Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

[quote name='dog193']A to ci się kiedyś obiło o uszy?

[I]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym[B]...[/B] Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.[/I]

:diabloti:

Poza tym, tam jest 'zajebisty pies', a nie foks, a to różnica :evil_lol:[/QUOTE]
teraz sobie formułkę ubzdurała i myśli, że jest fajna pff :evil_lol: a co, Jupi to nie pies? może suka? albo jakaś hybryda między psem a czlowiekiem czy innym zwierzakiem? :evil_lol:

[quote name='Bewarka']Ale sie czepiacie, no na prawdę :diabloti: do zlotu może i skołuje drugiego psa, ale znów będzie to suka, bo taki jest wymóg u mnie w domu, także...:eviltong:[/QUOTE]
a tam czepiamy, dopytujemy i już. :diabloti:

[quote name='klaudusia0219']ja ja ja ! :D zapisz mnie :) ej Pola ile max osób może być :) dobra pacze i wpisałaś ;)[/QUOTE]
wpisuje Ciebie Culineo już już :loveu: :multi:

[quote name='zootechniczka']No to teraz mam dylemat który zlot wybrać. A tu cena konkurencyjna ale ośrodek mniej atrakcyjny. Ale przynajmniej jakieś konkrety już są. A czy ten ośrodek jest ogrodzony? Wstępnie mnie wpiszcie + pies średni kundel (kastrat).[/QUOTE]
już wpisuje :)
Tak jak pisała już Tepes, ośrodek jest ogrodzony, ale raczej psy nie będą mogły biegać samopas bo już mi dzisiaj przez telefon kobitka mówiła, że będą też inni ludzie, w tym rodziny z dziećmi i nie chcieliby żeby dzieci się na przykład bały, że na przykład zza jakiegoś domku wybiegnie pies itp. ;)


[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]jest ogrodzony cały, i nie całego nie wynajmujemy bo jest tam koło 40 domków więc inni będą

Polesławie napisz mi 2 psy i pytajnik bo Bonczu na pewno jedzie;)[/COLOR][/QUOTE]
Dobrze, Anteosławie. :evil_lol:

[quote name='klaudusia0219']czemu ośrodek mniej atrakcyjny ? :) mi dlatego , że nie nad morzem :evil_lol:[/QUOTE]
a cholera, tobie to się nigdy nie dogodzi. :evil_lol:

[quote name='ClaudiaAnna']Ja oczywiście się piszę ! :D
Razem z osobą towarzyszącą Mariuszem no i oczywiście Dejla :D[/QUOTE]
ale suprise! w życiu bym nie pomyśłała, że pojedziesz. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='klaudusia0219']czemu ośrodek mniej atrakcyjny ? :) mi dlatego , że nie nad morzem :evil_lol:[/QUOTE]

No właśnie przede wszystkim nie nad morzem. ale widzę że jakaś woda tam jest więc może będzie można popływać. A po drugie skoro wynajmujemy tylko część to trzeba się będzie do innych ludzi trochę dostosować. Krótsze imprezy i mniej głośne ;) Przynajmniej tak mi się wydaje. No i czy psiaki innym nie będą przeszkadzać np. szczekanie. A mój ma ten szczek ma taki że mógłby pół okolicy ogłuszyć he. Ale i tak chyba ten zlot wybiorę. Bo jednak cena jest kusząca :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']teraz sobie formułkę ubzdurała i myśli, że jest fajna pff :evil_lol: a co, Jupi to nie pies? może suka? albo jakaś hybryda między psem a czlowiekiem czy innym zwierzakiem? :evil_lol:
[/QUOTE]
Regułka znana i bynajmniej nie wymyślona przeze mnie :diabloti:
Jupi to foks, przede wszystkim, a pies na drugim miejscu :diabloti: Kto ma foksa ten wie, co mam na myśli :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']No właśnie przede wszystkim nie nad morzem. ale widzę że jakaś woda tam jest więc może będzie można popływać. A po drugie skoro wynajmujemy tylko część to trzeba się będzie do innych ludzi trochę dostosować. Krótsze imprezy i mniej głośne ;) Przynajmniej tak mi się wydaje. No i czy psiaki innym nie będą przeszkadzać np. szczekanie. A mój ma ten szczek ma taki że mógłby pół okolicy ogłuszyć he. Ale i tak chyba ten zlot wybiorę. Bo jednak cena jest kusząca :)[/QUOTE]
Dwa lata temu pewien pan uciszał nas, a raczej Arka i Łukasza, jak odprawiali taniec o ogień :evil_lol: Ale nie było źle, mieliśmy trzy domki obok siebie i psy raczej nie przeszkadzały. Jezioro jest niedaleko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']No właśnie przede wszystkim nie nad morzem. ale widzę że jakaś woda tam jest więc może będzie można popływać. A po drugie skoro wynajmujemy tylko część to trzeba się będzie do innych ludzi trochę dostosować. Krótsze imprezy i mniej głośne ;) Przynajmniej tak mi się wydaje. No i czy psiaki innym nie będą przeszkadzać np. szczekanie. A mój ma ten szczek ma taki że mógłby pół okolicy ogłuszyć he. Ale i tak chyba ten zlot wybiorę. Bo jednak cena jest kusząca :)[/QUOTE]
Jeziorko jest, a co do głośnych imprez itp to myślę, że nie będzie takiego problemu, w końcu my też za coś płacimy i mamy prawo troche się powydzierać czy słuchać głośno muzyki. :evil_lol:

