładnie mimo przerwy od Sopotu i tego, że był łysy jak kolano.:placz: Niestety jego współpraca trwała tylko w czasie sędziowania psów. Jak wszedł do porownania o rasę (czyli już po występach wszystkich suczek akit) to kompletnie odmówił współpracy:oops:, gdyż któraś z wcześnie występujących suczek zostawiła zapach cieczki i koniecznie chciał się tym właśnie zająć dalej zamiast ładnie stać czy też biec :angryy: Ale wystawa i tak bardzo udana jak na psiaka kompletnie łysego aktualnie ;-) Na szczęście kolejne wystawy to już w przyszłym roku to zdąży odzyskać sierść ;-) albo i znów zgubić.

Najgorszy był stres, gdy okazało się, że na ringu shib i shikoku przyjechała zaledwie połowa ze zgłoszonych psów i praktycznie powinnam już biec wystawić AIKO na drugiej hali.
[B]Niniejszym chciałam raz jeszcze bardzo podziękować Pani od shiby [/B](niestety nie znam z imienia nawet:placz:), która była na tyle miła, iż przyszła specjalnie z drugiej hali poinformować nas, iż tamto sędziowanie właśnie dobiega końca i właśnie powinnam wejść tam na ring :-( a ja tu czekałam aby pobiec z RYUU. Na szczęście Pani owa poprosiła sędziego aby poczekał 15 minut na naszą sunieczkę. Bardzo niniejszym raz jeszcze jej dziękują za pomoc w tej sytuacji.
[COLOR=Navy][COLOR=Black]To bardzo miłe iż na wystawach można czasem liczyć na bezinteresowną pomoc innych wystawców :-)[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=Navy][B]AIKO[/B] jest już [B]Championem Polski:multi: [/B](w zatwierdzeniu)[COLOR=Black] [COLOR=Red][B]Chciałam też podziękować Kamili [COLOR=Black]od Miyamoto[/COLOR][/B][/COLOR]za pomoc w przygotwaniu AIKO w czasie gdy ja na ringu z RYUU biegłam, dzięki czemu zdążyłam z nią dobiec na czas do drugiej hali, gdzie była oceniana. :multi:

[/COLOR][B]-------
[/B][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2]Dowiedziałam się właśnie, iż[/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black] 10 listopada [B][SIZE=4]zmarła [/SIZE][/B]na[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2] raka[/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=Black] Pat Szymański [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=Black]- hodowczyni akit japońskich z USA: [URL]http://www.akastaakitas.com[/URL] :-(


[/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izis']Najgorszy był stres, gdy okazało się, że na ringu shib i shikoku przyjechała zaledwie połowa ze zgłoszonych psów i praktycznie powinnam już biec wystawić AIKO na drugiej hali.
[B]Niniejszym chciałam raz jeszcze bardzo podziękować Pani od shiby [/B](niestety nie znam z imienia nawet:placz:), która była na tyle miła, iż przyszła specjalnie z drugiej hali poinformować nas, iż tamto sędziowanie właśnie dobiega końca i właśnie powinnam wejść tam na ring :-( a ja tu czekałam aby pobiec z RYUU. Na szczęście Pani owa poprosiła sędziego aby poczekał 15 minut na naszą sunieczkę. Bardzo niniejszym raz jeszcze jej dziękują za pomoc w tej sytuacji.
[COLOR=Navy][COLOR=Black]To bardzo miłe iż na wystawach można czasem liczyć na bezinteresowną pomoc innych wystawców :-)[/COLOR][/COLOR][/quote]

To była Kasia vel [B]Hayne[/B] z JaJą czyli naszą suczką hokkaido.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ktrebor']To była Kasia vel [B]Hayne[/B] z JaJą czyli naszą suczką hokkaido.[/quote]

W takim razie bardzo proszę raz jeszcze podziękować Kasi ode mnie :-)
Bardzo miła i bezinteresowna osoba :-)

hokkaido hmm małe to było i chyba rude ale szczerze mówiąc w tym stresie nawet się psiakowi nie przyjrzałam. Pani mówiła coś o shibach, że się kończą już to jakoś mi się ten szybowiec nasunął.
W Kielcach w ogóle to chciałam pobiec na ringu w drugą stronę (na szczęście sędzina czuwała - w ogóle [B]bardzo miła Pani Opara[/B] - sędziowała nas pierwszy raz i wrażenia bardzo pozytywne) ;-)

Cóż to stres nie robi z człowieka. Nawet nie pogratulowałam zwycięskiej suni bo cały czas myślałam o tym, żeby już biec z shikoku na drugą salę i czy zdążę - na szczęście Kamila czekała już z AIKO, a [B]sędzia poproszony przez Kasię poczekał na nas troszkę.[/B]

Link to comment
Share on other sites

znalezione na dogo akitki, ale chyba nie jestem w stanie ich podpisac:oops::oops:
[quote name='ewelinabuck']
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4a00bba88a86b504.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/113/4a00bba88a86b504.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/49852427193c8085.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/113/49852427193c8085.jpg[/IMG][/URL]
[/QUOTE]
[quote name='ewelinabuck']
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7996f7cff878cd27.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/45/7996f7cff878cd27.jpg[/IMG][/URL]
[/QUOTE]

