Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

hmm a myślałaś żeby dawać mu kości prasowane?
Gandi dostanie jedną taką małą i ma na kilka dni. Memła sobie i przez to nie zjada dziwacznych rzeczy, pomemła sobie i zmęczy się itp ;) a jak nie może zjeść to sobie zakopuje..

a tak to musi być trawa, która mu nie służy za dobrze, ale przecież on wie lepiej i jak się schowa to potem zaglądam co robi.. raz biegał z kijem drewnianym, plastikowymi rurkami i.... chrzanem :mdleje: ale on nie chce zjeść, tylko właśnie pogryźć sobie....

kamienie już nie sa fajne :D a z koopami walczymy...

Link to comment
Share on other sites

Wcześniej dostał taką z zoologa dużą wołową z wapnem, zjadł w 30 minut połowę a na 2-gi dzień miał zatwardzenie :/ No i wet zakazał mu dawanie tych kości.
O prasowanej nie pomyślałam. Ghandi ją zjada? Nic mu potem nie jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Wcześniej dostał taką z zoologa dużą wołową z wapnem, zjadł w 30 minut połowę a na 2-gi dzień miał zatwardzenie :/ No i wet zakazał mu dawanie tych kości.
O prasowanej nie pomyślałam. Ghandi ją zjada? Nic mu potem nie jest?[/QUOTE]

Soń i Cip są na BARFie, ale taka kość i je zatkałaby...
a ta prasowana to chyba z chrząstek się składa... tak to uchwyciłam wzrokiem...a Gandi ma po tym kupki podobne jak Soń i Cip na barfie ;)

najlepsze jest jak sobie zakopuje... normalnie stoję przy nim i kwiczę ze śmiechu :D raz w trawie zakopywał pyszczkiem i tak zakrył, że musiałam porozrywać takie długie łodygi.. potem zakopał w ziemi i musiałam ręką szukać... a potem w legowisku w domu zakopywał. No ale to mu schowałam, bo Ciapek chodzi i potem wyjada... a Ciap ma swoje kości...

no i jak mamy karmę dla Gandzi to Ciap musi spróbować.. będzie płakać itp, żeby garść groszków dostać tylko... a potem są taaaakie bąki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vaness']tak jak człowiek :) jeden ma tak a inny inaczej :D[/QUOTE]
Dokładnie ;) Ja zjadam kiełbasę i popijam mlekiem, mój mąż jakby tak zrobił to tydzień w wc... :evil_lol:


[quote name='kalyna']Soń i Cip są na BARFie, ale taka kość i je zatkałaby...
a ta prasowana to chyba z chrząstek się składa... tak to uchwyciłam wzrokiem...a Gandi ma po tym kupki podobne jak Soń i Cip na barfie ;-)

najlepsze jest jak sobie zakopuje... normalnie stoję przy nim i kwiczę ze śmiechu :-D raz w trawie zakopywał pyszczkiem i tak zakrył, że musiałam porozrywać takie długie łodygi.. potem zakopał w ziemi i musiałam ręką szukać... a potem w legowisku w domu zakopywał. No ale to mu schowałam, bo Ciapek chodzi i potem wyjada... a Ciap ma swoje kości...

no i jak mamy karmę dla Gandzi to Ciap musi spróbować.. będzie płakać itp, żeby garść groszków dostać tylko... a potem są taaaakie bąki...[/QUOTE]
Barf serio jest taki dobry? Dużo czytałam o tym i wydaje się faktycznie świetną dietą dla psa.
Kupię Ptyśkowi taka kostkę, tylko niech najpierw dojdzie do siebie porządnie. Może mu nic nie będzie i faktycznie przestanie zjadać dziwne rzeczy:)

[quote name='stokrotka.af']dobrze,że Ptysiowi już lepiej :smile:[/QUOTE]
I oby już tak zostało:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Barf serio jest taki dobry? Dużo czytałam o tym i wydaje się faktycznie świetną dietą dla psa.
Kupię Ptyśkowi taka kostkę, tylko niech najpierw dojdzie do siebie porządnie. Może mu nic nie będzie i faktycznie przestanie zjadać dziwne rzeczy:)
[/QUOTE]

jak dla mnie nie ma lepszej diety ;)
ma wiele wad, ale i mi i psom to odpowiada....
Gandi to z siebie wychodzi jak widzi, że Soń&Cip jedzą surowe kości... i nic się nie zmieniło... a nawet bezczelnie Sonii do budy wchodzi i próbuje wyjadać resztki... jak do domu wpadnie to wszędzie wyczuje kości... no ale co najmniej to września musi wytrzymać ;)

poza tym wet powiedział, że mały musi być dość często odrobaczany, bo jak to szczeniak napewno coś zjada... ale to normalne jest... więc aż tak się nie załamuję tym...

