Jump to content
Dogomania

Kama-kudłata sunia już nie spogląda smutnie za krat-ma najcudowniejszy DS.Kamusia odeszla 10.02.22r. Żegnaj kochany piesku.


Anula

Recommended Posts

[quote name='rodzice']ja już fanty szykuję na bazarki :)
Pewnie ze tak ![/QUOTE]

to jakaś koordynacja byłaby potrzebna. może u michell było by miejsce? bo anula samca chyba nie weźmie. może Poker ma wolne miejsce?

Link to comment
Share on other sites

Ok to tak jak znasz DT to pytaj a ja już rozpytuję o ślicznotę , czekam na kontakt z kim moge porozmawiac na jego temat . Jak będą informacje na temat psiaka i chętny Dt to trzeba będzie ustalić w jaki sposób go przetransportować i za ile . Tutaj już wchodza w grę bazarki i dobre duszyczki wspomagajace . Ale nie będziem zaśmiecać Kamusiowego wątku - pisz do mnie na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']to jakaś koordynacja byłaby potrzebna. może u michell było by miejsce? bo anula samca chyba nie weźmie. może Poker ma wolne miejsce?[/QUOTE]
Ja mogę tylko sunie przetrzymywać.Poker tylko też przyjmuje suczki,jeszcze nie wyadoptowała Frygi.Do michelle za tydzień przyjeżdża Kuki a więc nie wiem.Myślę,że trzeba skontaktować się z malawaszką.Maluch jest w Nowym Targu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dzisiaj dostałam maila od Państwa Kamusi:

Witam Państwa
Przeczytałem na dogo że macie Państwo nową podopieczną Kajunie, piękna sunia i do tego ma szczęście że trafiła do Państwa to oznacza że jej życie się odmieni jak naszej Kamusi.
Kilka słów o Kamie która zaczyna nami rządzić za naszym przyzwoleniem, na spacery wychodzi z piszczącą kością od Państwa co wzbudza uśmiechy przechodniów, od kilku dni pozwalam sobie na swobodny spacer bez smyczy w parku i jest wszystko OK pilnuje swojego ludzia, a będzie jeszcze lepiej bo zapadła decyzja o jesiennym szkoleniu I stopień ,,Pies Towarzyszący" tak jak było z Edusiem. Urlop zaplanowany mamy w serpniu i po powrocie prześlemy zdjęcia.
Pozdrawiamy Iza Piotr i Kama.
P.S. Kama jest przy mnie i pilnuje co pisze i do kogo.

A ja zapraszam do mojej nowej tymczasowiczki Kajuni:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229226-Kaja-prze%C5%BCy%C5%82a-piek%C5%82o-teraz-ma-szans%C4%99-na-DT[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']miałam jeszcze ze 2 telefony o Kamusię - ktoś pisał już do ciebie ?[/QUOTE]
Tak przyszedł jeden mail na który odpisałam i zaproponowałam Kaję.Czekam na odpowiedź.
Dorotko bardzo dziękuję za podsyłanie zainteresowanych Kamusią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']zaproponowałaś może hawańczyki?[/QUOTE]
Dorotko o hawańczykach zapomniałam ale jak się odezwie ta osoba to napiszę i podeślę fotki.Na razie nawet nie wiem skąd jest i nie ma konkretnego dialogu.Czekam na odpowiedź i dziękuję za przypomnienie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/54839703_100_4132.jpg[/IMG]


Kamusia wróciła z wczasów zadowolona i szczęśliwa.Nie mogę wstawić wszystkich zdjęć a jest ich pięć.
Wiadomości od Państwa:
Witamy Państwa, jak obiecałem nowe wiadomości o Kamie po pierwszym wspólnym wyjeździe urlopowym Kamusia ma się bardzo dobrze zdrowa i pogodna cały czas, pogoda nie rozpieszczała ale i tak było fajnie, wodniaczką Kamusia nie jest wolała pozostać na brzegu niż moczyć swoje futerko, ale nie spuszczała wzroku ze swojego ludzia jak ratownik, lubi spacery po lesie za grzybami, w zatłoczonym Gdańsku nie sprawiała problemów poza zainteresowaniem spacerujących i pytaniami co to za rasa, niedowierzali
że nie wiemy a na dodatek że jest adoptowana ze schroniska.