[quote name='ewelinabuck']

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b879b9293ef8d339.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/45/b879b9293ef8d339.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3062a095f1612639.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/113/3062a095f1612639.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e8833d992ecbb95c.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/113/e8833d992ecbb95c.jpg[/IMG][/URL]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE="4"][COLOR="Red"]Praga (Czechy) - 16-17.11.2007[/COLOR][/SIZE][/B]
[I]Międzynarodowa Wystawa (CACIB)[/I]
[U][SIZE="3"]sędzia: Dupas Jean-Jacques (FR) [/SIZE][/U]

[B][COLOR="Blue"]PSY[/COLOR][/B]
[B][COLOR="#0000ff"]Kl. Szczeniąt[/COLOR][/B]
[B][COLOR="#ff0000"]KOZEKI KEN Pa-Lis[/COLOR] - [COLOR="DarkOrange"]oc.obiecująca[/COLOR][/B]

[B][COLOR="#0000ff"]Kl. Młodzieży[/COLOR][/B]
[B]Aisukurimo Go - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B]

[B][COLOR="#0000ff"]Kl. Pośrednia[/COLOR][/B]
[B]Eikyu Nippon-Ryu - [COLOR="#ff8c00"]neocenen[/COLOR]
Bijin Tora Go of Ikenohatade - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra, lokata II[/COLOR]
Haci Go Haru Kaze - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR]
Haguro Go Haru Kaze - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra, lokata III[/COLOR]
Chinsei z Hrabovskeho Dvora - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAJC[/COLOR][/B]

[B][COLOR="#0000ff"]Kl. Otwarta[/COLOR][/B]
[B]Bushi z Hrabovskeho Dvora - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II, res.CAC[/COLOR]
Amor Tomimopa - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAC, CACIB[/COLOR]
Gennji Hezka Chvilka - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra, lokata III[/COLOR][/B]

[B][COLOR="#0000ff"]Kl. Championow[/COLOR][/B]
[B]Daimon Go Haru Kaze - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAC, res.CACIB[/COLOR]
Artush Aiersen - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II, res.CAC[/COLOR]
To Ghokuun Go De Vallee Des Dragons Sacres - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR]
Achiko Go Akita Inu of Cacic - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata III[/COLOR][/B]


[B][COLOR="#0000ff"]SUKI
Kl. Szczeniąt[/COLOR][/B]
[B]Akaira Horunite - [COLOR="#ff8c00"]oc.obiecująca, lokata IV[/COLOR]
Ariya Horunite - [COLOR="#ff8c00"]oc.obiecująca[/COLOR]
Ataschi Horunite - [COLOR="#ff8c00"]oc.obiecująca[/COLOR]
Taira z Bambusoveho Haje - [COLOR="#ff8c00"]oc.wybitnie obiecująca, lokata I[/COLOR]
[COLOR="Red"]Nabuko Roal[/COLOR] - [COLOR="DarkOrange"]oc.wybitnie obiecująca, lokata II[/COLOR]
G-Ari-Kata Nippon-Ryu - [COLOR="#ff8c00"]oc.wybitnie obiecująca, lokata III[/COLOR][/B]

[B][COLOR="#0000ff"]Kl. Młodzieży[/COLOR][/B]
[B]Kajitsu No Ukiyoe-Go - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAJC[/COLOR]
Urayamashii Ken Amana - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR][/B]

[B][COLOR="#0000ff"]Kl. Otwarta[/COLOR][/B]
[B]Giroshi Hezka Chvilka - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II[/COLOR]
Reigi Ken Amana - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR]
Eikido Hezka Chvilka - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR]
Bi z Hrabovskeho Dvora - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra, lokata IV[/COLOR]
Sara z Bambusoveho Haje - [COLOR="#ff8c00"]nieobecna[/COLOR]
Doshi Nippon-Ryu - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra, lokata III[/COLOR]
P’Takara Ken Amana - [COLOR="DarkOrange"]oc.doskonnała, lokata I, CAC, Zw.Pragi, CACIB, Zw.Rasy[/COLOR][/B]

[COLOR="#0000ff"][B]Kl. Championow[/B][/COLOR]
[B]Bentene Hezka Chvilka - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAC, res.CACIB[/COLOR]
Asaka Hezka Chvilka - [COLOR="DarkOrange"]oc.doskonała, lokata II[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Blue"]kl.weteranów[/COLOR][/B] (nie ujęta w katalogu chyba)
[B]Akemi Z Bambusoveho haje - [COLOR="DarkOrange"]oc.doskonała, lokata I[/COLOR][/B]


[I]wyniki ze strony:[/I]
[url]http://www.haguro.cz/vysledky07.html[/url]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Kozeki w Pradze również nie zawojował. Wiem tylko tyle, że sędzia był z Francji. Poprosiłam od Czeszki zdjęcia i dokładną ocene Koziego, bo jej smsa nie za bardzo rozumiem. Zmiksowała kilka słów i nie mam pojecia o co jej chodzi :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:

Jak bede cos wiedziec to napisze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...