Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pewnie, znależć taką cenę a jeszcze jakby miał tam fajnie to by już wogóle.... 30zł za dobę to cena dla ,,normalnych'' tzn chyba jak ktoś jedzie na wczasy i swojego psa zostawia. Często hotelik ma indyw cenę dla bezdomniaków:( tak w granicach 10-12zł zalezy od wielkości psa. Manieczku czochraki ci przesyłam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, a znacie może jakiś sprawdzony hotelik, który mieści się jakoś w pobliżu Krakowa?
To nie chodzi o jakieś odwiezienie go czy coś takiego, tylko jak będzie mieścił się gdzieś w pobliżu, to zawsze mogę pojechać, odwiedzić, dowozić różne rzeczy, łatwiej będzie to kontrolować (np.spotkanie przedadopcyjne) itd.itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Matko ja myslalam ze on na paluchu dlatego podalam hotele blisko Warszawy i wysylalam pw,ze na paluchu...Ale numer.=
U michelle dobra cena w okolicach Krakowa nie znam,ale moze ktos slyszal o dobrym dt w tych okolicach.[/QUOTE]

Ja mam psiaki w hotelu w niepolomicach , tam tez niektore mieszkaja w domu ale obecnie nie ma tam juz miejsca(chyba ,ze jakis psiak pojdzie do domku). Moze bylo by miejsce ale w kojcu , kojce sa duze ,drewniane z duża buda .Tak że psiaki mogą spacerowac po kojcu .Wypuszczane są na ogród 2 razy dziennnie ,z domu 3 razy , chodza tez w miare mozliwosci na spacery. Mozna tez psiaki odwiedzac i wyprowadzac. Bozenka współpracuje z wtem z Kłaja panem dr. Przybylskim.

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie, ja wysyłałam wątek na kilka województw z nadzieją, że ktoś się znajdzie jak nie w Krakowie, to gdzie indziej (można by go wtedy przetransportować tam). Na pierwszej stronie jest nawet mowa o Krakowie:)
Dobra, no to chyba nie mam wyboru i muszę zacząć zbierać deklaracje na hotelik. Zobaczymy co się uda zebrać, a ja w międzyczasie będę decydowała się na hotelik...Chyba, że zdarzy się cud i zgłosi się DT za zwrotem kosztów jedzenia i weterynarza, ale na to tak czy siak kasa potrzebna:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Nie, nie, ja wysyłałam wątek na kilka województw z nadzieją, że ktoś się znajdzie jak nie w Krakowie, to gdzie indziej (można by go wtedy przetransportować tam). Na pierwszej stronie jest nawet mowa o Krakowie:)
Dobra, no to chyba nie mam wyboru i muszę zacząć zbierać deklaracje na hotelik. Zobaczymy co się uda zebrać, a ja w międzyczasie będę decydowała się na hotelik...Chyba, że zdarzy się cud i zgłosi się DT za zwrotem kosztów jedzenia i weterynarza, ale na to tak czy siak kasa potrzebna:-([/QUOTE]
Najpierw to trzeba zarezerwowac miejsce w hoteliku i zbierac dekl.

Link to comment
Share on other sites

Dobra. Zarezerwowałam wstępnie miejsce dla Mańka w hotelu Amok w Iwanowicach. Koszt, to 13zł za dobę, czyli 390 zł za miesiąc od piątku.
Bardzo prosimy chociaż o grosik stałych deklaracji, bo w życiu nie poradzę sobie z taką kwotą...
No i oczywiscie dalej ogłaszamy i szukamy Ludzia Mańka:)

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Dobra. Zarezerwowałam wstępnie miejsce dla Mańka w hotelu Amok w Iwanowicach. Koszt, to 13zł za dobę, czyli 390 zł za miesiąc od piątku.
Bardzo prosimy chociaż o grosik stałych deklaracji!!![/QUOTE]

Drogo zapytaj jeszcze u Ginn [url]http://www.piespodgrusza.yoyo.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

ja niestety nie mogę nic zadeklarować, ale jakąś jednorazową moge wpłacić:( a jakby ktoś się podjął bazarku poszukam fancików. Wiele dobrego słyszałam o hoteliku u Emiś, tylko ciężko zmiejscami:( zapytajcie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/208485-Hotelik-Raszka-w-Sarnowie-(k-Katowic[/URL])

