Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[QUOTE]Ja mam oddzielną walizkę na swoje rzeczy i oddzielną na psie plus plecak podręczny[/QUOTE]
ale burzuazyjnie ma Twoj pies - wlasna walizke wow :lol:


ja juz sie uporalam z bagazem, tez bede musiala wziac wiekszy plecak, bo pare rzeczy do torby sie nie zmiescilo xD

Link to comment
Share on other sites

No może nie walizkę tylko torbę ale też sporą. Jednak sama karma czyli 1kg suchego i 1 kg mokrego trochę już zajmuje + zabawki + 2 lub 3 kagańce, linka, smycz przepinana, smycz rozciągana flexi , szelki, obroże itd ... Trochę się tego uzbierało ;) A jak psa uda mi się jeszcze odchudzić bo narazie zbiłam mu wagę z 15 do 10 kg to może i jego do torby wcisnę :lol: Wkurzona tylko jestem bo zamówiłam adresatke pecjalnie na wyjazd ale jak narazie nie doszła i juz chyba nie dojdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']ale burzuazyjnie ma Twoj pies - wlasna walizke wow :lol:


[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]Boczik mo własny plecak:diabloti:
potrzebujecie jeszcze tyn nr konta?
po za tym nie wiem jak to wysłać chcecie, ale przelewy nie chodzą w weekendy
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, nie lepiej dać w łape? Bo ja dopłaty wysyłać nie będę ;P


zootechniczka i na co ci to wszystko :evil_lol: ja jadąc komunikacją starałabym się ograniczać jeśli to możliwe (szczerze mówiąc na II zlot wzięłam tylko jedną miskę :lol: ale nie wyobrażam sobie, żeby w nocy iść siku między 5 miskami pełnymi wody od każdego pchlarza) i zabawke jedną albo wgl bo i tak "koledzy" jej na I zabierali :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Kagańce to mus bo nie wiadomo co temu mojemu odbije ;) Bez zabawek żyć nie umie niestety , linka też potrzebna bo ten głupek za ptakami zwiewa a co do reszty to ja nie potrafię się zdecydować którą obroże wziąć a którą nie :roll: I sobie tłumacze że każda jest inna i nie wiadomo co się przyda. Miskie dwie muszą być no bo jak jedna i będę co chwila zmieniać raz woda raz jedzenie jakoś tego nie widzę i karma tez musi być coś zreć musi ;). Plus jakiś koc żeby pościeli futrem nie upaprał, worki na kupy i już nawet nie pamiętam co tam jeszcze upchnęłam.Ale zabawki wyjmować będe tylko gdy inne psy nie będą widzieć bo to takie zazdrosne że by chyba nie wyrobił tylko z kastaratami czasem się dzieli. A i ostrzegam potrafi kraśc zabawki i jedzenie nawet prosto z pyska niestety. Żarcie i zabawki to jego dwa uzależnienia.

Edited by zootechniczka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']Kagańce to mus bo nie wiadomo co temu mojemu odbije ;) Bez zabawek żyć nie umie niestety , linka też potrzebna bo ten głupek za ptakami zwiewa a co do reszty to ja nie potrafię się zdecydować którą obroże wziąć a którą nie :roll: I sobie tłumacze że każda jest inna i nie wiadomo co się przyda. Miskie dwie muszą być no bo jak jedna i będę co chwila zmieniać raz woda raz jedzenie jakoś tego nie widzę i karma tez musi być coś zreć musi ;). Plus jakiś koc żeby pościeli futrem nie upaprał, worki na kupy i już nawet nie pamiętam co tam jeszcze upchnęłam.Ale zabawki wyjmować będe tylko gdy inne psy nie będą widzieć bo takie zazdrosne że by chyba nie wyrobił tylko z kastaratami czasem się dzieli. A i ostrzegam potrafi kraśc zabawki i jedzenie nawet prosto z pyska niestety. Żarcie i zabawki to jego dwa uzależnienia.[/QUOTE]
No to kaganiec, góra dwa, ale trzy? xD Obroży też nie pakowałabym ile wlezie, ze dwie, trzy jeśli mają być różnego typu (oczywiście bez przeciwpchelnych) i ew. szelki ;) ale jak kto woli :D

Link to comment
Share on other sites

No bo ja mam zawsze mam ten problem że się zdecydować nie umiem. I zawsze właśnie sobie tłumaczę że tego nie zdejmie, ten jest podręczny a w tym może bardziej oddychać. A w sumie to i tak muszę brać poza walizką torbę dodatkową to mi niewielka różnica czy tam 2 czy 6 obroży wpakuje ;). Tak w ogóle jak będę mówić że oddaje psa i mogę nawet dopłacić by ktoś go wziął do się nie dziwcie bo u mnie to normalne :evil_lol: A ty Bewarka w końcu z dowma czy 1 psem jedziesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']No bo ja mam zawsze mam ten problem że się zdecydować nie umiem. I zawsze właśnie sobie tłumaczę że tego nie zdejmie, ten jest podręczny a w tym może bardziej oddychać. A w sumie to i tak muszę brać poza walizką torbę dodatkową to mi niewielka różnica czy tam 2 czy 6 obroży wpakuje ;). Tak w ogóle jak będę mówić że oddaje psa i mogę nawet dopłacić by ktoś go wziął do się nie dziwcie bo u mnie to normalne :evil_lol: A ty Bewarka w końcu z dowma czy 1 psem jedziesz?[/QUOTE]Hahah dobre sobie, jak o każdej rzeczy będziesz mówić "jedna wte czy wewte" to sie nie dziw, że tyle musisz zabrać xD
Z jednym, bo Miśka wydawało się, że wyzdrowiała a jednak nie do końca :P i szczerze mówiąc ona może mnie ograniczać a sama nie będzie mieć przyjemności z wakacji...

[quote name='Dil Se']Szkoda, że tak późno znalazłam ten wątek.... :(

W przyszłym roku pojedziemy na IV :)[/QUOTE]To śpiwór na plecy, materac do torby i wio :D

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz proszę że jakby kto posiadał degażówki dwustronne to zabrać bo muszę dopaść z nimi zeusa :loveu:
Oj pakowania to ja się obawiam na te moje goryle jedzenia, zabawek i innych rzeczy :diabloti:
Odrazu mówię przy Jokerze kto ma piłkę ten ma władzę i jest ogólnie naj, jak piszcząca to lepszy od pańci :evil_lol::mad:

Edited by Bartiśkowa_
Link to comment
Share on other sites

haha, ja na poczatku zapakowalam sie na lajcie, a potem sie okazalo, ze zapomnialam kocyka dla pieseczka i jedzonka :lol: w koncu jakos to wszystko razem tam upchalam, ale musialam zrezygnowac z kilku moich ciuchow :P

mam tylko nadzieje, ze moj pies szybko zaakceptuje Zeusiatko :P


EDIT

moj piesek wlasnie sobie przecial lapcie na spacerku :loveu: ja pierdziele nie ma to jak szczescie

Edited by anka11
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Odrazu mówię przy Jokerze kto ma piłkę ten ma władzę i jest ogólnie naj, jak piszcząca to lepszy od pańci :evil_lol::mad:[/QUOTE]

łohohoho to nam się psy upodobniły ! u mojego też nagrody smakowe 'no trudno zjem' nagroda w postaci aportu piłki 'jaaaaaaaaaaaaaapierdzile piłka piłka ! ! ! ' :evil_lol:


ja kagańce biore dwa jeden fizjolog a drugi taki mega chamski :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...