Jump to content
Dogomania

Urocza spanielka..."za zlotówké" ! Neska juz swoim super domu!


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beabul']Ciesze sie bardzo :) dziewczyny ciagle pytaja czy pojedziemy odwiedzic Neske :)[/QUOTE]

No to zapraszam do mojego hoteliku.A jak Neska będzie płakać za dziewczynkami jak je zobaczy?Teraz śpi w pokoju ze spanielkami Lolką i Miką na łóżku tuż przy mojej głowie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Elunia wybrala najlepszych kandydatów na dom dla Neskuni i będziemy prosic o wizytę przedadopcyjną w okolicach Lodzi dla aniolka. Jutro wracam z wakacji w Polsce do domu :)[/QUOTE]


Wracaj, wracaj!Wszystko co dobre ma swój koniec:))a więc do pracy Emi!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Elunia wybrala najlepszych kandydatów na dom dla Neskuni i będziemy prosic o wizytę przedadopcyjną w okolicach Lodzi dla aniolka. Jutro wracam z wakacji w Polsce do domu :)[/QUOTE]

Tak jest :) Już wysłałam prośbę o przeprowadzenie wizyty w tym domku i czekam na odpowiedź - mam nadzieję, że będzie pozytywna.
Powiem Wam, że gdy moje przypuszczenia co do domku się spełnią, sunia zamieszka w miejscowości, która nazywa się tak samo, jak bardzo znana i bardo stara miejscowość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Tak jest :) Już wysłałam prośbę o przeprowadzenie wizyty w tym domku i czekam na odpowiedź - mam nadzieję, że będzie pozytywna.
Powiem Wam, że gdy moje przypuszczenia co do domku się spełnią, sunia zamieszka w miejscowości, która nazywa się tak samo, jak bardzo znana i bardo stara miejscowość.[/QUOTE]


????????Ale jesteś tajemnicza!!!?????

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dostałam pw z prosbą o przeprowadzenie wizyty przed adopcyjnej.
Przykro mi, ale ta miejscowość jest licząc od mojego miejsca zamieszkania na drugim końcu województwa, a ja nie jestem zmotoryzowana.
Naprawdę mi bardzo przykro, ale nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']Dziewczyny dostałam pw z prosbą o przeprowadzenie wizyty przed adopcyjnej.
Przykro mi, ale ta miejscowość jest licząc od mojego miejsca zamieszkania na drugim końcu województwa, a ja nie jestem zmotoryzowana.
Naprawdę mi bardzo przykro, ale nie dam rady.[/QUOTE]
Dziękuję za odpowiedź. Czekałam na PW i myślałam, że się nie odezwiesz :) Nie wiedziałam, że to tak daleko od Ciebie. Soreczki.

[quote name='Asia & Ginger']Dziewczyny skąd są ludzie zainteresowani suńką? Może kogoś znajdę.[/QUOTE]
Dziękuję pięknie Asiu, już poprosiłam Izunię i nie odmówiła :) Umówiłam wizytę na niedzielę na godz 10-11. Trzymajmy kciuki, żeby Izuni coś nie wypadło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Mała niespodzianka dla Was (Ela już wie :-)). Wam zależało, Państwu zależało więc udało się dziś. :-)
Jestem na TAK, więcej info/ popiszę nieco wieczorem.[/QUOTE]

ooooooooo! cudooooooooownie! wiedzialam, ale nalezalo sprawdzic naturalnie. Kochana, dziékujé z calego serca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...