Jump to content
Dogomania

Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich


Janosik

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maga100']No, teraz to peknę z dumy :D
Własnie wróciłam ze spacerku, na którym musiałam cosik sprzątnąć, i usłyszałam od jednej pani, że jak to miło, ze ktoś sprzata po swoim psie i gdyby tak wszyscy robili, to byłoby tak miło i czysto, że daję piekny przykład... :D [/quote] Ye, ye, ye!!!!!!!!!!
[quote]Normalnie idę się zgłosić na obywatela roku mojej dzielnicy :D [/quote] Potrzebujesz rekomendację? Jeśli tak, już piszę :lol: :lol: :lol:
[quote] Nie cierpię tłumaczeń "nie sprzatam, bo inni tego nie robią", "nie sprzątam, bo nie ma pojemników", jak dla mnie to sa tylko wymówki i usprawiedliwienie samego siebie.[/quote] Zgadzam się!!!!!!!
[quote] Jakby były pojemniki, to też wymówka by się znalazła, bo np. sąsiad z piatego to nie sprząta, więc ja też nie bede, bo dlaczego koopa jego psa może lezeć na trwaniku, a mojego nie? [/quote] Zgadzam się!!!!!
[quote]Ale to chyba walka z wiatrakami, bo nawet mój TZ broni się jak może przed sprzątaniem :evil:[/quote] Mój też się bronił, mówił, ze będzie czerwone chorągiewki stawiał, które koopy są nasze i ja mam zebrać, jak wyjdę z psami :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'] Zgadzam się!!!!!
[quote]Ale to chyba walka z wiatrakami, bo nawet mój TZ broni się jak może przed sprzątaniem :evil:[/quote] Mój też się bronił, mówił, ze będzie czerwone chorągiewki stawiał, które koopy są nasze i ja mam zebrać, jak wyjdę z psami :lol: :lol: :lol:[/quote]

Co te chłopy takie wrażliwe :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'] Potrzebujesz rekomendację? Jeśli tak, już piszę :lol: :lol: :lol: [/quote]

Tak, jak mogłabyś podążać za mną oflagowana, byłabym wdzięczna :D

[quote] Mój też się bronił, mówił, ze będzie czerwone chorągiewki stawiał, które koopy są nasze i ja mam zebrać, jak wyjdę z psami :lol: :lol: :lol:[/quote]

dobre! :D Poszłaś na to?
A ja, jak już go wypchnę na spacer z torebką i sie potem pytam, czy sprzatnął, to zawsze słyszę, że: albo Leon nic nie zrobił, albo zrobił w głębokich krzakach, do których mój TZ nawet by się nie przebił, musiałby się czołgać i w ogóle. Pełen survival :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']Tak, jak mogłabyś podążać za mną oflagowana, byłabym wdzięczna :D [/quote] Mogę i oflagowana :roll: :lol:
[quote]dobre! :D Poszłaś na to?[/quote] Nie miał chorągiewek, a jak ja wychodziłam to już wszystkie koopy były zimne :roll:
[quote]A ja, jak już go wypchnę na spacer z torebką i sie potem pytam, czy sprzatnął, to zawsze słyszę, że[/quote] Mój nie dał się wypchnąć z torebką :roll:
PIKA, to nie wiesz, że choopy to dziwne som???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'] Mój nie dał się wypchnąć z torebką :roll:
[/quote]

Mój bierze i skrzętnie chowa do kieszeni, żeby mu nawet rąbek nie wystawał :evil:
Pika, ja mysle, że to nie o wrażliwość chodzi, ale chyba im się wydaje, ze stracą coś ze swej męskości, sprzatając kupalona publicznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']Pika, ja mysle, że to nie o wrażliwość chodzi, ale chyba im się wydaje, ze stracą coś ze swej męskości, sprzatając kupalona publicznie[/quote] Ot to!!! Tak jakby to było wyznacznikiem :roll: Teraz, jak mamy własną działkę, to nadal ja sprzątam koopalony po psach :roll: A co mi tam!!! Nadal jestem dumna :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='adda'] Teraz, jak mamy własną działkę, to nadal ja sprzątam koopalony po psach :roll: A co mi tam!!! Nadal jestem dumna :lol:[/quote]

Tylko kto cię tam podziwia, biedaczko? :P
:D[/quote]

No jak to kto? MY! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='Maga100'][quote name='adda'] Teraz, jak mamy własną działkę, to nadal ja sprzątam koopalony po psach :roll: A co mi tam!!! Nadal jestem dumna :lol:[/quote]
Tylko kto cię tam podziwia, biedaczko? :P
:D[/quote]
No jak to kto? MY! :lol:[/quote]
Dziękuję, dziękuję, jednak warto sprzątać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']A czy ktos probowal sposobu podkładania worka pod pupe psa podczas załątwiania? Czy zawartosc wpada wtedy do srodka?[/quote]hahaha tu mnie rozwalilas :lol: ...sorki ale jak to musi wygladac :lol: :lol: . A tak serio to np moje psy mysle ze by uciekly :-? i pewnie nie zalatwily po takiej akcji przez caly dzien :lol: .
Napewno jest to latwy sposob jesli sie pies przekona :wink:

