Przedłużono termin zgłoszeń do 22.04. Mamy jeszcze wolne miejsce w busie. Po więcej info zapraszam na PW lub maila: [EMAIL="
[email protected]"][COLOR=#4444ff]
[email protected][/COLOR][/EMAIL]
Pozdrawiam,
Grzegorz
P.S. Ktoś przed awarią serwera pytał czy 50 euro to cena za jeden CACIB - tak, jest to cena za jeden CACIB (opłaty pobierane są na wystawie). Monopedigree (30 euro) to zapewne cena za klubówki.