Jump to content
Dogomania

Burbon & Bona SZARPEJSKO-BOKSERSKIE POTWORY


caroolcia

Recommended Posts

biedna Bonka...Karola oczywiscie ze jutro odwolane...sama nie wiem jak sie zbiore...szczeniak, Tobiasz-pers i jeszcze chlopiec ktorym sie opiekuje lezy w szpitalu- prwie umarl przy usuwaniu migdalow, teraz na OIOMie- i obiecalam jutro do nigo zajrzec...:(

wyscickaj Bonke serduszko moje male kochane!!!i Burbe tez oczywiscie!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem jestem - dizisiaj zabiegana doprowadzałam dom do porządku i urządziłam jesienne porządki ogródka bo pozarastał i trzeba roslinki otulić w kołderki przed zima, plus posadziłam kilka nowych w miejsce padnietych...

Kuuuupa pracy - ledo żyję - zakwasy jak nic ;)

Bonia dziisaj o wiele weselsza i stawała na nożkę - wycieka jej ropka - aplikuje antybiotyki i leki przeciwzapalne - alemimo, że ja boli i tak sie wlecze za mna do sypialni - obrzęk niestety większy - jutro powiem wetowi, żeby to naciał a jak sie nie zgodzi jade do innego, no chyba że do jutra zejdzie.....

Bonia jak byłam na szarpejsko-cane corsowym spacerku z paulinaT wpakowała się na moja biała kanapę - wszystko co jej wycieka z ranki znalazło sie na kanapie, więc jesienne poradki nie ominęły kanapy - wyprana nufka sztuka i fotel sie załapał - uhhhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia']Bonia jak byłam na szarpejsko-cane corsowym spacerku z paulinaT wpakowała się na moja biała kanapę - wszystko co jej wycieka z ranki znalazło sie na kanapie, więc jesienne poradki nie ominęły kanapy - wyprana nufka sztuka i fotel sie załapał - uhhhh[/quote]
Miłośniczka sportów ekstremalnych :diabloti:

Abi po spacerku z Burbą padła jak zabita.
Wykończyły ją te emocje :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loona']No widzisz, miałaś okazję do uprania kanapy :evil_lol: Swoją drogą dość niebezpieczny kolor przy psach :evil_lol:[/quote]

[quote name='PaulinaT']Miłośniczka sportów ekstremalnych :diabloti:

Abi po spacerku z Burbą padła jak zabita.
Wykończyły ją te emocje :cool1:[/quote]


Hi hi - normalnie robię zasieki z krzeseł - ale tym razem zapomniałam :roll:
:evil_lol:

Ach no wcale się Abisi nie dziwie, przez 1,5 h musiała pilnować swojego doopalka przed zakochanym Burbikiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...