Jump to content
Dogomania

Ganzi

Members
 • Posts

  94
 • Joined

 • Last visited

Ganzi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. podtrzymuje niektóre wypowiedzi, facet nie przykuwa uwagi do szczegółów, lecz z pewnością lubi dobrze przygotowane i prezentujące się psy. Można powiedzieć że rozsądny.
 2. halo, halo ktoś coś podsunie o tej Pani?
 3. Witam, Pani Viera dość dużo sędziuje w Polsce tym bardziej chciałabym się dowiedzieć o wasze spostrzeżenia odnośnie jej sposobu sędziowania. Na pewno często i gęsto maca, zagląda w paszcze...psu. Jakie psy preferuje? Układowa ?
 4. [quote name='Dioranne']Macie jakieś opinie o tej Pani? Szczególnie interesuje mnie jej podejście do szczeniaków (klasa baby dokładnie). ;-) Czy pomaga, mówi co można poprawić itd., czy może od razu wymaga, żeby było perfect?[/QUOTE] W mojej ocenie podejście ma stostunkowo niewymagające, aczkolwiek jeśli psiak nie chce zostać wystawiony to nie ma kobieta wyboru. Ocenia przede wszystkim umiejętność i chęć psiaka do pokazania swoich walorów czy to w klasie baby czy championów - bardzo lubi tzw. show psa, któremu nie strasze są ringi + oczywiście prawidłowa budowa :P
 5. Halooo ? Nikt nie jeździ na Litwę i nie wie jak cenią sobie ichniejsze championaty??
 6. czy ktoś mi może podać jak cenią sobie ichniejsze championaty??
 7. ma ktoś namiary na kwaterę prywatną lub tani hotel ?
 8. tak jak w tytule, ktoś się orientuje o preferencje tej Pani???
 9. [quote name='renia13']byłam ,pytałam i tyle sie dowiedziałam : za CAC w kl. Championów dostaje się Ch. Rumunii, za CACIB nie zaleznie od klasy tez dostajesz Ch RO, jesli masz już CH.RO to za CACIB na takiej wystawie jak teraz była w Satu Mare otrzymywało się Romanian Cum Laudae Champion! troche więc w stosunku do regulaminu sie pozmieniało , na naszą korzyść .[/QUOTE] jajć SUPEROWO!!!!
 10. [quote name='jovi']Mam miejsce w samochodzie na te wystawy, nocleg za płotem wystawy w bdb sprawdzonych warunkach, start z okolic Inowrocławia, koszt ( przejazd + 2 noclegi z wliczonym psem ) ok. 400zł .[/QUOTE] Możesz mi napisać dokładny adres wystawy, gdzie to się odbywa bo też szukam blisko miejscówki ! Plizzzz
 11. Załatwiał już ktoś sprawę w Ambasadzie???? Ktoś się orientuje czy dalej są wizy bezpłatne? Jaką kategorię wizy we wniosku wizowym należałoby wybrać z listy...kulruralną???
 12. na serio nikt nie miał przyjemności z tą starszą Panią ? dotykowa - bezdotykowa? preferencje?
 13. Mychaaa a to sędzzia z tych bezdotykowych czy macał wszystkie psiaki w ringu, sam sprawdzał ząbki ? No i zauważyłaś jakieś preferencje może ? daj znać :)
 14. hmmm ktoś się orientuje kiedy będzie aktywny formularz?
 15. Witam, czy ktoś orientuje się w preferencjach sędziowania tego Pana?
×
×
 • Create New...