Jump to content
Dogomania

KRAKóW!! Porzucona dobermanka!!!Wiedziala gdzie sie przyblakac-ZOSTAJE!!:)


karusiap

Recommended Posts

hmm no wlasnie....Pan u ktorego jest nie mieszka tam na stale ale raczej sa w miare codziennie tam z zona...na razie jest u nich na tej dzialce..tylko ze za 2 tyg wuyjezdzaja na 2 tyg...powiedzialam ze bedziemy szukac domku,on tez boi sie ze sie przywiaze...jesli do tego czasu dom sie nie znajdzie to na te 2 tyg cos jest konieczne chocby tymczas,hotel..a potem.bedziemy rozmawiac czy moze wrocic do nich i szukamy domku..czy moze by ja juz sobie zostawili...:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moja Mama wlasnie mnie uswiadomila ze z tymi malymi to przesadzilam...ona ma duze sutki ale nie ma takich obwislych cycow jak po karmieniu czy malych..:oops:wiec ten motyw mozna raczej odrzucic...gorzej jak np jest w ciazy:shake:...w kazdym razie nie jest to wypieszczony,zadbany pies,ktory ledwo co komus sie zgubil...ona bardzo potrzebuje ciepla i czloweika by mogla sie oswoic i zaufac:(czy ktos moglby porobic ogloszenia jakies????

Link to comment
Share on other sites

ja chcialam ja nawet wczoraj zabrac..ale ledwo dala sobie obrozke zalozyc,byla oszolomiona troszke ale taka bardzo spieta...zapielam smycz a ona ani drgnela...wczoraj nie bylo mowy by ruszyla sie nie mowiac juz by wsiadla do auta...weterynarz jest w Łapanowie wiec nie daleko bo to jest miejscowosc kawalek dalej...ona jest bardzo chuda,nie wiem kurde czy mozliwa ta ciaza...
moze jak sie jeszcze troszke oswoi to bylaby szansa wziac ja do lecznicy ale na razie jest bardzo nieufna i nawet tak jak mowilam na dzien dobry pokazala zabki ale to z czystego strachu bo potem juz tulila glowke jednak reszte cial trzymala w bezpicznej odleglosci i byla spieta...
Patia super jakbys zrobila allegro..
zadzwonie dzis lub jutro spytac jak tam sunia

Link to comment
Share on other sites

rozmawialam wlasnie z Pania u ktorej jest sunia...a wiec zostala ona juz "ujarzmiona" i jest w domku;)chodzi za Pania,caluja sie;)bardzo polubila Pania do ego stopnia ze szczeka na innych ale nie jest agresywna,podobno dala by sie juz wziac np na smycz...
ale w zwiazku z tymi dobrymi iwesciami trzeba jej jak najszybciej znalesc dom...nie moze zostac u Panstwa co dzis zoatalo potwierdzone,,,nie maja ogrodzenia,wyjezdzaja no i wogole po prostu musi znalesc dom!!!!!!
zanim pzyzwyczai sie na dobre bo bedzie wtedy bardzo cierpiec....
blagam pomozcie,ona jest kochana ale co zrobimy jak Panstwo wyjada za ok 10 dni????

Link to comment
Share on other sites

Karusia, ja zaglądam :(
ale ani plakatów ani allegro nie umiem :(
proszę, wpisz w temacie, że potrzebne allegro oraz zrobienie plakatów. napewno cioteczki pomogą! A potem będziemy ogłaszać, rozklejac plakaty. Ja na swoim zadoopiu tez będę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...