Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

oj nie, jak ja jechalam do Klaudii wzielam psa, ale byl taki tlok ze koles powiedzial ze nie da rady, zeby pies sie zmiescil i Wena musiala wrocic z rodzicami do domu :P

poza tym kazdy przewoziciel ma swoj regulamin. Tylko to tez roznica jaka jest wielkosc psa.

Link to comment
Share on other sites

Łukasz bardziej pewny, Arek raczej odpada, gdyż wolne ma tylko w czerwcu i pod koniec sierpnia :lol:
Co do jeziora jak się idzie tam bardziej w głąb to tam jest fajnie, a może i uda nam się odkryć inną stronę,
taką widziałam na zdjeciach jednego z ośrodków z plaża itd :diabloti: Poza tym w lesie jest kilka bajorek z tego co pamiętam ze spacerków.
Już się cieszę na wyjazd, w razie co można zarezerwować więcej domków ?

Link to comment
Share on other sites

Pieszo z Siewierza jest niedaleko, ja tam byłam dwa razy w ramach spaceru, krócej niż pół godziny, dokładnie nie pamiętam. Z tym, że cały czas poboczem przy drodze.

Ja się najwyżej do kogoś wryję na 3 dni pod koniec z materacem, albo sobie namiot przywiozę :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Pieszo z Siewierza jest niedaleko, ja tam byłam dwa razy w ramach spaceru, krócej niż pół godziny, dokładnie nie pamiętam. Z tym, że cały czas poboczem przy drodze.

Ja się najwyżej do kogoś wryję na 3 dni pod koniec z materacem, albo sobie namiot przywiozę :P[/QUOTE]


Haha jak nie wyjdzie z moim urlopem to pojade razem z Tobą i Wiki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Łukasz bardziej pewny, Arek raczej odpada, gdyż wolne ma tylko w czerwcu i pod koniec sierpnia :lol:
Co do jeziora jak się idzie tam bardziej w głąb to tam jest fajnie, a może i uda nam się odkryć inną stronę,
taką widziałam na zdjeciach jednego z ośrodków z plaża itd :diabloti: Poza tym w lesie jest kilka bajorek z tego co pamiętam ze spacerków.
Już się cieszę na wyjazd, w razie co można zarezerwować więcej domków ?[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]bo to gdzie my jesteśmy to jest w sumie BOK jeziora od strony mojej ciotki jest normalna plaża i wielgaśny dostęp do wody

[/COLOR][quote name='Avaloth']Pieszo z Siewierza jest niedaleko, ja tam byłam dwa razy w ramach spaceru, krócej niż pół godziny, dokładnie nie pamiętam. Z tym, że cały czas poboczem przy drodze.

Ja się najwyżej do kogoś wryję na 3 dni pod koniec z materacem, albo sobie namiot przywiozę :P[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]możesz być u mie w chałpce
nawet podziela sie łożem :diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']Haha jak nie wyjdzie z moim urlopem to pojade razem z Tobą i Wiki :D[/QUOTE]

O super, razem zawsze łatwiej trafić :) tzn ja drogę z centrum Siewierza do ośrodka pamiętam (chyba), ale nie wiem gdzie staje bus, no i na niego trzeba jakoś trafić. Ale to się będziemy martwic później :)

Anula, jakie propozycje :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']O super, razem zawsze łatwiej trafić :) tzn ja drogę z centrum Siewierza do ośrodka pamiętam (chyba), ale nie wiem gdzie staje bus, no i na niego trzeba jakoś trafić. Ale to się będziemy martwic później :)

Anula, jakie propozycje :D[/QUOTE]

Najwyżej zgubimy się razem, poza tym haha bedziemy z moim psem a'la terier tropiącym to zawsze drogę znajdziemy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Łukasz bardziej pewny, Arek raczej odpada, gdyż wolne ma tylko w czerwcu i pod koniec sierpnia :lol:
Co do jeziora jak się idzie tam bardziej w głąb to tam jest fajnie, a może i uda nam się odkryć inną stronę,
taką widziałam na zdjeciach jednego z ośrodków z plaża itd :diabloti: Poza tym w lesie jest kilka bajorek z tego co pamiętam ze spacerków.
Już się cieszę na wyjazd, w razie co można zarezerwować więcej domków ?[/QUOTE]
nie mam pojęcia, pytałam tylko o 3 domki bo nie wiedziałam, że tyle chętnych będzie, w ogóle w sumie się bałam, że w końcu sama sobie pojade i będe miała 3 domki do dyspozycji. :evil_lol: jak coś mogę zapytać o np jeszcze jeden domek, ale myślę, że ze 25% ludzi z listy jednak będzie musiało zrezygnować więc nie wiem czy jest sens ;)


