Jump to content
Dogomania

Schronisko na tzw. "KONCU SWIATA", masa psow bezskutecznie czekajacych na pomoc


Aga-ta

Recommended Posts

Dopiero teraz mogłam zerknąć na dogo a tu pełna mobilizacja :lol:
Aga-to , oczywiście jestem w stanie przetrzymać Milke tyle ile bedzie trzeba , widzę ,że napisałaś wprawdzie że nie aktualne ale akcja różnie może się jeszcze rozwinąć , więc to może ważne. Jeśli nie wypali transport z Warszawy to pamietajcie , że dziewczyna z Wrocławia , która robiła PA dla Daisy również pisała ,że może przetrzymać sunie jeśli będzie taka potrzeba .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Dopiero teraz mogłam zerknąć na dogo a tu pełna mobilizacja :lol:
Aga-to , oczywiście jestem w stanie przetrzymać Milke tyle ile bedzie trzeba , widzę ,że napisałaś wprawdzie że nie aktualne ale akcja różnie może się jeszcze rozwinąć , więc to może ważne. Jeśli nie wypali transport z Warszawy to pamietajcie , że dziewczyna z Wrocławia , która robiła PA dla Daisy również pisała ,że może przetrzymać sunie jeśli będzie taka potrzeba .[/QUOTE]
ok, cenne informacje. Dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, jakby co to ja moge zawiezc psiaki w niedziele do Katowic ale wtedy musialby ktos Milke przywiezc z NT, bo ja niestety nie dam rady w ten weekend zrobic dwoch kursow ze wzgledow czasowych..:(

Moze ktos by pomogl z tym NT, moze latwiej kogos znajdziemy w tym kierunku?
Czekam na tel od Patii jeszcze, moze cos sie wyjasni..

Link to comment
Share on other sites

Za tydzień wystawa we Wrocławiu, na pewno ktoś ze Szczecina będzie. A zapewne też i z Katowic lub Krakowa ktoś się pojawi. Może Wrocław mógłby być tym miejscem pośrednim. Jak macie znajomości wśród hodowców, to może warto zapytać, czy by nie przewiózł.

Ja na wystawie w niedzielę nie będę, w ogóle będę daleko poza Wrocławiem w tym dniu. Będę tu tylko do soboty. Mogłabym przetrzymać sunię od dowolnego dnia do soboty, kiedy to już kilka grup się wystawia i komuś ją tam przekazać, kto wraca w sobotę do Szczecina z wystawy.
Niestety grupa II, gdzie może znałabym parę osób, wystawia się w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

jest juz prawie wszystko dograne. Najwiekszy problem stanowi przywiezienie Milki z N.Targu do Krakowa w niedziele (w schronisku zgodzili sie wydac nam ja"w czasie wolnym"). AniaB nie zostawi dziewczyny bez pomocy i jak zywcem sie nikt nie znajdzie (a na to wyglada) pojedzie (jak zwykle kosztem swoich prywatnych obowiazkow):Rose:. Patia, Ty wiesz:) - :Rose: jak uda nam sie cale to "przedsiewziecie" i Milka dojedzie do swojego domu to stawiam Wam Wszystkim;) :knajpa:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']jest juz prawie wszystko dograne. Najwiekszy problem stanowi przywiezienie Milki z N.Targu do Krakowa w niedziele (w schronisku zgodzili sie wydac nam ja"w czasie wolnym"). AniaB nie zostawi dziewczyny bez pomocy i jak zywcem sie nikt nie znajdzie (a na to wyglada) pojedzie (jak zwykle kosztem swoich prywatnych obowiazkow):Rose:. Patia, Ty wiesz:) - :Rose: jak uda nam sie cale to "przedsiewziecie" i Milka dojedzie do swojego domu to stawiam Wam Wszystkim;) :knajpa:[/QUOTE]

[B]Trzymam kciuki za to całe przedsięwzięcie:)[/B]

[B]AniaB:loveu:
Aga-ta:loveu:
Rudzia [/B]:loveu:

Bardzo Wam dziękuję, bo myśleliście też o transporcie naszego szczeniaka do Katowic.
Maluch jednak nie jedzie na DT do Tychów,

Szukamy mu Kochani pilnie innego DT, najlepiej w Krakowie lub okolicy:)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232395-SPARALI%C5%BBOWANY-SZCZENIAK-pilnie-szuka-domu%21%21%21-Inaczej-zostanie-U%C5%9APIONY%21%21?p=19707479#post19707479"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232395-SPARALI%C5%BBOWANY-SZCZENIAK-pilnie-szuka-domu%21%21%21-Inaczej-zostanie-U%C5%9APIONY%21%21?p=19707479#post19707479[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Kurcze , więc udało się już zorganizować transport przez całą Polskę a taki , wydawałoby się najłatwiejszy odcinek zrobił się nie do pokonania :shake: Wiem , zawsze Ty jechałaś , a teraz jesteś uziemiona :shake: , nikomu nie jest po drodze ?[/QUOTE]
wlasnie, moze ktos bedzie mial po drodze?

