Jump to content
Dogomania

Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ULKA12']Klementyna mi dzisiaj podpadła:mad: Chciała zamordować jeża i to nie tylko go oszczekiwała ale chwyciła w pysk i z nim uciekała:angryy: Morderczyni jedna, na szczęście udało mi się go odbić ale pewnie by go zeżarła.[/QUOTE]

potworzyca jedna, ale zamarłam bo przeczytałam, że udało Ci się go... dobić :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

no własnie jeszcze nie wiem :( dziś był dzień pod znakiem Oriego i wygląda na to, że ogłoszenia poszły teraz Ziutko niepotrzebnie - przepraszam Cię ale miałam niepełny obraz sytuacji jak Ci go posyłałam... a teraz to on nie nadaje się do adopcji i najpierw musi go furciaczkowa nareperować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no własnie jeszcze nie wiem :( dziś był dzień pod znakiem Oriego i wygląda na to, że ogłoszenia poszły teraz Ziutko niepotrzebnie - przepraszam Cię ale miałam niepełny obraz sytuacji jak Ci go posyłałam... a teraz to on nie nadaje się do adopcji i najpierw musi go furciaczkowa nareperować...[/QUOTE]
Nie szkodzi ;) jak ktoś zadzwoni o Oriego, to zaproponujesz innego psiaka, tak jak zawsze robiłaś ;)

Ślij kolejne psiaki, bo coś się ociągasz strasznie z tymi mailami ;p;p;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Klementyna mi dzisiaj podpadła:mad: Chciała zamordować jeża i to nie tylko go oszczekiwała ale chwyciła w pysk i z nim uciekała:angryy: Morderczyni jedna, na szczęście udało mi się go odbić ale pewnie by go zeżarła.[/QUOTE]

Co głód robi z psem ?

Link to comment
Share on other sites

Zdaje się, że w piątek będzie wizyta dla Klementynki, ale jakoś Wam powiem, że się boję... pani nie odpisała mi na maila, którego wysłałam już ładnych parę dni temu, na fb też nie odpisała na moje pytanie czy nadal jest zainteresowana, ale na wizytę się z wolontariuszką umówiła. Może to moje schizy, może ma jakąś awarię netu, pewnie powinnam zadzwonić, ale nie lubię... a wcześniej był kontakt mailowy i na fb też był

Klementynka miała w poniedziałek pobraną krew i robimy badania kontrolne. Dzisiaj mają być wyniki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...