[quote name='Avaloth']Pieszo z Siewierza jest niedaleko, ja tam byłam dwa razy w ramach spaceru, krócej niż pół godziny, dokładnie nie pamiętam. Z tym, [B]że cały czas poboczem przy drodze.
[/B]
Ja się najwyżej do kogoś wryję na 3 dni pod koniec z materacem, albo sobie namiot przywiozę :P[/QUOTE]
po co szłaś na spacer poboczem przy drodze? :diabloti:

Co do jeziora to na pewno coś się wymyśli. :D ja mam piękną orientację w terenie więc na pewno coś znajdę :evil_lol:


[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Przypominam o konieczności potwierdzenia swojego udziału w zlocie do 15 kwietnia. [/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

od Demowatej, właśnie miałam tutaj wkleić i powiedzieć, że jak ktoś chce reklamować zlot to proszę bardzo :D

[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/9694/63182199.png[/IMG]

:diabloti:
[IMG]http://img834.imageshack.us/img834/176/98464188.png[/IMG]

[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4199/82947571.png[/IMG]

[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/1246/55524526.png[/IMG]

[IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8348/67356895.png[/IMG]

:D


edit: co sie cholera stało z dgm, że ta miniaturam i się wyświetla, a nei mam jej jak usunąć? -.-

Link to comment
Share on other sites

w takim razie zaraz cię "pogrubię" :D :loveu:

wiecie jak ja się poświęcam dla tego zlotu? miałam możliwość wyjechać do Norwegii do roboty w połowie czerwca, ale zrezygnowałam bo minimalnie do końca sierpnia bym tam musiała siedzieć więc nie byłoby mnie na zlocie. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']a ja mam nadzieje, że wszyscy pojadą ci z listy i Arek też , bo co to za zlot bez tej dwójki w komplecie :D[/QUOTE]
dokladnie. :D

patrzcie co znalazłam:
[img]http://i.imgur.com/dkqLc.jpg[/img]
miszczunio drugiego planu jesteś, Culineo! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']Polka kompromitujesz mnie ... :( to było rok temu kiedy wyglądałam jak idź stąd i nie wracaj, ludzie się wystraszą i nikt nie pojedzie ! :P[/QUOTE]
bardzo ładnie wyglądałaś. :loveu: tylko taką minę strzeliłaś, że nie mogłam się powstrzymać. :D zaraz w ogóle zrobie jakąś sklejkę zdęć zlotowy chyba. ;d

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']bardzo ładnie wyglądałaś. :loveu: tylko taką minę strzeliłaś, że nie mogłam się powstrzymać. :D zaraz w ogóle zrobie jakąś sklejkę zdęć zlotowy chyba. ;d[/QUOTE]

weź idź se za*eb baranka w ściane jak ci sie nudzi :diabloti: poucz się !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']weź idź se za*eb baranka w ściane jak ci sie nudzi :diabloti: poucz się ![/QUOTE]
właśnie zaczęłam sprzatać, a już się dzisiaj uczyłam bo miałam dodatkowa matmę w szkole, na dzisiaj starczy nauki. :D ale jak posprzątam to wieczorkiem zrobie taki "kolaż" ze zlotu xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']A ja w ogóle to myślałam o tym PKS'ie i on chyba nawet miał jakiś przystanek przy ośrodku... ;P

Ja uwielbiam zdjęcia więc Polka czekam na kolaż :D Może sama robię ze zlotu 2 lata temu właśnie z Siewierza ^^[/QUOTE]
no to dzisiaj się chyba nie doczekasz bo zaraz uciekam na imprezę taką nieoczekiwaną. :D ale jutro jak znajdę chwilę to na pewno coś wymodzę. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...