Jump to content
Dogomania

Lwów/2x cacib/ 5-6.05.2012


krzysio

Recommended Posts

Niestety to co pisze Flaire to prawda:shake:. Mamy bardzo podobna sytuacje tylko z 2010 roku. Pieniadze i karty ocen we wszystkich przypadkach wzięła ta sama Pani. W takiej samej sytuacji jest jeszcze co najmniej 4 osoby i jedna z nich już napisała skargę do Kijowa innej w tej chwili skarga jest tłumaczona na Ukraiński. Właściciel psa którego ja dokumenty składałem nadal czeka cierpliwie ale tylko do przyszłego tygodnia. Maile które zostały wysłane w tych sprawach nie doczekały sie odpowiedzi tak samo jak Flaire pisze.:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ATHENA']Moja suka dostała CH.UA za CAC z klasy otwartej. Dyplom championa dostałam pocztą , w grudniu ( wystawa w sierpniu ) . Karty i kserokopie rodowodu i ch.pl wysłałamdo Kijowa, ponieważ zkwp mi napisał po 6 tyg pismo ze mam sama karty wysłać do kijowa bezposrednio. Czekałam, ale mam, bezpłatny i bardzo ładny :)[/QUOTE]

Athena szczęściaro, moje papiery jeszcze "chyba" krążą, ale mam nadzieję że kiedyś dojdą na mój adres...:) Ile w końcu czekałaś?

Link to comment
Share on other sites

Flaire mielismy ten sam problem. Nasze bedlingtony rowniez wygraly i...rowniez zaplacilem (w Uzgorodzie zaplacilem az 60 euro).

Wiele razy pisalem mejle bezposrednio do osoby, ktora tym sie zajmuje w UA. Pisalem rowniez do organizatorow w Uzgorodzie. I to chyba im zawdzieczam to, ze od blisko miesiaca mam oba championaty u siebie w domu. Zalatwialem to bez udzialu ZKWP. Lacznie czekalem tylko pol roku...

Link to comment
Share on other sites

No u mnie to już prawie rok i ani dyplomu Mł. Ch., ani kart ocen. :( Wszystko pozostawione i zapłacone we Lwowie, a i scany tam właśnie przesłane, na adres, który podali mi na wystawie. Cała moja nadzieja w wally'm, że będzie mógł coś pomóc... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ganzi']Athena szczęściaro, moje papiery jeszcze "chyba" krążą, ale mam nadzieję że kiedyś dojdą na mój adres...:) Ile w końcu czekałaś?[/QUOTE]

Wystawa była na początku sierpnia ( UZGHOROD ) a dyplom CH.UA przyszedł 23 grudnia 2011. Miałabym 6 tyg wczesniej , ale zkwp tyle czasu zajęło poinformowanie mnie ,ze sama MAM SIĘ TYM ZAJĄĆ. Najważniejsze , ze karty ocen oddali no i że nie płaciłam :)

A wygląda tak :) :loveu:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1384/84b1e0db5273f0d4med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ATHENA']Wystawa była na początku sierpnia ( UZGHOROD ) a dyplom CH.UA przyszedł 23 grudnia 2011. Miałabym 6 tyg wczesniej , ale zkwp tyle czasu zajęło poinformowanie mnie ,ze sama MAM SIĘ TYM ZAJĄĆ. Najważniejsze , ze karty ocen oddali no i że nie płaciłam :)[/QUOTE]

Dyplomik piękna sprawa! ZKWP też raczył mnie po paru miesiącach poinformować...:mad: radź se babo sama ;) Zatem pozostaje mi dalej czekać "przy nadziei", że chociaż dok. odeślą :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wychodzi na to, iż 50 Euro za jeden CACIB ? 100euro za 2....SPORO!
Czy planuje ktoś wyjazd z okolic Katowic bądź Krakowa??
Poszukuje transportu 1 osoba + średni pies/suka :cool3: oczywiście dokładam się do kosztów paliwa itd.

pzdr.

[url]www.canossa.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg']Flaire mielismy ten sam problem. Nasze bedlingtony rowniez wygraly i...rowniez zaplacilem (w Uzgorodzie zaplacilem az 60 euro).

Wiele razy pisalem mejle bezposrednio do osoby, ktora tym sie zajmuje w UA. Pisalem rowniez do organizatorow w Uzgorodzie. I to chyba im zawdzieczam to, ze od blisko miesiaca mam oba championaty u siebie w domu. Zalatwialem to bez udzialu ZKWP. Lacznie czekalem tylko pol roku...[/QUOTE]


To i tak jesteś w dobrej sytuacji. Mojej znajomej znajoma była tam 2 lata temu we Lwowie no i zapłaciła tam jednej osobie za suczkę ta zabrała jej karty ocen zostały jej tylko karteczki z cac i tyle 2 lata to juz trwa. ta Pani nie może sobie przypomnieć ,że wzięła od niej dokumenty i pieniadze:shake:...ochyda. Miałem tam jechać w tym roku ale wolę bardzie cywilizowane kraje ewentualnie jak pojadę to do Kijowa bo tam są ich władze no i nie pozwolili by sobie na taki skandal.
Po tym co czytałem na forum to widzę ,że to nie jedyny przypadek.