[quote name='dog193']Regułka znana i bynajmniej nie wymyślona przeze mnie :diabloti:
Jupi to foks, przede wszystkim, a pies na drugim miejscu :diabloti: Kto ma foksa ten wie, co mam na myśli :evil_lol:[/QUOTE]
o widział ją kto jaka szczwana. :evil_lol:


Anka nie obchodzi mnie co piszesz, zapisuje Cię z Weną i już. :diabloti:


Swoją drogą na liście chętnych postanowiłam pozapisywać też kto z jakiego miasta jest, można będzie wtedy łatwiej się dogadać np o transport itp ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']jeśli dam radę to wpadnę do Was na imprezkę
na cały pobyt się nie piszę - niestety[/QUOTE]
serdecznie zapraszamy :)

[quote name='Avaloth']Nienawidzę Was, wszyscy fajni tu pojadą a mi termin w ogóle nie siada:-( Jeszcze jak nad morzem nie wypali/nie uda mi się jechać to już w ogóle.[/QUOTE]
mówiłam od początku, że tutaj sama elyta będzie? :evil_lol: poza tym tak jak Ci pisałam weź Krowa i tyle :D

Link to comment
Share on other sites

Co do imprez, w ośrodku miejsce na ognisko jest za recepcją, kawałek od domków, więc innym ludziom raczej nie przeszkadza, ale u nas kilka razy się ktoś z recepcji pojawił, tak jak pisała Ewka- jak Arek z Łukaszem za głośno odprawiali taniec rozpalający ognisko czy inne takie:evil_lol::evil_lol:


Z Krówem na cały zlot na 100% nie przejdzie niestety. A od 1 czy 2 sierpnia przez tydzień się bez niego ruszyć nie mogę dłużej niż na dzień. Więc niestety..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Co do imprez, w ośrodku miejsce na ognisko jest za recepcją, kawałek od domków, więc innym ludziom raczej nie przeszkadza, ale u nas kilka razy się ktoś z recepcji pojawił, tak jak pisała Ewka- jak Arek z Łukaszem za głośno odprawiali taniec rozpalający ognisko czy inne takie:evil_lol::evil_lol:


Z Krówem na cały zlot na 100% nie przejdzie niestety. A od 1 czy 2 sierpnia przez tydzień się bez niego ruszyć nie mogę dłużej niż na dzień. Więc niestety..[/QUOTE]

Na pewno możesz, musisz tylko chcieć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']No właśnie przede wszystkim nie nad morzem. ale widzę że jakaś woda tam jest więc może będzie można popływać. A po drugie skoro wynajmujemy tylko część to trzeba się będzie do innych ludzi trochę dostosować. Krótsze imprezy i mniej głośne ;) Przynajmniej tak mi się wydaje. No i czy psiaki innym nie będą przeszkadzać np. szczekanie. A mój ma ten szczek ma taki że mógłby pół okolicy ogłuszyć he. Ale i tak chyba ten zlot wybiorę. Bo jednak cena jest kusząca :)[/QUOTE]

[COLOR="blue"]hm wiesz co nie było znów tak cichusio a ogniska byłu długie tylko raz nas uciszali znaszy chłopaków jak dog193 napisała:diabloti:

no w sumie puścić psa można ale tak, żeby nie latał jak dziki wszędzie i do wszystkich i przede wszystkim na terenie ośrodka trzeba kupy sprzatać![/COLOR]


[quote name='anka11']to jaaaa tez poprosze... moze zastanowie sie nad Wena.. ale poki co bez psa : >[/QUOTE]

[COLOR="blue"]Wena ma być!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka'][FONT=Arial]zaznaczam, bardziej mi ten zlot pasuje, jak ten nad morze, nie będę miała problemu z dojazdem :diabloti:[/FONT][/QUOTE]
zapraszamy :loveu: :D

[quote name='dog193']Haha, dzięki Iśka :evil_lol:[/QUOTE]
hahaha :evil_lol:

[quote name='C&B']O, termin mi zdecydowanie bardziej pasuje :cool3:
jeszcze pomyślę jakby było z dojazdem ;)[/QUOTE]
to się zastanawiaj i jak coś dawaj znać żeby Cię na listę wrzucić :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...