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Wrzuciłam Mańka tutaj, chociaż nie wierzę w cuda: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226138-Dom-dla-psa-lub-suczki-bez-szans-na-domek?p=19090945&posted=1#post19090945[/URL][/QUOTE]

Maniu już tam jest:)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226138-Dom-dla-psa-lub-suczki-bez-szans-na-domek/page3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Czemu proponujecie inne hoteliki? Ten jest 10km od Krakowa, mogę tam jeździć, odwiedzać go, kontrolować sytuację, a czytałam, że jest naprawdę bardzo dobry:)
Własnie pewnie z deklaracjami będzie tragedia. Gdzie pisać? Co robić?Gdzie prosić? Jakie rady?:/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']ja niestety nie mogę nic zadeklarować, ale jakąś jednorazową moge wpłacić:( a jakby ktoś się podjął bazarku poszukam fancików. Wiele dobrego słyszałam o hoteliku u Emiś, tylko ciężko zmiejscami:( zapytajcie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/208485-Hotelik-Raszka-w-Sarnowie-(k-Katowic[/URL])[/QUOTE]

Poratuje nas każda kwota, bo jak na razie zaczynamy jedynie z kasą ode mnie i mojego faceta, ale to i tak duuużo za mało:/
Wieczorkiem zrobię bazarek, żeby chociaż cos zebrać, ale kluczem niestety są stałe deklaracje, bo cholera wie, ile będzie zmuszony tam siedzieć (ja będę w międzyczasie szukać mu DT nadal...), a kasę zawsze będę musiała mieć w zanadrzu chociażby na weta

Link to comment
Share on other sites

Hotel Amok ma bardzo dobrą opinię. Czy to jest cena już po zniżce dla bezdomnaka, bo wiem, że hotel daje takie zniżki ?

Wątek trzeba rozsyłać ludziom na PW i prosić o wsparcie.
A czy ktoś założył Mańkowi wydarzenie na fb ? Tam też można prosić o wsparcie, chociaż jednorazowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Nie, nie, ja wysyłałam wątek na kilka województw z nadzieją, że ktoś się znajdzie jak nie w Krakowie, to gdzie indziej (można by go wtedy przetransportować tam). Na pierwszej stronie jest nawet mowa o Krakowie:)
Dobra, no to chyba nie mam wyboru i muszę zacząć zbierać deklaracje na hotelik. Zobaczymy co się uda zebrać, a ja w międzyczasie będę decydowała się na hotelik...Chyba, że zdarzy się cud i zgłosi się DT za zwrotem kosztów jedzenia i weterynarza, ale na to tak czy siak kasa potrzebna:-([/QUOTE]

A może by zapytać mamę missiaa (Bukowno koło Krakowa), czy nie zechciałaby przyjąć Mańka na zasadach DT za karmę i wet i niewielką opłatę miesięczną? :hmmmm:

Ewentualnie za podwójną karmę, aby miała także dla innych podopiecznych?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Hotel Amok ma bardzo dobrą opinię. Czy to jest cena już po zniżce dla bezdomnaka, bo wiem, że hotel daje takie zniżki ?

Wątek trzeba rozsyłać ludziom na PW i prosić o wsparcie.
A czy ktoś założył Mańkowi wydarzenie na fb ? Tam też można prosić o wsparcie, chociaż jednorazowe.[/QUOTE]

Tak, jest to cena już po zniżce. Normalnie jest 3 dychy za dobę, a inne rzeczy (kąpanie, czyszczenie, czesanie itd.) dodatkowo płatne, a tu jest 13zł za dobę i wszystko w cenie:)
Dobra, jak tylko wrócę do domu, to zacznę rozsyłać w takim razie.
Manius nie ma wydarzenia na facebooku, bo ja nie mam facebooka...:/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']A może by zapytać mamę missiaa (Bukowno koło Krakowa), czy nie zechciałaby przyjąć Mańka na zasadach DT za karmę i wet i niewielką opłatę miesięczną? :hmmmm:

Ewentualnie za podwójną karmę, aby miała także dla innych podopiecznych?[/QUOTE]

I tak do wydania są w najgorszym wypadku 4 stówy (które musimy skąds wziąć:/), trzeba tylko wymyslic tak, żeby dla małego było jak najlepiej. Ja nie wiem niestety kto to jest. Mam napisać do niej pw czy Ty to zrobisz?
Pw do ludzi, bazarek i ew missiaa wieczorkiem jak tylko będę w domu, bo teraz niestety muszę lecieć:/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...