Jump to content
Dogomania

Lwów/2x cacib/ 5-6.05.2012


krzysio

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Podali tylko w takiej formie:
[/B]
[B]
[/B]
[B]1. [/B][B]Nicholay[/B][B] [B]Kashirin[/B][/B][B] [/B][B]([/B][B]Russia[/B][B])[/B]
[B]2. [/B][B]Nicholay[/B][B] [/B][B]Sedyh [B] [/B][/B][B]([/B][B]Russia[/B][B]) [/B]
[B]3. [/B][B]Sig[/B][B].[/B][B]Giuliano Biasiolo[/B][B] ([/B][B]Italy[/B][B])[/B]
[B]4[/B][B]. [/B][B]Natalie[/B][B] [B]Bulelik[/B][/B][B] [B](Belarus)[/B][/B]
[B]5. [/B][B]Bierwolf, Hans Ing. (Austria)[/B][B][/B]
[B]6. [/B][B]Astrid Lundava ([B])[/B][/B][B]Estonia[/B]
[B]7. [/B][B]Palmieri Dr. Francesko (Italy)[/B][B][/B]
[B]8. [/B][B]Galina[/B][B] Kalinichenko (Ukraine)[/B]
[B]9. Massimiliano Mannucci [/B][B](Italy)[/B][B][/B]
[B]10. [/B][B]Annamaria Vizmathy ([/B][B]Hungary)[/B][B][/B][B][/B]
[B]11[/B][B]. [/B][B]Boris[/B][B] Alexandrov (Ukraine)[/B]
[B]12. [/B][B] Mag. Heliane Maissen-Jarisch (Austria)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][SIZE=1][B]Entry fee [/B]1[I]show[/I][B] / Оплата[/B] на 1 выставку [B]/ Opłaty[/B] 1[FONT=Arial][I]wystawy[/I][/FONT][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]Dogs registered in FCI associated organisation[/FONT][/B][I][FONT=Arial](to be paid at the show)[/FONT][/I][FONT=Arial][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]Для собак, [/FONT][/B][B][FONT=Arial]зарегистрированных[/FONT][/B][B][FONT=Arial]
в других организациях[B][FONT=Arial] [/FONT][/B]FCI[/FONT][/B][FONT=Arial][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][I][FONT=Arial](оплачивается [/FONT][/I][I][FONT=Arial]на выставке)[/FONT][/I][FONT=Arial][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]Za psy zarejestrowane [/FONT][/B][B][FONT=Arial]
[B][FONT=Arial]w innych organizacjach FCI [/FONT][/B][/FONT][/B][FONT=Arial][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][I][FONT=Arial](O[/FONT][/I][I][FONT=Arial]płata[/FONT][/I][I][FONT=Arial] w dniu[/FONT][/I][B][I][FONT=Arial] [/FONT][/I][/B][I][FONT=Arial]wystawy)[/FONT][/I][FONT=Arial][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B]First dog[/B][COLOR=black] /[/COLOR][B][COLOR=black]Первая[/COLOR][/B][B][COLOR=black] [/COLOR][COLOR=black]собак[/COLOR][/B][B][COLOR=black]а[/COLOR][/B][B][COLOR=black]/ [/COLOR]Pierwszy pies[/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black]50 Euro (€)[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B]Each succeeding dog[COLOR=black]/ За каждую следующую/ [/COLOR]Każdy następny[/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black] 45 Euro (€)[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B]Baby & Puppy class & [/B][B][COLOR=black]Veterans[/COLOR][/B][COLOR=black] [/COLOR][B][COLOR=black]/ беби, щенка, ветераны / [/COLOR]Klasa szczeniąt, baby, weteranów[/B][COLOR=black] [/COLOR][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black]20 Euro (€)[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black]Племенная пара / Племенная группа[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black]Best[/COLOR][/B][B][COLOR=black] [/COLOR][/B][B][COLOR=black]pair[/COLOR][COLOR=black]/[/COLOR][/B][B][COLOR=black]Best[/COLOR][/B][B][COLOR=black] [/COLOR][/B][B][COLOR=black]group[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black]20 Euro (€)[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black]Юный хэндлер[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black] Junior handler[/COLOR][COLOR=black][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black]бесплатно/free[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER] [/CENTER][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Do tej pory na wystawach we Lwowie płaciliśmy po 30eu za psa, może ta opłata 50eu dotyczy osób które zgłaszają na 2 wystawy tego samego psa...Czyli ze zniżką:mad:
Opłata 30eu może być realna za jedna wystawę.
Na ich stronie jest też jeszcze inny cennik i tam pisze,że pierwszy pies 30eu...