Link to comment
Share on other sites

I mam jeszcze jedno pytanie. Wiadomo ze pies ktory jest Mł.Ch.Pl i dostanie CAJC staje sie automatycznie Mł.Ch.UA. Co jednak w momencie gdy pies nie ma championatu, czy 2x CAJC z tych wystaw wystarczy do uzyskania tytulu championa? Na stronie jest informacja, ze jesli pies nie ma championatu, a dostanie 2xCACe, w momencie gdy skonczy championat swojego kraju, "wstecznie" dostaje tytul. Nie ma jednak nic na ten temat mlodziezy w przypadku 2x CAJC. Orientuje sie ktos moze?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przedłużono termin zgłoszeń do 22.04. Mamy jeszcze wolne miejsce w busie. Po więcej info zapraszam na PW lub maila: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]
Pozdrawiam,
Grzegorz

P.S. Ktoś przed awarią serwera pytał czy 50 euro to cena za jeden CACIB - tak, jest to cena za jeden CACIB (opłaty pobierane są na wystawie). Monopedigree (30 euro) to zapewne cena za klubówki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']bardzo dziekuje, jednak na chwile obecna "szukam" osoby "prywatnej"- niestety koszty wyprawy zorganizowanym busem sa dla mnie za wysokie :([/QUOTE]
doliczsobie jeszcze niepoliczalne koszty stania na granicy w prywatnym samochodzie .... ja znam te granice lepiej niz własny ogródek i niejedno juz tam widziałam i przeżyłam, a najgorsze było zawsze CZEKANIE na zmiłowanie kogokolwiek z niemozliwościa pójścia do toalety (tak w środku Europy nadal dzieją się takie rzeczy, ze celnik/pogranicznik i kolejka to świętość...)

Link to comment
Share on other sites

Nie jest tak strasznie, ja rok w rok swoim samochodem na Lwów jeżdżę i nie ma stania, z psami puszczają dość szybko, w listopadzie i w styczniu b.r jeździłam też do Kijowa sama z suniami na krycie i nie stałam nawet godzinki, weterynarz ukraiński wzioł co prawda (co się należy) ale nie było draki.
Z dyplomami nie bardzo Wam pomogę bo ja zawsze odbieram dyplomy swoich psów od razu po wystawie we Lwowie płacąc te 30 euro ale mam w łapie kwitka i święty spokój.
Pozdrawiam ( w tym roku też jadę do Lwowa) DO ZOBACZENIA na wystawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zenek']To i tak jesteś w dobrej sytuacji. Mojej znajomej znajoma była tam 2 lata temu we Lwowie no i zapłaciła tam jednej osobie za suczkę ta zabrała jej karty ocen zostały jej tylko karteczki z cac i tyle 2 lata to juz trwa. ta Pani nie może sobie przypomnieć ,że wzięła od niej dokumenty i pieniadze:shake:...ochyda. Miałem tam jechać w tym roku ale wolę bardzie cywilizowane kraje ewentualnie jak pojadę to do Kijowa bo tam są ich władze no i nie pozwolili by sobie na taki skandal.
Po tym co czytałem na forum to widzę ,że to nie jedyny przypadek.[/QUOTE]

Uch jak czytam to wszystko to jestem szczęśliwa że dyplomy wyrabiałam na miejscu.
Bardzo ciekawi mnie jak to jest z Grand Ch ile trzeba ugrać jak sie juz jest ch. ukrainy

Link to comment
Share on other sites

Podobno polskie psy nie mogą mieć granda z Ukrainy z przyczyny takowej: championat grand ukrainy może być wydany po przedstawieniu dyplomu grand championa polski a u nas grandów niet (ale nie jestem pewna tego co piszę na 100% - obiecuję pogadać z prezes lwowskiego i dopytać to Wam napiszę)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewaf']Uch jak czytam to wszystko to jestem szczęśliwa że dyplomy wyrabiałam na miejscu.
Bardzo ciekawi mnie jak to jest z Grand Ch ile trzeba ugrać jak sie juz jest ch. ukrainy[/QUOTE]

Oczywiście zdobycie przez polskie psy Granda UA jest możliwe...ale jak nas poinformowano w Użghorodzie w zeszłym roku należy po zdobyciu championa UA pojechać jeszcze przynajmniej na 6 wystaw i otrzymać tyle właśnie Cac :0:0
czyli nam się odechciało...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...