Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki w lecznicy,2 w schronie zagrożone śmiercią - błagamy o wsparcie!!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzymamy kciuki...

Chciałabym też was zaprosić na mój bazarek, który początkowo był na 2 inne psy, ale przed chwilą też "podczepiłam" pod niego szczeniaczki. Zgodnie z zasadą pierwszeństwa, na tamte 2 psy pójdzie odpowiednio 100zł i 300zł tak jak planowałam, a wszystko co zbierze się ponadto,chciałabym przekazać na maluchy. (Oczywiście musimy sie liczyć z tym,że ktoś z kupujących się nie zgodzi na takie rozwiązanie i będę musiała to respektować).

Tak więc, bazarek trwa do jutra, im więcej teraz wylicytujecie, tym więcej dostaną maluchy...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224199-MIXxX-dla-psa-dla-Ciebie-zapachy-ksi%C4%85%C5%BCki-bi%C5%BCuteria-buty-bielizna.-Do-19.03-Pixi-i-Leo?p=18853816#post18853816[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']Trzymamy kciuki...

Chciałabym też was zaprosić na mój bazarek, który początkowo był na 2 inne psy, ale przed chwilą też "podczepiłam" pod niego szczeniaczki. Zgodnie z zasadą pierwszeństwa, na tamte 2 psy pójdzie odpowiednio 100zł i 300zł tak jak planowałam, a wszystko co zbierze się ponadto,chciałabym przekazać na maluchy. (Oczywiście musimy sie liczyć z tym,że ktoś z kupujących się nie zgodzi na takie rozwiązanie i będę musiała to respektować).

Tak więc, bazarek trwa do jutra, im więcej teraz wylicytujecie, tym więcej dostaną maluchy...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224199-MIXxX-dla-psa-dla-Ciebie-zapachy-ksi%C4%85%C5%BCki-bi%C5%BCuteria-buty-bielizna.-Do-19.03-Pixi-i-Leo?p=18853816#post18853816[/url][/QUOTE]

Dzięki FLY :)

Dziewczyny kochane jak będziecie jutro coś wiedzieć o maluchach pliss dajcie znać , jak nie będziecie miały dostępu do internetu do smsem do mnie, ja tu napiszę bo do wieczora to nie wytrzymamy z niepokoju ...

Link to comment
Share on other sites

:-(Niestety nie przynoszę dobrych wieści:-(
Najsilniejszy z całej 4,jedyny chłopczyk odszedł dzisiaj za TM:placz:
Reszta nie ma się najlepiej,lekarze cały czas o dziewczynki walczą...

Dzisiaj zobaczymy jak się mają małe ze schronu.Mamy nadzieję,że żyją...

Sky za TM:

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/1037/3f99273e6c9d5a73med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Tragedia... skoro najsilniejszy nie zyje...:-(
Oby inne dały radę...[/QUOTE]

Najdziwniejsze jest to,że ze wszystkich szczeniąt zmarła tylko jedna suczka (najmniejsza).Reszta to chłopcy-trzej...
Nie spodziewałyśmy się jego,prędzej tej drugiej biszkoptowej dziewczynki,bo była wychudzona i w nienajlepszym stanie po przywiezieniu do kliniki.
Życie jest okrutne;(

Link to comment
Share on other sites

niestety często przed śmiercią następuje krótkotrwała poprawa :(
warto ustalić źródło tej choroby, jeżeli te w schronisku są zdrowe tzn, że te musiała złapać wirusa później.
trzymam kciuki! bezradność przy tym wirusie jest przerażająca, też zmarł mi jeden ze szczeniaków na parwo i nawet nie miał typowych objawów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Info z ostatniej chwili!
Okazało się,że jednak to suczka,ta wychudzona nie żyje.A nie Sky.Oni obydwoje wyglądali identycznie,więc lekarze mogli się pomylić-bez uprzedniego spoglądania pod ogony.[/QUOTE]

Mówi się że jak kogoś za życia uśmiercą to że będzie długo żył ...
Sky walcz maleństwo ...

Suzie Nadia Chelsea [']

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...