Link to comment
Share on other sites

Cześć i czołem.
Jeżeli macie pytania (nawet te na które nie udzielono wam odpowiedzi) to służę pomocą.
Mieszkam we Lwowie od 8 lat. Jestem członkiem UKU oraz lwowskiego klubu (kierownikiem sekcji ras myśliwskich) .

Pozdrowienia ze Lwowa.

PS - Po jednym JCAC można otrzymać Junior Champion Ukraine pod WARUNKIEM przedstawienia Junior Champion of Poland

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agonia']jest jakaś możliwość dowiedzieć się kto sędziuje chociaż dane grupy? pisałam email ale zero odpowiedzi :([/QUOTE]
Dziś to ustalaliśmy ale jeszcze ostatecznie przez kilka dni nie będzie takiej informacji

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście skład sędziowski z podziałem na rasy zamieszczę jak tylko się "wyklaruje".
Dla osób z PL (lub innej "zagranicy")
[COLOR=black][FONT=Book Antiqua][COLOR=#003300][SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][COLOR=crimson][FONT=Verdana][FONT=Times New Roman][COLOR=black][I][FONT=Verdana][/FONT][/I][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][CENTER][CENTER][B][FONT=Arial][/FONT][/B][COLOR=red][B][FONT=Arial][B][FONT=Arial]Opłata za [/FONT][/B][/FONT][FONT=Arial]1[B][FONT=Arial][/FONT][/B][/FONT][FONT=Arial][B][FONT=Arial] [/FONT][/B][/FONT][I][FONT=Arial][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Arial]w[/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Arial]ystawę[/FONT][/I][/B][/COLOR][FONT=Arial][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][COLOR=red][I][FONT=Arial](O[/FONT][/I][I][FONT=Arial]płata[/FONT][/I][I][FONT=Arial] w dniuwystawy)[/FONT][/I][/COLOR][FONT=Arial][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B]Pierwszy pies[/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black]50 Euro (€)[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B]Każdy następny[/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black] 45 Euro (€)[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B]Klasa szczeniąt, baby, weteranów[/B][COLOR=black]
[/COLOR][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black]20 Euro (€)[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black]Best[/COLOR][/B][B][COLOR=black] [/COLOR][/B][B][COLOR=black]pair[/COLOR][/B][B][COLOR=black][/COLOR][/B][B][COLOR=black][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black]20 Euro (€)[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black] Junior handler[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=black]bezpłatnie[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]

Teraz ważna informacja jaka dotyczy certyfikatu Championa UA:
Polska (ZKwP) i Ukraina (UKU) ma podpisaną umowę, a w niej jest zapis o BEZPŁATNYM wydaniu takiego certyfikatu ale... :
- jeżeli po otrzymaniu jednego CAC przy psie zgłoszonym w klasie championów chcielibyśmy od razu (na wystawie) otrzymać CH.UA to ZAPŁACIMY (chyba ! - 30 eur, nie pamiętam)
- jeżeli jak w przypadku powyżej chcemy certyfikat BEZPŁATNIE - dokumenty składamy potem za pośrednictwem ZKwP.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wally']

Teraz ważna informacja jaka dotyczy certyfikatu Championa UA:
Polska (ZKwP) i Ukraina (UKU) ma podpisaną umowę, a w niej jest zapis o BEZPŁATNYM wydaniu takiego certyfikatu ale... :
- jeżeli po otrzymaniu jednego CAC przy psie zgłoszonym w klasie championów chcielibyśmy od razu (na wystawie) otrzymać CH.UA to ZAPŁACIMY (chyba ! - 30 eur, nie pamiętam)
[B]- jeżeli jak w przypadku powyżej chcemy certyfikat BEZPŁATNIE - dokumenty składamy potem za pośrednictwem ZKwP[/B].[/QUOTE]


z przykrością zawiadamiam że ZKWP po kilku miesiącach od przesłania do nich dok., .... czekania odsyła informację zwrotną, żeby dokumenty przesłać pocztą do Kijowa...więc mają to hmmm :D - tak dla informacji ;)

Link to comment
Share on other sites

a możesz pokazać mi taką odpowiedź ? - to ważne. W końcu to Wasze pieniądze, a te 30 na drodze nie leży. ( [email][email protected][/email] )

Cyt:
29.04.2011 Zarząd Główny ZKwP informuje o zawartych [B]porozumieniach o wzajemnym uznawaniu tytułu Championa krajowego [/B]pomiędzy [...] Ukraińskim Związkiem Kynologicznym (КИНОЛОГИЧЕСКИЙ СОЮЗ УКРАИНЫ), a Związkiem Kynologicznym w Polsce, które obowiązują od 30 marca 2011 r.

