Jump to content
Dogomania

Porzucona na ulicy, popisana markerem,...Figa wróciła do właściciela


agnieszka30

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aguniu serce kochane - ja dopiero cię tu znalazłam a ty w takich tarapatach :( Myślę, dziewczyna cicho siedzi, na wątkach Jeleniej jej nie ma a tu takie buty :(
Głowa do góry do niedzieli będziemy główkować. Suni domek się znajdzie - nie takie rzeczy się rozwiązywało.
Tylko potem ty już naprawdę nigdzie nie łąź - przywiąż się w pracy do krzesła czy coś....... bo na bank coś znajdziesz. Patrz na Ulv - nawet gołębia ma......

Link to comment
Share on other sites

dzięki bardzo, nie wiem jak to wszystko pogodzić, w poniedziałek muszę jechać do Wrocka na kontrolę, jeszcze nie wiemy czy łapa Słonka nie będzie musiała być amputowana, w czwartek przekazuję psa do adopcji, oprócz tego tradycyjny młyn domowy...
Czekam na wszelkie propozycje...

sunia leży mi na kolanach pod klawiaturą, bardzo częste wychodzenie eliminuje siuranie, nie wiem gdzie ona żyła ale wczoraj jeszcze siedziała ...na kuchennym stole,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynavege']agnieszko trzymam kciuki za lapke
co z Lewkiem ?:-([/quote]
wiesz co , ja nie wiem, Viola nie dzwoniła, wiemtyle co z dogo, zresztą mam narazie tyle na łbie, że nie podołam...
Wydaje się ze tam sytuacja jest w miarę ustabilizowana, niemniej serce mi sie kroi...
Biedny, :-(

Link to comment
Share on other sites

prawie nie spałam...mała chce być tylko koło mnie, jak Edek ją słyszy to też chce.
I tak łaziłam od jednego do drugiego.
Dziewczyny błagam niech się ktoś zlituje, mała sunia na pewno znajdzie szybko domek, jest grzeczna, przytulaśna, nie siura już w domu, no i maleńka, niewiele wieksza od sarenki, całe 5 kg żywej wagi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seaside']Aga - już wiesz, że jak działać to pojedyńczo :)
Spokojnie, łyknij meliski lub czegoś innego na uspokojenie :cool3:
Mi pomogło jak się użerałam z rodzicami o znajdkę....[/quote]
ja to bym chętnie w jakiś alkoholizm popadła...tylko co... z głodu pomrą 3 psy i 4 dzieci.
Córek jadło to ...wyzwanie...
Zeby chociaż jakaś mama czy babcia była do pomocy...ech..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Agnieszka, coś wymyslimy, wici rozesłane....

Za to Ci na poprawę humoru powiem, ze mój gołąb jest chyba zboczony i zapałał miłościa wielką do poidła:oops: które gwałci co i raz... i grucha:evil_lol:[/quote]
Ulv wszystko co przygarniesz zaczyna po jakimś czasie wykazywać oznaki szalństwa :evil_lol: :evil_lol: ;) Jakieś fluidy w domu masz czy jak??? :)

Aga trzymaj się dzielnie kobieto!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...