Jump to content
Dogomania

Porzucona na ulicy, popisana markerem,...Figa wróciła do właściciela


agnieszka30

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

ostatnio wracałm padnięta do domu...niestety w autobusie na dodatek wyglądałam jak jedna z setek sardynek....ścisk niesamowity....
...patrzę i widzę:crazyeye: coś takiego kremowego....i na smyczy...była bardzo podobna do naszej figusi........ale figa miała trochę inne uszka..no i ciągła na smyczy
możliwe że jak zwykle mi się przewidziało ...ale przez chwilę dałabym głowe ze to była figusia...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Figę odnalazłam wczoraj...zabiedzoną, zapchloną( nigdy nie widziałam takiej ilości pcheł na tak małym psie),
Figa-która ponoć uciekła z DT, chodzi jak cień za nogą,tak blisko,że trzeba uważać, aby na nią nie stanąć:-(
Nie ma domu, nie ma swoich ludzi, a tak bardzo tego pragnie...

Całym swoim 6 kg ciałkiem rwie się, aby choć przez chwilę poczuć ludzką dłoń...

Została wyrzucona z DT...

Nie mogę zająć się nią, nie mogę dać jej dachu nad głową...

Figę nakarmiłam, odpchliłam i ...szukam dla niej domu...

Proszę, pomóżcie, mam niewiele czasu-wyjeżdżam.

Link to comment
Share on other sites

NAPRAWDE ODNALAZLA SIE TA MALA BIEDA? :-o Boze co za szczescie, ze zyje!
Co za swiat! Co za ludzie!!!! Jak tak mozna..... :-( Agnieszko chociaz w moim kregu juz wszyscy zapsieni, a CI ktorzy nie zapsieni kategorycznie nie chca psa (wiec lepiej nie namawiac - bo moze sie to skonczyc jak wczesniej), to popytam, a noz zlituje sie ktos.. MUSI znalezc sie ktos odpowiedzialny!

Link to comment
Share on other sites

..wiecie co, wkurza mnie to, ze ludzie ktorzy tak naprawde maja warunki na przetrzymanie psa, zarzekaja sie ze ich nie maja... Glupie jest to wszystko, poniewaz patrzac ze swojej perspektywy (3 psow i 2 kotow) mowienie, ze sie nie ma warunkow to paranoja (czyste klamstwo, miganie sie przed jakims obowiazkiem).
Ale moze lepiej nie pchac sie gdzie nas nie chca.. Chyba nie moge juz liczyc na swoich znajomych, zyciem zawladnela wygoda.. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']..wiecie co, wkurza mnie to, ze ludzie ktorzy tak naprawde maja warunki na przetrzymanie psa, zarzekaja sie ze ich nie maja... Glupie jest to wszystko, poniewaz patrzac ze swojej perspektywy (3 psow i 2 kotow) mowienie, ze sie nie ma warunkow to paranoja (czyste klamstwo, miganie sie przed jakims obowiazkiem).
Ale moze lepiej nie pchac sie gdzie nas nie chca.. Chyba nie moge juz liczyc na swoich znajomych, zyciem zawladnela wygoda.. :-([/quote]
MNie też to wkurza...Ja nie mam ich niestety...
Ona potrzebuje chociaż kawałaek ogródka i budki...
Miseczki z piciem i jedzeniem...
Wczoraj w tym upale, prawie traciła przytomnośc...Nie miała sił, aby na łapkach ustać,zresztą-trzeba to zobaczyć...

Stałam na ulicy i płakałam, ... pomocy znikąd...

Link to comment
Share on other sites

Boże :-( Figuniu...
Agnieszka pamietam, ze na watku "mojej" Miski z Kamienca pojawil sie temat DT u dziewczyny kolo Katowic, ktora coprawda odplatnie, lecz za niewielka cene zajmuje sie psiakami. Nie wiem jak wyglada sprawa teraz przez wakacje.. Ale moze choc sprobowac skontaktowac sie z ta dziewczyna? Z tego co pamietam to bylo 300zl miesiecznie.. Ale zalozymy skarpete w razie potrzeby!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote]Agnieszka skontaktuj sie przez priv z Agnieszka(Visenna) - to chyba jej znajoma, poda CI nr, bo ja niestety glupio postapilam nie zapisujac go..
Przeszperam jeszcze watek Miski - ale wydaje mi sie, ze nr dostalam przez priv.[/quote]
to chyba chodzi o jakiś domowy hotelik w Kątach... albo pomyliłam

może Gamoń? - ostatnio miała wziąć Fionę która za Tm niestety,
może Oktawia6? wzięła teraz chyba cos małego

jak Figa dogaduje się z inymi psami i czy umie zostawać sama wdomu? kiedy wyjezdzasz?

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie chodzi o hotelik w Kątach Wr. tamto miejsce znam bardzo dobrze i polecam je wszystkim, ale nie wiem czy stac by nas bylo placic ok. 30 zl dziennie za pobyt malej - chyba nie bardzo :(
Tamten o ktorym pisala Agnieszka(Visenna) jest kolo Katowic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej']to chyba chodzi o jakiś domowy hotelik w Kątach... albo pomyliłam

może Gamoń? - ostatnio miała wziąć Fionę która za Tm niestety,
może Oktawia6? wzięła teraz chyba cos małego

jak Figa dogaduje się z inymi psami i czy umie zostawać sama wdomu? kiedy wyjezdzasz?[/quote]Figa świetnie dogaduje się z psami...
Pozostawiona sama w domu niszczy drzwi.Zdarza się jej nasikać, ( chociaż poprzednim razem wyeliminowałam to w 100%),
Wyjeżdżam 23 lub30( nie dostałam akceptacji urlopu jeszcze:cool3: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...