Jump to content
Dogomania

Nasza Afrunia ciężko chora ... nowotwór płuc......


czarna anda

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='*Gajowa*']Greven dziś nie dam rady - potrzebuje na to trochę czasu...
Pixie Afra nie ma żadnych ogłoszeń w necie. Kontrala powinna odbyć się
w przychodni na Białobrzeskiej ale nie mam pojęcia co z kosztami wizyty- była operowana na rachunek Fundacji Azylu.[/quote]

kto moze cos wiedziec na ten temat?..czarna anda..widzialam wczoraj ze wypowiadala sie nawet tutaj ....jak zobaczylam przed chwila.../przejrzalam juz watek i nie bede zadawac glupich pytan... / ale
tak czy siak ktos cyba wie czy kontrola jest na koszt fundacji czy nie...

w kazdym razie jesli chodzi o transport Afry mozna zwrocic sie do beza81..ona potwierdzila mi wczoraj gotowosc transportu jakiegos psiaka, jesli zajdzie potrzeba,
mieszka wprawdzie w radczyminie wiec jest to drugi koniec warszawy, zupelnie przeciwny..no ale jest chetna

tylko ustalic co z tymi kosztami - widzialam jakie to byly zabiegi..hmmmm powinna pojechac na te kontrole

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']odnosni kontroli - zawioze Afre i umiwilam wizyte w przyszlym tygodniu n aczawrtek - takei sa terminy czyli 14 ,02,2007[/quote]

an/i/olku jestes???? chcialam wesprzec choc tak...cudza pomoca...

ogloszenia na necie
allegro proponowala ostatnio kama14, tamiczek tez chetna pytala mnie o to czy ktos nie potrzebuje
wysle jej link

Link to comment
Share on other sites

[U]Ogloszenia zostaly dane - ja sama je rozwieszalam w miejscach typu publiczne - ze zdjeciem oraz tekstem typu rzewny - natomiast jak doskonale wiemy nie jest az tak latwo wydac psa tym bardziej w zaawansowanym wieku zatem ogloszenai mozn apowiedziec w moje osobie fundacja daje tak samo zreszta jak i karme dla Afry [/U]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]To co ma Afra zapewnione zeby nie robic zbednego szumu to - [/B][/I]

[U][I][B]1.Karme[/B][/I][/U] - zawsze i na czas - jadla royala intestinala zmienilam na Acana salmon and potato - przyswaja narazie bez klopotu a to 100 zlotych roznicy

[U][I][B]2. Opieke weterynaryjną[/B][/I][/U] w razie koniecznosci tfu tfu mam nadzieje ze ni ebedzie konieczna - bezplatną ! koszty ponosi Fundacja - mialam zawiezc Afre na kontrole ale umarla moja Anda i z tego powodu troche sie przeciagnelo
Kontrola po to ze Afra sie wylizuje w miejscu operowanym i trzeba zobaczyc
Na operacje oraz po niej ja wiozlam Afre w imieniu Fundacji zatem teraz tez tak bedzie . Nasza Gajowa sama pomknela na zdjecie szwow do pobliskiej pani weterynarz

[U][I][B]3.Wszelkie akcesoria[/B][/I][/U] - smycze, miski , obroże zabawki, ponton oraz koc do spania itp takze zapewnione

[B]4[/B]. Staram sie dostarczac tez karme w wiekszej ilości tak zeby bylo dla innych - to troche tak zeby wspomoc pomimo braku wplat.

iw

Link to comment
Share on other sites

Greven problem polega na tym, ze nie potrafię zamieszczać ogłoszeń...
Jeżeli ogłoszenie jest już gotowe to super - możemy je wykorzystać na
allegro i w innych miejscach. Czy mogłabym je dostać na maila to wyślę
komu trzeba i poproszę o ogłoszenia ?
A karma RC Intestinal skończyła się już Afruni.
Mam nadzieję, że czwartkowa wizyta dojdzie do skutku...

Link to comment
Share on other sites

pani Marto Afra przeciez ma swoja karme prawda ?? zjada acane i nic mi nie wiadomo o tym ze jej nie przyswaja - Karma intestinal byla na czas leczenia a jesli karma podobna bo dla alergikow pokarmowych jest na miejscu przywieziona przeze mnie to Royala nie potrzeba - chyna ze czegos nie wiem ? i Afra nie je karmy od wczoraj np ?

iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Greven problem polega na tym, ze nie potrafię zamieszczać ogłoszeń...
Jeżeli ogłoszenie jest już gotowe to super - możemy je wykorzystać na
allegro i w innych miejscach. Czy mogłabym je dostać na maila to wyślę
komu trzeba i poproszę o ogłoszenia ?[/quote]
Ale u mnie to forum, więc zamieszczasz po prostu post, nie ogłoszenie ;)
Zrobiłabym to, ale nie chcę improwizować, bo nie wiem, które dane zamieścić i nie bardzo umiem się połapać, o co chodzi z Fundacją, Azylem itd.

Link to comment
Share on other sites

bo Afra jest pod moja opieka w Fundacji i to na co mam wplyw zalatwiam to na co nie mam nie zalatwiam czyli pieniedzy na hotelowanie
Co prawda nie zawsze moge zdarzyc ze wszystkim na czas bo poprostu mam sporo zwierzakow na lbie swoich i nie swoich i tak jak z kontrola faktycznie sie przeciagnelo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamiczek']Witajcie Pixie przysłała mnie do wystawienia suni na allegro, tylko ja nie jestem najlepsza w te bierki czy ktos moze sklecici ladny tekst chwytający za serce?[/quote]

witaj ranny ptaszku:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ....
powiedzial leniuszek:roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...