Oto kilka fotek Kamusi
Pozdrawiamy Iza i Piotrek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mam wiadomości o Kamusi od Państwa:

Witamy Państwa
Przesyłamy kila zdjęc Kamusi.
Kamusia ma się wspaniale a my razem z NIĄ! szkolenie nam nie wyszło z powodu braku chętnych więc na wiosne spróbujemy raz jeszcze. Pani Aniu przeczytałem że Kaja ma propozycje adopcji przez rodzine z małym dzieckiem, popieram Pani obawy pies to nie zabawka nawet labrador i to szkolony to nie pluszowy misiu.
Pozdrawiamy Iza i Piotr
Pozwole sobie przeslać zdjęcie naszego Edusia

I jeszcze jeden mail:

Pani Aniu dziękujemy za szybką odpowiedź, Kamusia nie sprawia problemów,jest wspaniałą sunią która jako członek naszej rodziny ma prawo do swoich nawyków, myślę że zapytanie o problemach jest związane z chęcią przejścia szkolenia PT, pragnę uspokoić Pani obawy, takie szkolenie da naszej Kamusi pewność przebywania z większymi psami reagowania na komendy bez strachu i niepewności /ktoś ją kiedyś skrzywdził co widać/ ale to nie sprawia żadnych problemów, pragniemy jej stworzyć takie warunki jakie jej
się należą.
Pani Aniu dla Państwa wiadomości po ostatniej wizycie w lecznicy po karmę Kamusia przeszła przegląd wirtualny z inicjatywy i zainteresowania lekarzy zaznaczę że Edusia tam operowano i prowadzono za co jestem im wdzięczny po prowadzeniu przez tz. gabinety wet.oceniono iż Kamusia pochodzi ze wschodu ze względu na niedbale wykonany tatuaż wygląd umaszczenie i budowę jest Terierem Tybetańskim które ostatnimi czasami są sprowadzane do polski ze względu na cene, myslałem że tatuaż pochodzi ze
schroniska w Polsce co zostało wykluczone.
Kamusia jest z nami a my z nią i nikt tego nie zmieni!
Pozdrawiamy i chętnie z Państwem się spotkamy z Kamusią.

[IMG]https://poczta.onet.pl/image.html?data=%7B%22mid%22%3A%20%22138878367%22%2C%20%22attId%22%3A%20%[email protected]%22%2C%20%22storageType%22%3A%200%2C%20%22location%22%3A%20%22atch%3A38640533%3A138878367%3A549a83a0422f8af9a9aa29c175047730%3Ae200f34b%22%2C%20%22fileName%22%3A%20%22100_4247.JPG%22%2C%20%22contentType%22%3A%20%22image/jpeg%22%2C%20%22fn%22%3A%20%22getAttachment%22%7D[/IMG]

[IMG]http://images.tinypic.pl/i/00209/gdxx3t9hawab.jpg[/IMG]

[IMG]http://images.tinypic.pl/i/00209/iewtp9r9u3pb.jpg[/IMG]

[IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00209/lwmshx0srnz8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Terierem tybetańskim :crazyeye: . Przykro mi ale nie sadzę . To fakt ze stanęłam przed jej klatka jak wryta i nie mogłam od niej wzroku oderwać ze wzgledu na podobieństwo do rasy jaka hoduję ale są jednak różnice . chyba ze na wschodzie nie bardzo pilnuje się czystosci rasy i gdzies tam po drodze zdarzył się mezalians ;)
Niemniej jednak przez to podobieństwo została wybrana i teraz grzeje dupcię na kanapie zamiast na piachu w boksie :lol:
Czochrańce dla Kamusi i cieplutkie pozdrowienia dla Ani i obecnej rodzinki Kamusi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...