Link to comment
Share on other sites

Lazy, myślę, że to jest wykonalne, jak mój pies był malutki i załatwiał się jeszcze w domu, to mu pod kuper podkładałam tekturkę. Natomiast torebka odpada, bo Leon nisko się zawiesza podczas odbywania tej czynności, więc się nie da 8)
Adda, wypróbowałam twój sposób i zainstalowałam torebke na łapaczu - działa! :D :D
PS a w ogóle smaczego, właśnie jem kolację 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']Adda, wypróbowałam twój sposób i zainstalowałam torebke na łapaczu - działa! :D :D [/quote] No widzisz o ile mniej roboty :lol: :lol: :lol: Mnie to tylko w łapaczu denerwowało, że duży jest i się do kieszeni nie mieści :roll: A taki inny, składany to mi się raz dwa połamał :roll:
Nie ma to jak ręka w reklamówce :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'] No widzisz o ile mniej roboty :lol: :lol: :lol: Mnie to tylko w łapaczu denerwowało, że duży jest i się do kieszeni nie mieści :roll: A taki inny, składany to mi się raz dwa połamał :roll:
Nie ma to jak ręka w reklamówce :lol:[/quote]

Też mnie to denerwuje, że taki duży. Dlatego biore go tylko wtedy, jak idziemy "dookoła bloku". A na dalszy spacer - ręka w reklamówce :D

Link to comment
Share on other sites

Jak podstawie ta reklamówke (tak zeby nikt nie widział jakby co :oops: ) to napisze jak to sie sprawdza..Lazy czesto robi kupke jak ja stoje tuz za nia, wiec chyba ei bedzie klopotu i tylka w pozycji kangurka nie sadza zbyt nisko... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']buuuahahahh LAZ - no Luna to na bank by się nie załatwiła - nawet jakbym bliżej podeszła - ona bardzo ceni sobie intymnośc :lol: może Bolutek :lol: ale musiałaby być to torebka nieszeleszcząca coby nie usłyszał że czaję się z wrogiem :lol:[/quote]

he he he, dobre! wyobraziłam sobie jak skradasz się do Bolka cichaczem z tym nieszeleszczącym workiem :haha:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']Jak podstawie ta reklamówke (tak zeby nikt nie widział jakby co :oops: ) to napisze jak to sie sprawdza..Lazy czesto robi kupke jak ja stoje tuz za nia, wiec chyba ei bedzie klopotu i tylka w pozycji kangurka nie sadza zbyt nisko... :lol:[/quote] Spróbuj LAZY, i koniecznie nam tu opowiedz jak poszło z tym podstawianiem torebki 8) Sama jestem ciekawa jak wygodniej?

Link to comment
Share on other sites

Tak, Lazy, opowiadaj, bo my się tutaj dzielimy innowacjami z tego zakresu :D
Na razie najestetyczniej jest z łapaczem opasanym torebką, ale najwygodniej bezpośrednio (no prawie :D przez folię), ale kto wie? Może dzięki dzieleniu się doświadczeniami opracujemy SuperMetodę i ją opatentujemy?

Link to comment
Share on other sites

No to zdaje relacje! Moja sunia na poranym spacerze (takim 15 mminutowym) chodzi na smyczy wiec uchwycic moment kukania ejst łatwo. Dzizisja wziełam foliowa reklamówke, tak ja rozwinełam, zeby uszy byly od zewnatrz. Jak sunia zaczeła przykucac to polozyłam przygotowana torebke na ziemi. No i wszystko sie udało! Fakt, ze nastepnym razem musze ja troszke przesunac bardziej pod psie łapy, bo teraz kupalek chciała uciec z torebki, ale udało sie bez kłopotu i czysciutko. Natomisat byl to moj pierwszy raz w tej dizedzinie. Zbierac reka nie probowałam. Robcie to majac dwa woreczki>? Jednym zbeiracie a do drugiego wrzucacie? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY'] No i wszystko sie udało! [/quote] :B-fly:
[quote] Natomisat byl to moj pierwszy raz w tej dizedzinie.[/quote] Pierwszy raz jest najtrudniejszy, jak to w życiu :D
[quote] Zbierac reka nie probowałam. Robcie to majac dwa woreczki>? Jednym zbeiracie a do drugiego wrzucacie? :oops:[/quote]
Nieee... Po prostu zakładam reklamówkę na rękę jak rękawiczkę, chwytam specjał i wywijam reklamówkę "na lewą stronę", zawiązuję :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...