Jump to content
Dogomania

KWPR Radom - 20.05.


Onaya

Recommended Posts

[quote name='Riven']A kogo jeszcze znasz ? Frasera ??[/QUOTE]
nie, jego nie. Ale suńkę - tylko zapomniałam jej imienia. Bardzo sympatyczna acz charkterna terierka :)

I my się pochwalimy
Panbazyl Herbu Bazyl FCI (labrador) 1, dosk, CWC
Drużba Herbu Węszynos (ogar polski) 1, WO, najlepsze baby w rasie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szrek']To i ja się pochwale Extra Boy Magor (Twister)-dosk1,zw. rasy,BOG 4 :):):)[/QUOTE]

GRATULACJE !!!!! TWIST widzę szaleje :D, czemu Was w sobote nie było ?

[quote name='panbazyl']nie, jego nie. Ale suńkę - tylko zapomniałam jej imienia. Bardzo sympatyczna acz charkterna terierka :)

I my się pochwalimy
Panbazyl Herbu Bazyl FCI (labrador) 1, dosk, CWC
Drużba Herbu Węszynos (ogar polski) 1, WO, najlepsze baby w rasie[/QUOTE]

Gratulacje :D

Hmm może Ci chodzi o Lotkę lub Api ;P chyba że mówisz o rodzeństwie Kejtu i Ptysiaka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sodalis']A moja labradorka BOG, złapał ja może ktoś na jakiejś fotce?
Ani jednej z wystawy nie mam.
W domku sobie pamiątkowe zrobiliśmy :)

[IMG]http://www.sodalis.pl/OFELIA.15m.4m.JPG[/IMG][/QUOTE]
gratulacje!!!
no ja też swojego labka nie mam na fotce.... mam tylko fotę z ogarem, aż jedną z całej wystawy....
Nie czekałam na wyniki na labkach, bo musiałam gnać na sąsiedni ring z ogarem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']tak, tak - Lotka :) Fajna z niej sunia :)[/QUOTE]Dzięki! :buzi:
[quote name='panbazyl'](a niedzielny katalog z pięknym zdjęciem Karpatki :) )[/QUOTE]To ja mam prośbę... Mógłby ktoś może zeskanować tę okładkę lub cyknąć jej zdjęcie i wstawić? No bo to moja Ptysia jest na okładce katalogu, a ja nawet tego nie widziałam... :(

Edited by Flaire
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Dzięki! :buzi:
To ja mam prośbę... Mógłby ktoś może zeskanować tę okładkę lub cyknąć jej zdjęcie i wstawić? No bo to moja Ptysia jest na okładce katalogu, a ja nawet tego nie widziałam... :([/QUOTE]
wyślę Ci fotkę okładki, tylko z domu - teraz jestem w biurze i nie mam ze sobą katalogów - tylko proszę o maila - to mój [email][email protected][/email]
(ja jak zobaczylam tą okładkę w recepcji na wystawie to od razu spytałam pani co wydawała katalogi, czy to Ptysiak (tzn Karpatka), pani potwierdziła - a dopiero potem doczytałam że to wlaśnie Ptysia - podpisana jest na grzbiecie okładki katalogu. )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...