Jump to content
Dogomania

Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.


Agata69

Recommended Posts

daję 100zł na sunię lub transport , wiecie że ona ucieka i musi siedzieć w domu, na jaki dzień planowana jest sterylka bo jeżeli to sobota to w 50% mogę ją zawieźć , wszystko będzie zależało od tego czy mój mąż zjedzie do domu na sobotę


przyszło mi do głowy że jeżeli dt jest z inowrocławia może lepiej tam znaleźć doświadczonego weta żeby takiego koła z transportem nie robić

Edited by sonia1974
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sonia1974']daję 100zł na sunię lub transport , wiecie że ona ucieka i musi siedzieć w domu, na jaki dzień planowana jest sterylka bo jeżeli to sobota to w 50% mogę ją zawieźć , wszystko będzie zależało od tego czy mój mąż zjedzie do domu na sobotę


przyszło mi do głowy że jeżeli dt jest z inowrocławia może lepiej tam znaleźć doświadczonego weta żeby takiego koła z transportem nie robić[/QUOTE]

sonia te 100 zł na razie trzymaj , bo może fundacja kastor zasponsoruje sterylizację, a twoje pieniążki poszły by na hotelik dla suczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']sonia te 100 zł na razie trzymaj , bo może fundacja kastor zasponsoruje sterylizację, a twoje pieniążki poszły by na hotelik dla suczki.[/QUOTE]
jeżeli sunia załapie się na pomoc fundacji to bardzo się ciesze a pieniądze się przydadzą na inne potrzeby ,na hotelik to ta licha stówka mało :-(,jeżeli będzie zbiórka to stałą deklarację sunia też ma u mnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']

przyszło mi do głowy że jeżeli dt jest z inowrocławia może lepiej tam znaleźć doświadczonego weta żeby takiego koła z transportem nie robić[/QUOTE]

A jaka jest odległość między Włocławkiem a Osięcinami? Do Włocławka zawsze jeździmy na sterylizację do pani Julity. Super weterynarz:)

Link to comment
Share on other sites

Z Osięcin do Włocławka jest około 35km następnie z Włocławka do Inowrocławia około 100km= 135km w jedną stronę
a trasa Osięciny - Inowrocław około 50km w jedną stronę
Myślę że warto rozważyć możliwość sterylizacji w Inowrocławiu

SDAL a co myślisz o sterylce w lecznicy na krzyżówkach warto się pytać czy się podejmie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Z Osięcin do Włocławka jest około 35km następnie z Włocławka do Inowrocławia około 100km= 135km w jedną stronę
a trasa Osięciny - Inowrocław około 50km w jedną stronę
Myślę że warto rozważyć możliwość sterylizacji w Inowrocławiu

SDAL a co myślisz o sterylce w lecznicy na krzyżówkach warto się pytać czy się podejmie ?[/QUOTE]

Rozmawiałam z Agata dom tymczasowy na ok. tydzień po sterylce byłby we Włocławku, i tam Agata ma lekarza który to zrobi , może troszke taniej, więc trzymajmy się sterylki we Włocławku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']Rozmawiałam z Agata dom tymczasowy na ok. tydzień po sterylce byłby we Włocławku, i tam Agata ma lekarza który to zrobi , może troszke taniej, więc trzymajmy się sterylki we Włocławku[/QUOTE]
To świetnie że wszystko we Włocławku

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zapytanie o suczkę z tablica.pl. Sdal2 przesłałam Tobie wiadomość i adres tej Pani, żebyś mogła odpisać.

