Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

Bardzo sie ciesze, ze Maniutek jakos dogadal sie z Dinkiem, bo na pewno nie byla to konfortowala sytuacja dla wszystkich domownikow, a tak mozna funkcjonowac normalnie zarowno w ogrodzie, jak i w domku. Jestem dumna z chlopakow:p Michelle, Ty to chyba nie masz zycia, skoro te psiaki jak takie Twojego cienie wszystkie ;)


[quote name='MTD']oooo no to bosko, może kiedyś zamieszkają nawet w jednym pokoju :) dobre chłopaki!
paulę powiadomię i przekażę wyrazy radości ;)[/QUOTE]

Przekazane-potwierdzam ;)

[quote name='wieso']przeslalam kaske dla Kikusia i cosik dla Maniusia i Dinusia tez.....najpozniej w niedziele bedzie :)[/QUOTE]

Dziekujemy bardzo:loveu:

[quote name='MTD']hihi jutro paula dostanie mmsem zdjecia, dziś mi mówiła, że zamierza w tajemnicy przed chłopem zakraść się do komputera na portierni czy tam w rejestracji i wpaść na dogo bo już żyć nie może ;)

Dziękujemy ślicznie :loveu:[/QUOTE]

Juz jestem :D Moze nie w tajemnicy, bo ciezko byloby przegapic, ze nie ma mnie pol godziny, ale za cichym przyzwoleniem :eviltong: Wystarczy, ze w domu siedze non stop, to juz na wakacjach nie musze go wkurzac, ze stalam sie dogo-psycholem ;)

[quote name='MTD']Nie masz pojęcia jak ona przeżywa to, że nie może :([/QUOTE]
:placz:

P.S. jeszcze tu wroce ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']Bardzo sie ciesze, ze Maniutek jakos dogadal sie z Dinkiem, bo na pewno nie byla to konfortowala sytuacja dla wszystkich domownikow, a tak mozna funkcjonowac normalnie zarowno w ogrodzie, jak i w domku. Jestem dumna z chlopakow:p Michelle, Ty to chyba nie masz zycia, skoro te psiaki jak takie Twojego cienie wszystkie ;)



Paula ,moze ja odpowiem za michelle
jakie nie ma zycia:)
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi4364/4820f78a000504d74ff73075/sdc18467[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi7165/511ba55d000be6c14ff73075/sdc18470[/IMG]
powinna byc zadowolona hihihi
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi4875/e8bced46000062564ff73198/sdc18469[/IMG]
Dinko tez czai jak na ten malutki kocyk sie wcisnac

Link to comment
Share on other sites

Michal pisze maila, wiec mam ostatnia okazje dzisiaj;)
Giselle, strasznie dzieki za te zdjecia, bo sa obledne, uwielbiam ogladac Maniutka jeszcze jak jest tak szczesliwy:loveu:
Sama mam psiaka, wiec wiem, ze to tylko chwila odpoczynku, a nie blogie lenistwo, w szczegolnosci przy takiej ilosci psow ;)
Mam jeszcze minute internetu, leceeeee, pa cioteczki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']


Paula ,moze ja odpowiem za michelle
jakie nie ma zycia:)
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi4364/4820f78a000504d74ff73075/sdc18467[/IMG]

[/QUOTE]

boskie jest to zdjęcie! :)
mariano, nie dawaj ciotkom w kosc, daj odetchnąć czasami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']oooo róbcie róbcie zdjęcia na zmianę, bardzo mi się to podoba :cool3:
czyli chłopaki żyją w zgodzie wciąż? :cool3:[/QUOTE]

Pewnie, że tak i powiem więcej ale cichutko, by nie zapeszyć, ani razu nie było scysji między nimi, omijają się szerokim łukiem :)

Link to comment
Share on other sites

michelle, bomba! :)

[B]słuchajcie, w miejscu gdzie Paula karmi koty (okolice m1 w krakowie) ktoś znów podrzucił dwa kocie maleństwa!
Paula jest na urlopie a trzeba im jak najszybciej znaleźć dom tymczasowy, nie mam jeszcze zdjęć, nic w sumie:(
Czy ktoś ma konto na miau i może tam poprosić o pomoc, kontakt trzeba podać do pauli, bo ona wytłumaczy gdzie kociaki są dokładnie, podam jej nr na priv[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']przeslalam kaske dla Kikusia i cosik dla Maniusia i Dinusia tez.....najpozniej w niedziele bedzie :)[/QUOTE]

Cioteczko Wieso pieniążki wpłynęły na moje konto w kwocie 497,00 PLN-baaardzo dziękuje w imieniu "moich"podopiecznych :)-i zgodnie z dyspozycją 400,00 PLN jest dla Kukiego, a reszta 97,00 po połowie, tak więc Maniek zyskał 48,50 PLN.

