Jump to content
Dogomania

Lord już w NOWYM DOMU. I niech tak zostanie... :)


Klaudus__

Recommended Posts

Ojej ale super, nie zaglądałam dwa dni a tu takie wieści:) Pan Lorda powinien dostać medal za determinację:)
[B]Nie czekał ale zrobił szum ... bo jak komuś na czymś zależy , to nie ma mocnych..[/B]:)
[B]Pozdrawiam Pana i chylę czoła:)[/B]
Powodzenia pieseczku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']A wiecie gdzie p. Krzysztof - Driver znalazł ogłoszenie Lorda ?[/QUOTE]

Pani Bożena K. z FB, która czasami też pojawia się w schronie, rozwiesiła plakaty ze zdjęciem Lorda w Woli koło Tychów i Pan K. przechodził, przeczytał, zgłosił się . . . . . Czyli nie tylko internet - inne formy też czasami dają efekt. Dziękujemy Pani Bożence ! :modla:

Link to comment
Share on other sites

[I]No to dzisiaj wielki dzień :)
Lecę przygotować umowę adopcyjną ;)
Oby wszystko było dobrze ;)
Ale z tego co widziałam to Panowie nieźle się dogadywali.
Beata&Wojtek dziękuję za wizytę.
Byliście najszybciej (chociaż Was nie poprosiłam) niż Ci,których o pomoc poprosiłam...
Dziękuję - jeszcze przywieźliście Pana do Lorda!
No fakt - ogłoszenia P.Bożeny przyniosły niezły efekt.
Uważam,że ogłaszanie przez rozklejanie ogłoszeń jest skuteczne,ponieważ większość starszych osób nie ma internetu i nie mają pojęcia ,że można psa 'adoptować'.
A i jak widać młodzi też rzucają okiem na ogłoszenia :)[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]No to dzisiaj wielki dzień :)
Lecę przygotować umowę adopcyjną ;)
Oby wszystko było dobrze ;)
Ale z tego co widziałam to Panowie nieźle się dogadywali.
Beata&Wojtek dziękuję za wizytę.
Byliście najszybciej (chociaż Was nie poprosiłam) niż Ci,których o pomoc poprosiłam...
Dziękuję - jeszcze przywieźliście Pana do Lorda!
No fakt - ogłoszenia P.Bożeny przyniosły niezły efekt.
Uważam,że ogłaszanie przez rozklejanie ogłoszeń jest skuteczne,ponieważ większość starszych osób nie ma internetu i nie mają pojęcia ,że można psa 'adoptować'.
A i jak widać młodzi też rzucają okiem na ogłoszenia :)[/I][/QUOTE]
Lord jedzie do domu:) Hura:)
Ja też wywieszam plakaciki piesków ale z marnym efektem:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Lord jedzie do domu:) Hura:)
Ja też wywieszam plakaciki piesków ale z marnym efektem:([/QUOTE][I]Pani Basiu...
Teraz jest okres wakacyjny - ludzie się pozbywają problemów,a nie dokładają sobie...
Wszyscy wiem o co chodzi...
Codziennie co jadę do moich psiaków to z duszą na ramieniu - o ile znów nas więcej...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Pani Basiu...
Teraz jest okres wakacyjny - ludzie się pozbywają problemów,a nie dokładają sobie...
Wszyscy wiem o co chodzi...
Codziennie co jadę do moich psiaków to z duszą na ramieniu - o ile znów nas więcej...[/I][/QUOTE]
Wiem..:(
Przy okazji - widziałam w punkcie małego czaruszka z białym krawacikiem nie wiem czy ma wątek i takiego dużego beżowego...
Żal mi tych psiaków, wszystkich....Najbardziej Aramisa , tak długo siedzi....:( Za co te psiny tak cierpią....:(
Najpierw zabaweczka a potem won.....:(

Link to comment
Share on other sites

Lord opuścił dzisiaj Punkt i zamieszkał w Tychach :)
Jest po kąpieli i został już wyczesany.
Czekamy na wieści i fotki z nowego domu Lorda.

[B]Lord - sprawuj nam się dobrze. Trzymamy kciuki za Ciebie i Twój Nowy Domek. Powodzenia!!! [/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich.
Pierwsza noc była ciekawa , Lord nie spał prawie wcale tylko spacerował po mieszkanku , ja jak tylko zmrużyłem oko to porwał moje lacie i je rozszarpał na strzępy. Ale dla mnie to uciecha bo widzę że z godziny na godzinę coraz bardziej się przyzwyczaja.

Link to comment
Share on other sites

Do laci ? ;) Trzeba mu koniecznie dać zabawkę-sznurek do zabawy (są za pare złotych w ZOO sklepach). On musi po prostu mieć coś do gryzienia. Bo jak po laciach zje buty to już będzie gorzej . . . . .
A nie śpi bo musi się w ciągu dnia bardziej wyszaleć (jak to Husky). Zresztą w piersze dni pies musi się zapoznać z nowym miejscem, więc to normalne, że kręci się po mieszkaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rents']Wszystko posprzątane było oczywiście na przybycie Lorda :)[/QUOTE]
[I]hahahahahahahahahahahahahahaha weź przestań,bo jak Ty coś walniesz to AMEN.
Utrzymuję,że mam dalej zły dzień - więc mnie z łaski swojej nie rozśmieszaj :P[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...