Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hmm... w sumie tutaj bliżej, bo z dwoma psami nad morze się łuc to nie uśmiecha mi się zbytnio :diabloti: A poza tym nad morzem będą chłopcy na wakacjach to im wystarczy i termin sprzyjający alkusom dwóm,
Gdyby to jezioro było bardziej zachęcające ale już marudzić nie będę, lepszego sie znaleźć nie udało :razz:

Więc: Bartiśkowa + 2 psy (Toller i Nowofundland) ten pierwszy w namordniku raczej :loveu:
na 80 % :diabloti: os. towarzysząca Arek i Łukasz + zawartość plecaka :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']hmm... w sumie tutaj bliżej, bo z dwoma psami nad morze się łuc to nie uśmiecha mi się zbytnio :diabloti: A poza tym nad morzem będą chłopcy na wakacjach to im wystarczy i termin sprzyjający alkusom dwóm,
Gdyby to jezioro było bardziej zachęcające ale już marudzić nie będę, lepszego sie znaleźć nie udało :razz:

Więc: Bartiśkowa + 2 psy (Toller i Nowofundland) ten pierwszy w namordniku raczej :loveu:
na 80 % :diabloti: os. towarzysząca Arek i Łukasz + zawartość plecaka :mad:[/QUOTE]

nareszcie mówisz jak człowiek! :multi: już Was zapisuję :loveu:

tak w ogóle to powoli nie mogę się doczekać zlotu! :multi: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_'][B][COLOR="red"]Bardzo proszę o potwierdzenie swojego udziału w zlocie najpóźniej do 15 kwietnia, ponieważ do końca kwietnia musimy wpłacić zaliczkę w wysokości 100zł od osoby. ;)[/COLOR][/B][/QUOTE]

No to ja sie pisze. I tak w sumie tu sie wszyscy przepisuja;-). Tylko ja zamawiam domek z jak najwieksza iloscia suk i kastratow, ew olbrzymich psow jak sie da. Na jakie konto wplacac? i mam nadzieje ze z psem da sie tam dojechac bez samochodu.

Edited by zootechniczka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']No to ja sie pisze. I tak w sumie tu sie wszyscy przepisuja;-). Tylko ja zamawiam domek z jak najwieksza iloscia suk i kastratow, ew olbrzymich psow jak sie da. Na jakie konto wplacac? i mam nadzieje ze z psem da sie tam dojechac bez samochodu.[/QUOTE]
Numer konta zaraz Ci wyślę na PW :) a póki co lece do pierwszego posta pogrubić Twoją osobę. :)


[quote name='Karilka']jest jezioro? Jak jest jezioro to poproszę o wstępne wpisanie nas na liste.
Karina + Dolar + ?[/QUOTE]
W tym momencie muszę utworzyć listę rezerwowych, bo mamy już skompletowane 18 osób, a tak jak pisała Anula nie wiadomo jak wyjdzie z tymi 7 osobami w domkach, wszystko okaże się na dniach, ale pewnie i tak większość osób się wypisze jeszcze ;)


[quote name='anka11']Anula, ale jak nie bedzie po 7 osob to bedzie drozej :P[/QUOTE]
tak, będzie drożej, wtedy od głowy wyjdzie po 225zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Jest jezioro, tylko mało zachęcające ;) Przynajmniej takie było 2 lata temu. Aczkolwiek psy, Ulv i Jolka nie narzekały :D[/QUOTE]

Phi. Jadziemy (jeśli morze nie jst zarezerwowane - wieczorem zadzwonie i opierziele ulvhendinn)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...