Jump to content
Dogomania

A mnie to maminka bardzo kocha i Ewa mnie kocha,no i ta...no...Hana chyba też!


Bgra

Recommended Posts

jeszcze tydzień do wizyty u fryzjera,jak tylko zaczynam czesanie to kłapie "ząbkami"i warczy:diabloti:nie pomagają smakołyki,
a jaki mądry,inteligentna bestyjka:evil_lol:załapał,że nocami sypia w innym pokoju,nich no na zegarze wybije 23 Alex siada przed drzwiami i spokojnie czeka,aż go podrzucą do wyra:cool3:
w dzień ucina sobie drzemki na mojej kanapie i wtedy nie ruszać...ostrzega:mad:
panisko,normalnie nas sobie ustawia:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lili13']jak dobrze ,że Alex trafił do Ciebie ,jak miło się czyta Twoje opowieści
i niech mi nikt nie mówi,ze z psem ślepym czy głuchym nie da się żyć od nas tylko zależy jakie będzie to życie a może być wspaniałe:)[/QUOTE]


cieszymy się jak ktoś do nas wpada:)miło nam:)dziękujemy i pozdrawiamy nie wiem,może gdzieś byłoby mu lepiej,jakiś domek z ogródkiem...
gdyby słyszał i widział miałby łatwiejszy kontakt ze światem,ale cieszymy się z każdej oznaki,że nas kocha :)

po pracy zabrałam maluchy na spacer,mamy skwerek koło domku z małym laskiem:)Aluś lubi to miejsce,zawsze chodzi w stronę słońca:)
za chwilę doszła córka,usiadłyśmy na ławce
za chwilę obok nas usiadła Hana i Aluś laluś,ot leniwa rodzinka na spacerku;)

Link to comment
Share on other sites

wróciłam do domku przed północą,jednak ta noga jest fest felerna:(
malec nie widział mnie przez 7 godzin,jak tylko wróciłam zaczął po cichutku płakać,do czasu aż wzięłam go na ręce,utuliłam,wycałowałam,wygłaskałam i sam grzcznie ułożył się do spania:)
mój chłopczyk kochany a śpij sobie z mameczką,niech ci się przyśni coś miłego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela&Puch']witamy witamy my tu zagladamy czesto ale nie piszemy czytamy o postępach Alexa :) jak widzę synek zakochany w mamusi bardzo , miło czytać takie wieści . Ucałowania dla psiaków :)[/QUOTE]

:cool3:Eluniu mama to zawsze mama:)
jest taki słodki,że ehhhh zacałowałabym:evil_lol:
miło,że do nas zaglądasz,a jeszcze milej jak coś skrobniesz:)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i44.tinypic.com/nqzal1.jpg[/IMG]

a tak sobie tuptam
[IMG]http://i42.tinypic.com/11j6tmf.jpg[/IMG]

fajnie posiedzieć przy...Hanie,tylko dlaczego na mnie ryczy jak podkradam jej gryzaki,nerwowa jakaś

[IMG]http://i42.tinypic.com/102qykp.jpg[/IMG]
a Hana...jak zwykle...patyki,im większy tym lepiej

[IMG]http://i44.tinypic.com/xbwsgm.jpg[/IMG]
a może im uciec,schować się...nie mameczka się zmartwi...a ja dobry syneczek jestem

Edited by Bgra
Link to comment
Share on other sites

zrobiłam błąd,kupiłam im paczkę gryzaczków,strasznie im smakują,ale jaki odór,maskara,jak już się skończą...mogą prosić,bardzo prosić...nie wiem czy się ugnę:( mam problemy z zapachami,niektóre zapachy mój zmysł węchu przekłamuje,szkoda,że tego nie zamienił na przyjemniejszy:(
Aluś czupurek...dobre:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Gryzaczki to przeważnie śmierdziuszki ale te śmierdzące są najsmaczniejsze - tak przynajmniej moje "panny" twierdzą...:)[/QUOTE]

Hana to tak jak prawdziwa królewna,stoi-nawet nie usiądzie,nie dotknie łapkami i niby je:)Aluś misiek,pomemla swoje i tylko czeka,aż Hana odejdzie na moment
raz się na niego wściekła jak chciał jej podebrać,tak na upartego;)wywaliłam ją za drzwi na pól godziny i znowu panuje zgoda
jakie ja mam te psiaki rozumne,nawet drzwi nie drapią jak zamknięte:)

Link to comment
Share on other sites

tak się ciągle dziwię,jakie grzeczne te moje maluchy, moja Stefanka(*)jedyna w swoim rodzaju,kochałam ją nad życie i nadal kocham,przemądra,nadzwyczaj inteligentna [COLOR=red]ale jaka była kochana taka i uparta[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Łaałłł...To i my również przesyłamy Alexowi, Hanie i oczywiście ich opiekunkom słodkie kusiole:)[/QUOTE]

:loveu::loveu::loveu::loveu:

maluchy po wizycie u fryzjera,Hana jak zwykle bardzo się denerwowała,ale wygląda superrrrr:crazyeye:dalej jakaś nadąsana
Laluś wyluzowany,grzeczny,chyba rozkochał w sobie panią :loveu: usługa gratis:crazyeye: najprzystojniejszy co najmniej w dzielnicy :cool3: wygląda jak młodzieniaszek:evil_lol: co jo godom..jak wyrostek:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Aluś jest wyższy i dłuższy od Haneczki,jednak przy Hanie to patyczak,chociaż wagę mają podobną
przytył trochę-niecały kilogram(wet mówi,że to najważniejsze)
od początku karmiłam go Royal Canin mini adult,do tego kurczak z ryżem i warzywami,owoce,ser i witaminy Can_vit
od tygodnia jesteśmy na etapie przechodzenia na Taste of the-Pacific Stream Canine,
Hana dostaje 100 g Aluś 150g
może zmienić ten Can-Vit na inną odżywkę?

zdjęcia będą:)obiecuję
pogoda u nas marna,wszystkie 4 pory roku jednego dnia,nawet zagrzmiało

[h=1][/h]

Link to comment
Share on other sites

Bożenko - jak to dobrze że on na Ciebie trafił..Dbacie o niego aż miło czytać:buzi:
Z Can_vit-em nie mam doswiadczeń
Ja od lat daję swoim sprawdzone Wita-Vety i jestem bardzo zadowolona.
Dobry jest też Efa Olie [IMG]http://image.ceneo.pl/data/products/2924497/i-eurowet-wita-vet-400-tabl.jpg[/IMG]

Edited by Osa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...