witam serdecznie chcialabym spytac o adopcje psa. procedury itp nie chce kupowac bo jest tyle potrzebujacych psiakow i nie chce tez podejmowac decyzji pochopnie. stad moja wiadomosc do Pani, o sprawdzenie mnie pod katem adopcji ;) mieszkam w bloku, mieszkanie mam nieduze ale otwarta przestrzen, dzielnica Ursus, niestety malo parkow, ale niedaleko jest teren niezagospodarowany ( okolice leroy&Merlin) zreszta gdyby psiak lubil jezdzic samochodem to mozemy jezdzic na Pola Mokotowskie czy do lasu z czasem pracuje 8h dziennie, ale mam prace na tyle swobodna ze moge czasami pracowac z domu, mam tez wyjazdy czasami 1-2 dniowe, ale moja siostra obiecala ze zajmie sie wtedy psem - zreszta to moge odlozyc do momentu gdy pies sie juz przyzwyczai do mnie, do mieszkania i do rytmu naszego wspolnego zycia ;) chyba wolalabym nawet doroslego psa/sunie ktore przyzwyczajone byly do mieszkania w bloku czy domu i potrzebuja znowu takiego miejsca. moze ta sunia z parkingu, albo jakis podobny do niej ... nie wiem co jeszcze jest wazne, takze moze tyle wystarczy na poczatek, bo przeciez i tak chyba najwazniejsze to cieply kat i przytulanie ;)

Link to comment
Share on other sites

Pani wydaje się ok, ale wydaje mi sie że suczka powinna iść do kogoś kto dużo siedzi w domu, przynajmniej na razie, bo będzie wyła, już raz jedni ludzie ja wzieli i wyła strasznie, aż sąsiedzi mieli dosyć, a ta pani jednak pracje 8h + dojazdy z pracy i do pracy, to ok. 10 h. będzie sama

Link to comment
Share on other sites

Sterylka suczki jest jutro rano, mam nadzieję że przyjdzie jutro do lecznicy, to mąż ją zawiezie do Włocławka, ale mamy problem z domem tymczasowym, gdzie ja umieścić, także chyba po zabiegu pojedzie do hoteliku na te pare dni bo mamy na to 100.00 od soni1974, ale przydało by się zebrać więcej kaski żeby mogła zostać tam dłużej, także proszę o rozsyłanie wątku, żeby jak najwięcej osób zajrzało, bo ja tego nie umiem robić, i trzymajcie kciuki żeby jutro przyszła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']Sterylka suczki jest jutro rano, mam nadzieję że przyjdzie jutro do lecznicy, to mąż ją zawiezie do Włocławka, ale mamy problem z domem tymczasowym, gdzie ja umieścić, także chyba po zabiegu pojedzie do hoteliku na te pare dni bo mamy na to 100.00 od soni1974, ale przydało by się zebrać więcej kaski żeby mogła zostać tam dłużej, także proszę o rozsyłanie wątku, żeby jak najwięcej osób zajrzało, bo ja tego nie umiem robić, i trzymajcie kciuki żeby jutro przyszła.[/QUOTE]
o której jedziecie może ja przyjadę do Osięcin rano i dam pieniądze , wolę się tam nie pokazywać bo cały czas jestem na chorobowym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']o której jedziecie może ja przyjadę do Osięcin rano i dam pieniądze , wolę się tam nie pokazywać bo cały czas jestem na chorobowym[/QUOTE]

A czy mogłabys przyjechac do osięcin gdzies na 8-8.30 do lecznicy, bo mąż będzie musiał ja zawieź, ja z nim nie moge jechać, a boje się czy mąz sobie z nia poradzi, a może bys mogła pojechac z moim mężem, i ją w samochodzie trzymać, bo ta osoba u której będzie pare dni tez prosi o jakąś karme dla niej i na razie nie pojedzie do hoteliku, bo hotelik sie cos nie odzywa, odezwe sie wieczorem , bo padła mi komórka.