[quote name='Rudzia-Bianca']Na wątku tego szczeniaka chyba tez będzie organizowany transport Kraków - Tychy może udałoby się jakoś połączyć ...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232395-SPARALIŻOWANY-SZCZENIAK-pilnie-szuka-domu!!!-Inaczej-zostanie-UŚPIONY[/URL]!![/QUOTE]

[SIZE=4]Rubik [B][COLOR=#ff0000]PILNIE SZUKA DT w KRAKOWIE.[/COLOR][COLOR=#000000]Ten maluszek ma szanse chodzic! Osoby odpowiedzialne za pieska gwarantuja wszelka pomoc. Czy ktos przyjmie Rubika?

[/COLOR][COLOR=#ff0000]POMOCY!!!
[COLOR=#000000][/COLOR][IMG]http://i45.tinypic.com/108cys9.jpg[/IMG]


[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Podsumowanie:
corka Lucyji odbiera Milke z N.Targu i przywozi do Krakowa, tam przejumje ja AniaB (poniewaz Patia bedzie jeszcze w pracy), Patia po pracy odbiera sunie i zawozi do Katowic. W Katowicach odbiera ja znajoma AniB i zawozi do W-wy. Tam odbiera Milke p.Andrzej i zabiera do siebie do domu. We wtorek o 4 rano zawozi ja do pana, ktory zawiezie ja do Izy do Szczecina. Iza zawozi Milke do Wolina do p. Elzybiety, ktora juz przygotowywuje sie na jej przyjazd.
A teraz trzymajmy kciuki, zeby to wszystko sie udalo

[quote name='Lucyja']Pisałysmy to samo w tym samym czasie :) Wiem, że Natalia juz rozmawiała z Ania i już sa umówione na przekazanie sunieczki :)
Jeszcze tylko Agatko zadzwoń rano do schroniska, żeby tam jakiegos numeru nie wywinęli :)[/QUOTE]

no wlasnie...
bede rano dzwonic:) Jeszcze raz dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']no i niemozliwe stalo sie mozliwym:) Lucynko SERDECZNE DZIEKI:)
Jutro Lucynki corka przywiezie Milke do Krakowa:Rose::Rose::Rose:[/QUOTE]

[quote name='Lucyja']Z Nowego Targu do Krakowa przwiezie Milke moja córka. :)[/QUOTE]

Wow , jesteście niesamowite :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']Podsumowanie:
corka Lucyji odbiera Milke z N.Targu i przywozi do Krakowa, tam przejumje ja AniaB (poniewaz Patia bedzie jeszcze w pracy), Patia po pracy odbiera sunie i zawozi do Katowic. W Katowicach odbiera ja znajoma AniB i zawozi do W-wy. Tam odbiera Milke p.Andrzej i zabiera do siebie do domu. We wtorek o 4 rano zawozi ja do pana, ktory zawiezie ja do Izy do Szczecina. Iza zawozi Milke do Wolina do p. Elzybiety, ktora juz przygotowywuje sie na jej przyjazd.
A teraz trzymajmy kciuki, zeby to wszystko sie udalo


[/QUOTE]

Logistycznie jest to rzecz niesamowita :) :) Tyle osób zaangazowanych w małą, skromną sunieczkę ! Cudnie !
Agatko jestes wielka !

Link to comment
Share on other sites

Jestem pod wrażeniem! Takie przedsięwzięcie!
Ciekawe, jak Milka przetrwa taką długą drogę i ciągłe zmiany otoczenia. Będzie mocno zdezorientowana, ale cóż, już niedługo będzie w DOMU.

A ja prawdopodobnie jutro będę miała wizytę Daisy z HeManem. Nie jest to na 100% pewne, ale cieszę się na tę wizytę, długi spacer z całą piątką. Poobserwuję sobie małą (podobno zachowuje się teraz, jakby miała cieczkę i chciała zachęcić HeMana do amorów - mój kolega po prostu zwątpił, czy ona na pewno jest wysterylizowana... Na szczęście duży kolega Daisy nie przejawia chęci na seks.

Link to comment
Share on other sites

a co ja bym zrobila bez Waszej pomocy? Niewiele...
ale ciii, nie zapeszajmy:)

[quote name='mag602']I ogłoszenia Pandy:
[/QUOTE]

mag602, dzieki Twoim ogloszeniom Panda znalazla dom. Patia sprawdzila dom i zawiozla mala przed weekendem do bardzo fajnej rodziny. Panda zamieszkala na jednym z krakowskich osiedli. Jeszcze raz BARDZO CI DZIEKUJEMY:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...