Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki w lecznicy,2 w schronie zagrożone śmiercią - błagamy o wsparcie!!!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Psia Szkoła']Proponuję odbiór małej na Zarabiu (zaraz za Myślenicami) na parkingu koło hali sportowe. Tam jest spokojnie i nie ma ruchu samochodowego. Proszę podać godzinę dowozu suczki - będziemy czekać. Proszę o przesłanie telefonu kontaktowego osoby przewożącej Dafi na [email][email protected][/email]
pozdrawiamy
Psia Szkoła tel. 500 552 546[/QUOTE]

Pojawię się zobaczyć maluńką choćbym miała na czworaka doczłapać ;)
Tylko ustalcie proszę godzinę żebym umówiła się na czwartek na rehabilitację tak żeby z odbiorem Dafi nie kolidowało ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu']Słuchajcie, jeśli dojdzie do adopcji pieska , to zainteresowana dziewczyna jest teraz w Krakowie. Ma zadzwonić dzisiaj do Klaudii. Klaudia zna historię domku.[/QUOTE]

[quote name='marta-t']Ja też poproszę adres kliniki. Jutro będziemy w okolicy i jak tylko się coś wykluje to ewentualnie podjedziemy.[/QUOTE]

Rozjeżdżają się w świat maluchy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']Sunie będzie odbierana z gabinetu około 13.00 w czwartek.[/QUOTE]

Oki,damy znać w lecznicy.

[B]Marta-t [/B]- musicie nam dać wcześniej znać,żebyśmy mogły uprzedzić lecznicę.
W razie co dzwońcie: 798 596 534

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']Sunie będzie odbierana z gabinetu około 13.00 w czwartek.[/QUOTE]

No maleńka Dafi już bez żadnych numerów proszę grzeczniutko na transport czekać :)

[quote name='Psia Szkoła']Okazało się, że nasza znajoma może nam pomóc :D w transporcie[/QUOTE]

Znajomą uściskamy, a w ramach podziękowania może jej jakiegoś szczeniaka w gratisie damy hmmm tego nam tu nie brakuje ;)

[quote name='ang']ja dopiero teraz zobaczyłam, że moja chrześnica nie żyje:( zaglądałam na wątek, ale widocznie przegapiłam informację, bo postów dużo... czuję się jakby mi ktoś w twarz dał....[/QUOTE]

Moja Rudzia:( Rudzinka z pięknymi oczkami , też mi tak strasznie przykro :(
Maleńka brykaj po zielonych łąkach TM ...

Link to comment
Share on other sites

Czyli wszystkie maluchy z kliniki już mają domki? A co z tymi ze schronu? One mogą mieć jakieś szczepienia albo odrobaczenia? Pytam, bo mam nieszczepioną sunię ( nie szczeniaka) a do mnie też miały przyjechać jakieś szczeniaczki od was. Niestety do czasu wypłaty ( koniec miesiąca) muszę poczekać ze szczepieniem Miki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Czyli wszystkie maluchy z kliniki już mają domki? A co z tymi ze schronu? One mogą mieć jakieś szczepienia albo odrobaczenia? Pytam, bo mam nieszczepioną sunię ( nie szczeniaka) a do mnie też miały przyjechać jakieś szczeniaczki od was. Niestety do czasu wypłaty ( koniec miesiąca) muszę poczekać ze szczepieniem Miki.[/QUOTE]

2 sunie z kliniki na pewno, nie wiem jak Sky- on chyba ma szansę na DS .
Szczeniaki ze schronu na pewno nie są szczepione ...do nieszczepionego psiaka to chyba za duże ryzyko :(



Dziewczyny a ja mam pytanie o płeć szczeniaków w schronie- na fb pojawiła się info że tam zostały sunia i piesek - wiecie coś ? Bo u nas funkcjonują jako dwie dziewczynki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']



Dziewczyny a ja mam pytanie o płeć szczeniaków w schronie- na fb pojawiła się info że tam zostały sunia i piesek - wiecie coś ? Bo u nas funkcjonują jako dwie dziewczynki :)[/QUOTE]

[I]A któż ma pewniejsze info niż my :o nieźle :)
Ja widziałam dwie małe sunie - i dwie małe sunie dziennie karmimy :)[/I]

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Klaudia pisała-w schronie są 2 dziewczyny.
Jedynym chłopcem jest SKY.

Maluchy ze schronu szczepione nie były (choć nie jesteśmy pewne co do tej ciemniejszej z obróżką-doszły nas słuchy,że podobno sunia mam nawet książeczkę,musimy się dowiedzieć u źródła).W dalszym ciągu szukamy dla nich jakiegoś miejsca.Nie wiem już co wymyślać...Może spróbujemy je ogłaszać?Z zaznaczeniem ze maluchy są niezaszczepione?Nie wiem.MAcie jakieś pomysły?One nie mogą w nieskończoność siedzieć w tych boksach...

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nikt nie pojedzie to my pojedziemy,teraz sprawdziłam km do tego Zarabia no i z Bielska to 110 w jedną stronę-automatycznie koszta transportu nam wzrosną,nie chciałybyśmy po drodze gdzieś w polu stanąć,a kasy żeby przejechać za darmo niestety nie mamy;/ 110*2=210km czyli jakieś 80zł.

Link to comment
Share on other sites

Avilia kasa z bazarków i wpłat na szczeniaki jest na koncie Aldrumki i trzeba z niej brać na potrzeby no i trudno ...Zarabie to część Myślenic, całe Myślenice mają kilka km ;) najlepiej będzie jak sprawdzisz na liczniku ...ale kasę weź od Aldrumki żeby Ci nie brakło paliwa ...
Może udałoby się, gdyby ten domek z Krakowa się zdecydował zabrać tego drugiego malucha i moze domek mógłby do Myślenic dojechać .
Ja robię następny bazarek z darów od adkoci . Jakaś kasa będzie ...
Damy radę najważniejsze żeby szczeniaki były zdrowe :)
No i trzeba pomyśleć o tych maluchach w schronie, jeśli nie mają żadnych objawów to trzeba je zabierać do dt a nie do kliniki żeby czegoś nie złapały...
Północ pisała że może zabrać dwa no i trzeba znowu porozsyłać info o nich , nie ma na co czekać ...Znajdziemy im coś na pewno :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...