Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

jeszcze jest karma Koebers. I jeśli się nie mylę to mają próbki.
U mnie były karmy: Brit, Bosch, Fitmin i na żadną nie narzekałam.
Jak miałam plan aby G. jadł do września karmę to brałam pod uwagę Joserę Kids, albo Brit care. no i Purina Pro Plan.

Ja też (odpukać) nie znam takiego czegoś ja wybrzydzanie. Owszem Ciapek nie lubi papek warzywno-owocowych, ale ogólnie jako BARF to kocha ta dietę ;) Zrobiłam zapas żwaczy i teraz już nie musi być męczony, ale za kości i gotowane podroby to da się pokrajać. Sonia i Gandi to już w ogóle czad, bo potrafią zjeść papkę, w której nie ma grama mięsa ;) Dlatego tez stwierdziłam, ze kocham duże psy pod względem jedzenia ;)

Sucha karmę dostają od święta po kilka groszków to zjedzą ale szału nie ma. Sonia jak kiedyś wchodziła do domu i zjadała tak teraz rozsypaną karmę omija, ale w Kongu zjada wszystko ;)

I dlatego hodowca od samego początku pisał, aby nie kombinować z jedzeniem. Jak nie zje suchej karmy to zabierać miskę itp, pod żadnym pozorem nie dosmaczać. A jak chcę to jogurt itp podać, ale nie o porze jedzenia i broń Boże nie z karmą, tylko same. Po części do tego się stosowałam i może dlatego G zjada wszystko (odpukać). Albo on jest po prostu wszystko żerny, Soń tak samo :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']super zdjęcia !!!!! :loveu:

[URL]https://lh4.googleusercontent.com/-OMH-sEfotDQ/UALdOHtEqsI/AAAAAAAACGA/RHC6Qjuqzek/s634/IMG_0118.JPG[/URL] tutaj widac jaki Ptyś jest wielki skoro Pancio ledwo co go trzyma :evil_lol::loveu:[/QUOTE]
:loveu:
No Pańcio chciał zobaczyć czy da radę go po tulić tak jak kiedy go przywiozłam do domku :D

[quote name='Ada_Mirra']świetny jest :loveu:

super socjalizowany psiak bo nawet nie rzuca się na gryzonia :-D zazdroooszę :loveu:[/QUOTE]
:loveu:
Jeszcze muszę go troszkę pilnować bo czasami zapomina się w zabawie i boję się by z któregoś mojego gryzonia nie została mokra plamka. Ale Io (szczurek) może już spokojnie biegać jak kiedyś bez obawy przed zębami Ptysia :multi:


[quote name='Ty$ka'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-pUnKCr5Zfic/UALdJDwxS2I/AAAAAAAACFg/lB6BZ87RWqM/s635/IMG_0102.JPG[/URL] jaka miłość :smile:

Nie rozumiem jak można mieć grymaszącego psa. ;P :-D Jeśli człowiek psy dosmacza, nad nim chucha i dmucha to oczywiste jest, że sami wychowujemy sobie niejadki ;-). Jeśli człowiek by tak nie cackał się z psem i idąc zgodnie z zasadą, że normalny psychicznie pies nie zagłodzi się na śmierć, to z jedzeniem być problemów nie powinno. Oczywiście, o ile miska z żarciem nie stoi przez całą dobę tylko stawiamy miskę czekamy (np. określić jakiś czas, np. 20min nie więcej) aż pies zje i od razu (po tym czasie) zabieramy ;-).

Natomiast wg Husse i RC to porażka pod względem składu. Za ich cenę można kupić o wiele lepsze jakościowo karmy. Z tych tańszych i dość popularnych to Bozita i Taste of the Wild, natomiast jest wiele mniej renomowanych i są moim zdaniem o wiele lepsze :smile:[/QUOTE]
Z Lou od początku jakoś Ptyś miał fajny kontakt :)

Ja już nic nie zmieniam jak na razie :shake: Już kupki ok ale bąki... o matko:crazyeye: Wracam na RC i nie eksperymentuję.
Husse jak Ktoś karmi psiaka i mu służy to chętnie odsprzedam za jakieś 100 zł byle by nie musieć wyrzucać.

[quote name='phase'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-pUnKCr5Zfic/UALdJDwxS2I/AAAAAAAACFg/lB6BZ87RWqM/s635/IMG_0102.JPG[/URL] :loveu:[/QUOTE]
To musi być przyjaźń :loveu:

[quote name='rashelek']Uwielbiam na niego patrzeć :loveu: Jest niesamowicie pocieszny!
Czemu koszatniczka nie ma ogona? :eviltong:[/QUOTE]
:loveu:
Jak to nie ma?:crazyeye: Lou ma ogonek:),


