Jump to content
Dogomania

Buffik - mix sznaucera - POJECHAŁ DO NIEMIEC :)


AnkaG

Recommended Posts

[quote name='Dorothy']Justine jak to WETKA SAMA NIE WIE=
wiesz ze to jest wyrok na tego psa?
ile on ma lat?
nie leczony (przez wetke ktora sama nie wie:angryy:) moze po prostu zejsc ktoregos dnia
i tyle
czy dalabys rade jakos tam zaangazowac sie w jego sprawe?czy to przepuklina? widzialas ja? jak wyglada?
czemu nie mogl sie zalatwic to niedobrze, to zly objaw :-([/quote]

bafcio ma 7 lat (jak nie wiecej) jak bylam we wtorek wszystko bylo ok, dzisiaj mial jakiegos guza przy pupie i bardzo brzydko chodzil, probowal zrobic kooo ale stalismy i stalismy a on nic, przeszlismy pare krokow znowu do koo sie szykowal ale znowu nic, poszlam do wetki, zapytalam o co chodzi mowila ze sama nie wie, nie chce jesc, nie wiem jak moge mu pomoc :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wetka mówila że on ma przepukline okołoodbytowa ale nie wiadomo czy wszystkie jego dolegliwości sa związane własnie z tą przepukliną czy cos jeszcze mu dolega. W każdym razie Bafi najprawdopodobniej bedzie mial zabieg.
Dzis chybaczuł się dośc dobrze, jadł, zalatwił się na spacerze, skakał, biegał, miał frajde bo spuścilismy go dzis ze smyczy.
[quote], probowal zrobic kooo ale stalismy i stalismy a on nic[/quote]
no własnie, on na przemian ma raz biegunke a raz zatwardzenie, przyczyn tego moze być wiele.


Justyna, dzis była Ania i miałam niezły ubaw. Stoji obok klatki Bafiego i pyta gdzie Bafi. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no to wiemy juz cos niecos. Przepuklina to rzeczywiscie niemila dolegliwosc, wspaniale ze ktos sie tym zajmie. Powtarzajace sie zaparcia i biegunki moga sie z nia wiazac, albo z czyms co w zwiazku z owa przepuklina mu sie przyplatalo, czasem zapalenie okreznicy to jest, czasem inne podobne dolegliwosci. Mam nadzieje ze po zabiegu bedzie mu duzo lepiej.
Dacie znac ??

Link to comment
Share on other sites

Ojej jakie smutne wieści,ale pozytywne jest to, że Bafcio nie był na ogólnych boksach,gdzie nie można wyprowadzać psów na spacery(nie wiadomo by było że nie może zrobić koko),tylko przy biurze,bo tak dzięki Wam-Inez i Justynko jego dolegliwości szybko zostały zauważone i teraz można go zdiagnozować i leczyć.Mam nadzieję że to nic groźnego i będzie dobrze.;);)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...