1. Strony ustalają [...]
2. Procedura zatwierdzania tytułu championa krajowego w krajach reprezentowanych przez Strony:
[U][B]Właściciel psa zwraca się do swojej krajowej organizacji kynologicznej [/B][/U] (uznanej przez F.C.I) o zatwierdzenie tytułu championa [...] Ukrainy lub Polski.
Główna organizacja kynologiczna wysyła zatwierdzony wniosek wraz z zatwierdzonymi tytułami zdobytymi wcześniej oraz kopię rodowodu.
Po otrzymaniu oraz sprawdzeniu wspomnianych powyżej dokumentów, kraj przyznający tytuł championa krajowego przesyła dyplom na adres pocztowy właściciela psa lub na adres pocztowy głównej krajowej organizacji kynologicznej nie pobierając z tego tytułu opłat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wally']Cześć i czołem.
Jeżeli macie pytania (nawet te na które nie udzielono wam odpowiedzi) to służę pomocą.
Mieszkam we Lwowie od 8 lat. Jestem członkiem UKU oraz lwowskiego klubu (kierownikiem sekcji ras myśliwskich) .

Pozdrowienia ze Lwowa.

PS - Po jednym JCAC można otrzymać Junior Champion Ukraine pod WARUNKIEM przedstawienia Junior Champion of Poland[/QUOTE]

Witaj Waldek
Poznalismy sie we Lwowie w 2010 a póżniej widzielismy się też w Użgorodzie rozmawiała z Tobą moja żona w/s niezałatwionej sprawy we Lwowie w 2010r ale o tym napisze Ci na mail.Może uda Ci się to ustalić.

Dobrze by było aby już sie pojawił podział na sędziów bo wiele osób od tego uzależnia wyjazd do Lwowa.
Jakby ktoś potrzebował transportu i pomocy na wystawie to mamy jeszcze 2 wolne miejsca i wyjeżdżamy z lubelskiego.
Dziś wcześnie rano wróciłem z wystaw w Rumunii.

Link to comment
Share on other sites

Wally.... a co w przypadku championów zgłoszonych w klasie otwartej lub użytkowej? Nie należy im się CH.UA za jednego CACa?
Napisałeś cyt. [COLOR=red]"- jeżeli po otrzymaniu jednego CAC przy psie zgłoszonym w klasie championów"[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

wally, ja mam problem, który, jeśli mógłbys pomóc rozwiązać, to byłabym bardzo wdzięczna.

Byłam na lwowskich wystawach rok temu z suczką Airedale Terrier w klasie młodzieży. Sucz wygrała Zw. Mł. i Best Junior w oba dni, drugiego dnia wygrała również BOB. Gdy próbowałam odebrać championat, zażądali ode mnie kopii polskiego championatu, którego ze sobą nie miałam. W związku z tym powiedzieli mi, że aby uzyskać dyplom mł. ch. Ukrainy muszę na miejscu zapłacić im 25 euro, pozostawić oryginały kart ocen i wniosków, a po powrocie do domu przesłać im kopię pokwitowania wpłaty, rodowodu, oraz championatu - obiecali, że w przeciągu trzech tygodni otrzymam pocztą championat oraz zwrot dokumentów (kart ocen i kart wniosków). Tak też uczyniłam. Dostałam natychmiast mailowe potwierdzenie otrzymania przez nich maila z ww. scanami (treść potwierdzenia: "ok"). I od tego czasu, czyli prawie rok już - cisza! Wszelkie kolejne maile pozostały bez odpowiedzi, a ja nie mam ani championatu, ani moich dokumentów, ani moich 25 euro... Jedyne co mi zostało to karta BOB z drugiego dnia - tego nie chcieli - oraz kwit potwierdzenia wpłaty. :(

Czy dałbyś radę pomóc w tej kwestii? Bo prawdę mówiąć pozostawiło to spory niesmak i niechęć z mojej strony do kolejnych wystaw na Ukrainie... :(

Link to comment
Share on other sites

Moja suka dostała CH.UA za CAC z klasy otwartej. Dyplom championa dostałam pocztą , w grudniu ( wystawa w sierpniu ) . Karty i kserokopie rodowodu i ch.pl wysłałamdo Kijowa, ponieważ zkwp mi napisał po 6 tyg pismo ze mam sama karty wysłać do kijowa bezposrednio. Czekałam, ale mam, bezpłatny i bardzo ładny :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...