Jump to content
Dogomania

Wika - wyrzucona z samochodu, z padaczką - w cudownym DS:))) pozostał dług 100zł


anett

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj miałam bardzo fajny telefon o Torę - zaproponowałam Wikę, przesłałam zdjęcia i Wikunia bardzo się pani spodobała:lol: szukam kogoś z Rybnika do wizyty p/adopcyjnej:lol: pani nie przeszkadza padaczka, w domu od zawsze są psy, ostatnio odeszła kilkunastoletnia owczarka;
a że dobre wieści też chyba czasami chodzą parami jest jeszcze jedna rodzina zainteresowana adopcją Wiki z okolic Lublińca - ludzie chyba jutro mają przyjechać poznać Wikunię:lol:

Link to comment
Share on other sites

Zerduszko i Agucha wielkie dzięki dziewczyny za błyskawiczną wizytę!!:lol::Rose::Rose: i takie dobre wieści!!:lol:
Dom z ogrodem, wrażliwi ludzie, od zawsze mają psy i to takie przygarniane - obecnie jeden mały staruszek, kot i papuga; Wika jak inne psy miałaby do wyboru mieszkanie w domu lub w ogrodzie - buda (bez kojca) lub pomieszczenie gospodarcze przystosowane dla psów. Padaczka ich nie przeraża, pani właśnie chciała przygarnąć jakąś biedę. Wydaje się, że Wikunia znalazła swoją bezpieczną przystań!!:multi:
Państwo oczywiście sami pojadą po Wikę:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Zerduszko i Agucha wielkie dzięki dziewczyny za błyskawiczną wizytę!!:lol::Rose::Rose: i takie dobre wieści!!:lol:
Dom z ogrodem, wrażliwi ludzie, od zawsze mają psy i to takie przygarniane - obecnie jeden mały staruszek, kot i papuga; Wika jak inne psy miałaby do wyboru mieszkanie w domu lub w ogrodzie - buda (bez kojca) lub pomieszczenie gospodarcze przystosowane dla psów. Padaczka ich nie przeraża, pani właśnie chciała przygarnąć jakąś biedę. Wydaje się, że Wikunia znalazła swoją bezpieczną przystań!!:multi:
Państwo oczywiście sami pojadą po Wikę:lol:[/QUOTE]

O Jesssooo jak się cieszę :multi: :multi: :multi:
Kto by pomyślał, że ogłoszenia, które robiłyśmy Toruni jeszcze się przydadzą :cool3:
Nareszcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wikunia pakuj się do domku :):):)
Jak zwykle kciuków nie puszczam :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Witam, umówiłam się z panią na odbiór Wiki na jutro po południu, postaram się informować czy zaaklimatyzowała się i jak się czuje, też mam stresa ale mam wielką nadzieję, że wszystko będzie ok. Ja w każdym razie ze swojej strony zrobię wszystko żeby jej było u nas dobrze, trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bubi-rybnik']Witam, umówiłam się z panią na odbiór Wiki na jutro po południu, postaram się informować czy zaaklimatyzowała się i jak się czuje, też mam stresa ale mam wielką nadzieję, że wszystko będzie ok. Ja w każdym razie ze swojej strony zrobię wszystko żeby jej było u nas dobrze, trzymajcie kciuki.[/QUOTE]