[quote name='Aleks89'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-DJ3Qbc8IZ8g/UALdHXoBrpI/AAAAAAAACFQ/4yOB0wlKXIk/s628/IMG_0078.JPG[/URL] To jest mam nadzieje transporter dla tego szczurka ,a nie jego klatka[/QUOTE]
"Transporterem" dla mojego szczurka są moje ramiona lub kieszeń. To jest jej klatka w której je, załatwia swoje potrzeby i czasami kładzie się tam spać.
Innej klatki nie ma bo ona biega sobie gdzie chce i nie potrzebuję jej zamykać. Miałam z nią troszkę problemów bo bała się wychodzić sama z klatki ale z czasem jej przeszło i jest okej.
Nigdy żaden mój szczur nie siedział w klatce, jeden nawet nie miał wcale klatki tylko kuwetkę jako wc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']jeszcze jest karma Koebers. I jeśli się nie mylę to mają próbki.
U mnie były karmy: Brit, Bosch, Fitmin i na żadną nie narzekałam.
Jak miałam plan aby G. jadł do września karmę to brałam pod uwagę Joserę Kids, albo Brit care. no i Purina Pro Plan.

Ja też (odpukać) nie znam takiego czegoś ja wybrzydzanie. Owszem Ciapek nie lubi papek warzywno-owocowych, ale ogólnie jako BARF to kocha ta dietę ;) Zrobiłam zapas żwaczy i teraz już nie musi być męczony, ale za kości i gotowane podroby to da się pokrajać. Sonia i Gandi to już w ogóle czad, bo potrafią zjeść papkę, w której nie ma grama mięsa ;) Dlatego tez stwierdziłam, ze kocham duże psy pod względem jedzenia ;)

Sucha karmę dostają od święta po kilka groszków to zjedzą ale szału nie ma. Sonia jak kiedyś wchodziła do domu i zjadała tak teraz rozsypaną karmę omija, ale w Kongu zjada wszystko ;)

I dlatego hodowca od samego początku pisał, aby nie kombinować z jedzeniem. Jak nie zje suchej karmy to zabierać miskę itp, pod żadnym pozorem nie dosmaczać. A jak chcę to jogurt itp podać, ale nie o porze jedzenia i broń Boże nie z karmą, tylko same. Po części do tego się stosowałam i może dlatego G zjada wszystko (odpukać). Albo on jest po prostu wszystko żerny, Soń tak samo :D[/QUOTE]
Ptyś tez wszystko zjadał chętnie i nic nie zostawiał. Odbiło mu ostatnio. :shake: Dziś nie dawałam mu już Husse i dostał znowu royala. Powąchał i odszedł, zabrałam po 10 minutach. Dostał znowu na kolacje, powąchał i odszedł. Chciałam zabrać to przyleciał i .... ZJADŁ !!! :multi:
Żałuję, że zmieniałam mu cokolwiek... mam nadzieje, że nic mu się nie stanie po tym nieszczęsnym tygodniu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']jeszcze jest karma Koebers. I jeśli się nie mylę to mają próbki.
U mnie były karmy: Brit, Bosch, Fitmin i na żadną nie narzekałam.
Jak miałam plan aby G. jadł do września karmę to brałam pod uwagę Joserę Kids, albo Brit care. no i Purina Pro Plan.

Ja też (odpukać) nie znam takiego czegoś ja wybrzydzanie. Owszem Ciapek nie lubi papek warzywno-owocowych, ale ogólnie jako BARF to kocha ta dietę ;) Zrobiłam zapas żwaczy i teraz już nie musi być męczony, ale za kości i gotowane podroby to da się pokrajać. Sonia i Gandi to już w ogóle czad, bo potrafią zjeść papkę, w której nie ma grama mięsa ;) Dlatego tez stwierdziłam, ze kocham duże psy pod względem jedzenia ;)

Sucha karmę dostają od święta po kilka groszków to zjedzą ale szału nie ma. Sonia jak kiedyś wchodziła do domu i zjadała tak teraz rozsypaną karmę omija, ale w Kongu zjada wszystko ;)

I dlatego hodowca od samego początku pisał, aby nie kombinować z jedzeniem. Jak nie zje suchej karmy to zabierać miskę itp, pod żadnym pozorem nie dosmaczać. A jak chcę to jogurt itp podać, ale nie o porze jedzenia i broń Boże nie z karmą, tylko same. Po części do tego się stosowałam i może dlatego G zjada wszystko (odpukać). Albo on jest po prostu wszystko żerny, Soń tak samo :D[/QUOTE]

Dobrze gada, polać jej :p:eviltong:

Ptysiak, a może po prostu Ptyś nie je przez te upały? Często się z tym spotykam właśnie ;)

Link to comment
Share on other sites

O matko.... Przebrnelam :mad: :mdleje:

Ptys wazy tyle co Marcelek :lol: Ale Ptys jeszcze rosnie, wieeelkie psisko z niego bedzie :loveu:

I Figowa tez byla taka wybredna malpa :shake: Ostatecznie jak byla mloda to miala gotowane :shake: Im starsza tym apetyt byl wiekszy, wiec nosek do gory i nie wyrywaj klaczkow, szkoda :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...