Teraz pytanie do Ciotek co mam zrobić z tymi pieniążkami??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Cioteczko Wieso pieniążki wpłynęły na moje konto w kwocie 497,00 PLN-baaardzo dziękuje w imieniu "moich"podopiecznych :)-i zgodnie z dyspozycją 400,00 PLN jest dla Kukiego, a reszta 97,00 po połowie, tak więc Maniek zyskał 48,50 PLN.

Teraz pytanie do Ciotek co mam zrobić z tymi pieniążkami??[/QUOTE]

dobra ciotka :) :multi:
pieniążki pewnie zasilą konto Mańka na poczet przyszłej operacji, ale jak paulinka wróci z wakacji koło czwartku, to zadecyduje i da znać na pewno :)

buziaki dla marianka i reszty bandy

Link to comment
Share on other sites

Jestem :D
Wczoraj probowalam wejsc, ale oczywiscie dogo nie dzialalo i dopiero dlatego sie dzisiaj pojawilam. Jutro juz wracam do Polski, wiec bede wszystko kontrolowala :)
Michelle, mysle, ze tak jak mowi MTD, te pieniazki niech zostana na operacje, bo i tak niedlugo bede musiala przelac duzo wiecej.
Ja tam sie ciesze, ze obie cioteczki robia zdjecia, uwielbiam je ogladac, a tak to mialabym niedosyt:loveu:
Michelle, ile wazy Marianek? Bo to zdjecie na progu domu, kiedy na Ciebie czeka, to pieknie oddaje jak mu sie przytylo:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t'] W Grecji jestem :)[/QUOTE]

ja raz byłam w Grecji, to obiecałam sobie tam nigdy nie wrócić, bo podejście greków do psów jest co najmniej naganne, całe wakacje latałam i dokarmiałam bezdomne psiaki, a tam nikt nawet miski z wodą w ten gorąc im nie wystawiał. Strasznie to wspominam.
A Marianka pozdrawiam, kochane psisko:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jestem :D

Michelle, ile wazy Marianek? Bo to zdjecie na progu domu, kiedy na Ciebie czeka, to pieknie oddaje jak mu sie przytylo:eviltong:[/QUOTE]

Nieprwada, nie zgodzę się z tym, bo to jest tak jak u ludzi jak stoję to jestem całkiem zgrabna, a jak się położę to zwisa mi to tu to tam :) Różnica w przyciąganiu ziemskim ot co :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ja raz byłam w Grecji, to obiecałam sobie tam nigdy nie wrócić, bo podejście greków do psów jest co najmniej naganne, całe wakacje latałam i dokarmiałam bezdomne psiaki, a tam nikt nawet miski z wodą w ten gorąc im nie wystawiał. Strasznie to wspominam.
A Marianka pozdrawiam, kochane psisko:)[/QUOTE]
Też o tym słyszałam...:(

Link to comment
Share on other sites

Byłam w domciu wczoraj koło 22, ale już nawet nie miałam siły wchodzić na dogo, bo mnie coś w stylu grypy żołądkowej dopadło i cały dzień spędziłam w toalecie....szkoda gadać :/*
Ja akurat byłam na wyspie, więc tam troszkę inaczej- mało bezdomnych psiaków, w ogóle psów mało, do wielu drzew przytwierdzone drutem miski z wodą, więc nie było to dla mnie psychicznie straszne przeżycie na szczęście. Może na lądzie jest tak, jak piszecie :(

Michelle, Ty się już tutaj nie tłumacz ;)

Link to comment
Share on other sites

Michelle, mam pytanko, bo niestety większość ludzi nie ma komfortu mieszkania w domku, tylko jak już to w bloku. Czy Ty myślisz, że mieszkanie w bloku dla Marianka byłoby ok? Czy dałby radę wytrzymać w mieszkaniu przez tych 8-10h dziennie czy raczej jest to niemożliwe i opcja mieszkania w ogóle odpada? Nie wiem, jak jest u Ciebie, czy są sytuacje, w których Marianek zostaje sam i jak się wtedy zachowuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...