Witaj na dogo [B]bubi-rybnik[/B] :):):)
Cieszę się bardzo, że tu zawitałaś, bo to oznacza, że możemy liczyć na regularne info o Wikuni i to z pierwszej ręki ;)
Wierzę, że to właśnie na Ciebie Wikunia tak długo czekała :)
Daj jej troszkę czasu a przekonasz się o tym :)
Zaciśniętych kciuków nie zabraknie, bo my tu wszyscy tworzymy fanclub Wikuni i od początku bardzo mocno jej kibicujemy :thumbs: :thumbs: :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Wika już w nowym domku, jeszcze w Lublińcu przywitała nas nieśmiałym merdaniem ogonka, ale skumplowała się z nami bez większych problemów, jest nieco przestraszona, kilkadziesiąt kilometrów drogi dzielnie zniosła, wszyscy w Wikusi zakochani ;-)) jutro odwiedzę mamę i dowiem się jak minęła nocka. pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bubi-rybnik']Wika już w nowym domku, jeszcze w Lublińcu przywitała nas nieśmiałym merdaniem ogonka, ale skumplowała się z nami bez większych problemów, jest nieco przestraszona, kilkadziesiąt kilometrów drogi dzielnie zniosła, wszyscy w Wikusi zakochani ;-)) jutro odwiedzę mamę i dowiem się jak minęła nocka. pozdrawiam!!![/QUOTE]
Wspaniale!
Może i mi będzie kiedyś dane poznać Wikusię osobiście ;)
Ściskam kciuki za szybkie zadomowienie!

Ps. jak mały szczekacz - rezydent Ją przyjął? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nocka minęła super, zadomowiła się w altance i rano najpierw kukała przez okienko wyjściowe a potem mamę do pracy pod furtkę odprowadziła i dała się poprzytulać. Narazie poznaje teren i dzisiaj z naszym zmierzłym dziadziem będzie się poznawać. Dużego stresu wczoraj nie przeżyła, na szczęście ataku nie miała, oby tak dalej to wszystko będzie super. Postaram się suni jakieś zdjęcia zrobić to dodam na forum.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie byłam w odwiedzinki, specjalnie zwiałam z pracy aby sprawdzić co się tam dzieje, Wika opala się na podwórku i jest w bardzo dobrej formie, przywitała się i dała wyściskać ;-)) .Do mojego taty narazie podchodzi z dystansem widać, że duże chłopy ją troszkę przerażają, ale jesteśmy dobrej myśli. Kolejne wiadomości z frontu niedługo. Pozdrawiam Funclub Wikuni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bubi-rybnik']Wika już w nowym domku, jeszcze w Lublińcu przywitała nas nieśmiałym merdaniem ogonka, ale skumplowała się z nami bez większych problemów, jest nieco przestraszona, kilkadziesiąt kilometrów drogi dzielnie zniosła, wszyscy w Wikusi zakochani ;-)) jutro odwiedzę mamę i dowiem się jak minęła nocka. pozdrawiam!!![/QUOTE]

[quote name='bubi-rybnik']Nocka minęła super, zadomowiła się w altance i rano najpierw kukała przez okienko wyjściowe a potem mamę do pracy pod furtkę odprowadziła i dała się poprzytulać. Narazie poznaje teren i dzisiaj z naszym zmierzłym dziadziem będzie się poznawać. Dużego stresu wczoraj nie przeżyła, na szczęście ataku nie miała, oby tak dalej to wszystko będzie super. Postaram się suni jakieś zdjęcia zrobić to dodam na forum.[/QUOTE]

[quote name='bubi-rybnik']Właśnie byłam w odwiedzinki, specjalnie zwiałam z pracy aby sprawdzić co się tam dzieje, [B]Wika opala się na podwórku i jest w bardzo dobrej formie, przywitała się i dała wyściskać[/B] ;-)) .Do mojego taty narazie podchodzi z dystansem widać, że duże chłopy ją troszkę przerażają, ale jesteśmy dobrej myśli. Kolejne wiadomości z frontu niedługo. [B]Pozdrawiam Funclub Wikuni[/B].[/QUOTE]

Funclub Wikuni również Cię pozdrawia [B]bubi-rybnik :)[/B]
Pięknie dziękujemy za tak szczegółowe info :):):)
Nadal zaciskamy kciuki za szybką aklimatyzację Wikuni, ale z tego co piszesz to chyba raczej możemy być o to spokojni ;)
Czekamy niecierpliwie na zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...