Link to comment
Share on other sites

Może kiedyś się skuszę na tą dietę, kto wie ;)

Ja Ptysia odrobaczam teraz tydzień przed szczepieniem każdym a jak skończy pół roku to chyba co 3 miesiące będę odrobaczała. Bezpieczniej i dla psiaka i dla rodzinki. Zwłaszcza, że czasami wchodzi do Nas do łóżka poprzytulać się a potem śpi chwilę w nogach. Nie gonie go za to bo mi nie przeszkadza i tak sam za chwilę schodzi bo mu gorąco.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :)

[quote name='kalyna']jak dla mnie nie ma lepszej diety ;)
[/QUOTE]

Popieram w pełni Kalyny zdanie ;)

[quote name='Ptysiak']Może kiedyś się skuszę na tą dietę, kto wie ;)
[/QUOTE]

Jak się kiedyś skusisz, to Ptyś napewno będzie szczęśliwy :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy :)
Przejrzalam tak z grubsza wasza galerie, Ptys to piekna kleczka siersci ;) :evil_lol: Chociaz ze zdjecia na zdjecie coraz mniej te kuleczke przypomina ;)
I jak czytam to lubi psiak psikusy pani robic... :mad: Wyrosnie z tego :lol: Wlasnie dlatego ja nigdy juz nie chce szczeniaka, bo szczeniaki sa piekne i slodkie, ale tylko na zdjeciach :evil_lol:

Jak najwiecej zdrowka zyczymy :calus:

(CUDNIE MALUJESZ :loveu:)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry Wszystkim :)

Siedzę sobie właśnie w pracy i tak patrzę przez okno... zapowiada sie na burzę Tylko jak zawsze nie wziełam parasola i zmoknę

Biorę się za robotę i uciekam na razie z forum bo mnie szef zwolni za obijanie się :D:D

Życzę miłego i słonecznego dzionka :)
Mokry słodki lizaczkowaty całusek od Ptysiaka :loveu:







[quote name='magdabroy']Jak się kiedyś skusisz, to Ptyś napewno będzie szczęśliwy [/QUOTE]
Patrząc na to jak Ptysiek uwielbia jeść to na 200% będzie szczęśliwy :D

[quote name=':: FiGa ::']Witamy
Przejrzalam tak z grubsza wasza galerie, Ptys to piekna kleczka siersci Chociaz ze zdjecia na zdjecie coraz mniej te kuleczke przypomina
I jak czytam to lubi psiak psikusy pani robic... Wyrosnie z tego Wlasnie dlatego ja nigdy juz nie chce szczeniaka, bo szczeniaki sa piekne i slodkie, ale tylko na zdjeciach

Jak najwiecej zdrowka zyczymy

(CUDNIE MALUJESZ )[/QUOTE]

Witamy
Wiem, że wyrośnie z tego tylo zanium wyrośnie to nie wiem czy ja nie dostanę wcześniej zawału przy tym maluchu :D
Zaczynam rozumieć dlaczego nie chcesz już szczeniaka

Co do rysunku - oj tam to tylko hobby


[quote name='stokrotka.af']witanko wtorkowe podziwiamy nowy banerek [/QUOTE]
Witam środowe ;)
A Waszego banerka nadal nie widzę :(


[quote name='unikatowydiament']ale macie piękny banerek

tulaski zasyłamy[/QUOTE]
Ptysio wytulony :)
Taki trochę chyba nieprofesjonalny ten banerek :D ale miło, że się podoba :)

[quote name='Patik']Nowy banerek świetny [/QUOTE]
Tak sobie z nudów go zrobiłam bo ostatnio nie mogłam zasnąć :D


[quote name='dagaa111']witam się
super, że z Ptysiem już lepiej, oby już teraz wszystko było cały czas dobrze[/QUOTE]
Oby było... Bardzo na to liczę :)

[quote name='bira']Dobry wieczór [/QUOTE]
Wieczór był dobry :D
A teraz to juz dzień dobry :)

[quote name='monika&karol']Dobry wieczór
Pysiaczku ogromny całus w nochala nie możesz tak chorować, daj Panci odsapnąć![/QUOTE]
Całus przekazany :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']U mnie w subkrybcjach przewazaja ONkowe galerie... tez mi zaczyna na mozg padac :evil_lol:
Lapie sie na tym, ze jak na spacerach spotykamy ONa, to porownuje go do Tory, Sonci czy Raszpli :evil_lol:[/QUOTE]


O jak miło, że moja Tora jest brana pod uwagę ;)

Ja dziś nad jeziorem spotkałam przepiękną DONkę :loveu: Normalnie cudo :loveu: Szkoda, że właściciele nie pozwolili jej się pobawić z Torą :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']U mnie w subkrybcjach przewazaja ONkowe galerie... tez mi zaczyna na mozg padac :evil_lol:
Lapie sie na tym, ze jak na spacerach spotykamy ONa, to porownuje go do Tory, Sonci czy Raszpli :evil_lol:[/QUOTE]

oo jak miło :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...