Jump to content
Dogomania

Mały kudłaty Cypisek z Ostrowi Maz. ma dom !!


Owieczka

Recommended Posts

[quote name='Fela']Wnusio? Hmmm... Może... Ale Cypisek nie jest bardzo młodym pieskiem, weci ocenili go na ok. 5 lat.[/quote]

No mi wychodzi, że wnusio:lol: mam Puchatą 7 lat, z rok-dwa wcześniej miała szczeniaki... musi być wnusio:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='batmani'][IMG]http://images20.fotosik.pl/36/e7ffc7c61495e22c.jpg[/IMG]
To jest Cypisek a poniżej mój Ciapek, może jednak bracia?
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/54/496a5cf68753996e.jpg[/IMG][/URL][/quote]

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: w pierwszej chwili myślałam, że to ten sam pies...

Link to comment
Share on other sites

To ja wam powiem tak: moja wspollokatorka powiedziala ze on jak Sheltie wyglada, ja natomiast widze w nim duze podobienstwo do Bernenczyka. :lol: Wiec nazywam go miniaturowym Bernenskim psem pasterskim z domieszka blekitnej krwi Sheltiego. :razz:

Co do stanu zdrowia Cypisa, to niestety nie ma poprawy... :shake: Dalej straszliwie kaszle (wrecz momentami sie dusi) i okresowo wystepuja u niego gluty w nosie. Jednak jest bardzo, bardzo wesoly i ma apetyt i dziewczyny go interesuja. Wiec nie jest najgorzej. Tylko mi go strasznie zal jak tak patrze na niego jak sie meczy przy kaszlu... :-(

Zeby poprawic wszystkim humor wymyslilismy z Cypiskiem pewien wierszyk (moze zostac uzyty w jakims ogloszeniu, Cypis sie zgadza).

[B][COLOR=darkgreen]Jestem sobie Cypis mały.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Zawojuję wnet świat cały.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Chociaż ze mnie mały skrzat,[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Jest też ze mnie wielki chwat.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Ja niczego sie nie boje![/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Jak potrzeba, to obronie![/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Tylko...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Ładnie łapką prosze Cie,[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Przytul i przygarnij mnie...[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, mnie to nawet za bardzo na kaszel nie wyglada. Tylko jakby mu sie tchawica lub oskrzela zwerzaly i mial przez to trudnosci w zlapaniu powietrza. Poza tym na mrozie mu to ustepuje,a jak jest wilgotno to na spacerze prawie caly czas chrycha. Mozna pojechac, tylko ja nie mam jak go tam zawiezc,a w poniedzialek szkola sie zaczyna i do czwartku nie mam czasu zeby sie gdziekolwiek ruszyc (mam bardzo bardzo wazne zaliczenie w srode).

Link to comment
Share on other sites

Mam niezbyt dobre wiesci. :shake: Niestety, o ile sytuacja z dzisiejszej nocy sie powtorzy to Cypisek bedzie musial od nas pojsc do innego domku tymczasowego... W nocy chcial zapolowac na mojego szczura i prawie mu sie to udalo. :angryy: Gdyby nie pisk Gizma i moj wrzask pewnie by juz malucha nie bylo... :-( Nie moge narazac swoich zwierzat na takie niebezpieczenstwo - przez ponad godzine musialam sparalizowanego strachem Gizma uspokajac,a szczury tez moga dostac zawalu. Cypis wedlug mnie nie nauczy sie zycia ze zwierzakiem klatkowym z dwoch, a nawet trzech powodow: 1. ma bardzo silny instynkt lowiecki, 2. jest bardzo zazdrosny o wszystko, 3. do tej pory (od poniedzialku) nie udalo mi sie osiagnac jakichkolwiek postepow w przyzwyczajaniu - nie moge juz wiecej stresowac swoich i wspollokatorki zwierzat. :shake:

Link to comment
Share on other sites

:shake: Mam jeden pokoj (drugi zajmuje wspollokatorka) i nie moge wystawic klatek (ktore sa dosc duze) np do przedpokoju lub kuchni czy lazienki,bo zajma za duzo miejsca,a poza tym jeden szczur jest przyzwyczajony do wychodzenia z klatki samemu i nie moge/nie mam jak mu tego "zabronic" (chociaz po dzisiejszej nocy to chyba szybko nie wyjdzie...),a po mieszkaniu nie moze biegac.

Kaszel sie utrzymuje, chociaz dzisiaj chyba jednak troche mniej kaszle albo juz sie tak przyzwyczailam. Najgorzej jest nad ranem (3-5) bo wtedy mnie non stop budzi i sam pewnie tez sie meczy. Nos dzisiaj tez czysty (znaczy sie nie ma nowych glutkow). :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...