Link to comment
Share on other sites

We wtorek miałam mały zabieg i myślę że diabli mnie nie wezmą od trzymania suni w samochodzie:evil_lol: , będę o 7.45 bo tak mam autobus .Wezmę jej 2 puszki animondy na pierwsze dni a na później troszkę suchej ale mam resztę w domu więc dużo tego nie będzie . Może zabrać szelki będzie ją łatwiej utrzymać ale nie mogę ich zostawić bo tej wielkości mam jedną sztukę a potrzebuje je do Faducha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']We wtorek miałam mały zabieg i myślę że diabli mnie nie wezmą od trzymania suni w samochodzie:evil_lol: , będę o 7.45 bo tak mam autobus .Wezmę jej 2 puszki animondy na pierwsze dni a na później troszkę suchej ale mam resztę w domu więc dużo tego nie będzie . Może zabrać szelki będzie ją łatwiej utrzymać ale nie mogę ich zostawić bo tej wielkości mam jedną sztukę a potrzebuje je do Faducha[/QUOTE]

To super, szelki też zabierz, tylko niewiem czy w ciąży zmieci się w te szelki, a smycz i obrożę postaram sie załatwić, ale tez musze je zabrać z powrotem.

Link to comment
Share on other sites

Padł mi monitor więc nie bedzie mnie na dogo. Hotelik odpada bo furciaczek się wcale nie odezwała, planowany dt chyba też bo dziewczyny nie ma cały dzień w domu. Ja mam mały kłopot bo dzisiaj wyladowałam z dzieckiem w szpitalu, na szczęście jest juz w domu. Powiedziałam a powiem i b, wezmę suke do siebie po sterylce. Jednakoz moze jednak ktoś by pomógł, na przykład 3 dni u mnie, 3 dni u kogoś i tydzień zleci.

Ja wiem ze macie psy ale ja mam tez 3 psiaki , pracę i chore dziecko.
A sterylka suni to priorytet. Jeśli ma wrócic na ulice to napewno bez ciązy i bez macicy.

Czy mam pytać o inne hoteliki?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro ale ja nie mogę jej przetrzymać nie mam warunków żeby wziąć 5 psa do domu , mogę zadeklarować stałej 20zł i 100zł jednorazowej , jutro pomoc w transporcie i jedzenie na parę dni dla suni .
Napisałam do założycielki wątku żeby poprosiła moda o przeniesienie na ogólny i uzupełniła w pierwszym poście info. o suni , może więcej osób zajrzy i uda się uzbierać deklaracje bez tego pytanie o wolne miejsca w hotelach mija się z celem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225692-PSANATORIUM-hotel-dla-zwierz%C4%85t-Wolne-miejsca"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225692-PSANATORIUM-hotel-dla-zwierząt-Wolne-miejsca[/URL]
tutaj są wolne miejsca[/QUOTE]

Całkiem ciekawie wygląda ten hoteli, tylko czy cenowo potraktowali by nas jako stowarzyszenie , czy osoby prywatne, bo dla takich ceny sa dosyc drogie, ale może to by było dobre wyjście dla suni, tylko czy ona nie przeskoczy tego ogrodzenia

Link to comment
Share on other sites

Fundacja kastor nie zapłaci za sterylke , bo dla nich za drogo, ale podali mi link na wątek gdzie podobno można prosic o pomoc w sfinansowaniu i zobaczymy czy pomogą [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']Fundacja kastor nie zapłaci za sterylke , bo dla nich za drogo, ale podali mi link na wątek gdzie podobno można prosic o pomoc w sfinansowaniu i zobaczymy czy pomogą [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto[/URL][/QUOTE]

mamy połowę dofinansowania , czyli jedziemy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sdal2']Całkiem ciekawie wygląda ten hoteli, tylko czy cenowo potraktowali by nas jako stowarzyszenie , czy osoby prywatne, bo dla takich ceny sa dosyc drogie, ale może to by było dobre wyjście dla suni, tylko czy ona nie przeskoczy tego ogrodzenia[/QUOTE]

Witam

Jestem opiekunką psów w hotelu Psanatorium.
Pod pojęciem stowarzyszenia i fundacje mamy na myśli też osoby z dogo, czyli wolontariuszy, dlatego gdyby sunia do nas trafiła koszt jej pobytu wynosiłby 14zł za dobę.
W hotelu przebywa obecnie kilka skocznych psów i żaden nie przeskoczył ogrodzenia.

Edited by Penny
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...