Jump to content
Dogomania

Schronisko na tzw. "KONCU SWIATA", masa psow bezskutecznie czekajacych na pomoc


Aga-ta

Recommended Posts

[quote name='elaja']Możecie mnie uznać za rasistkę ale coraz mniej lubię ludzi rodem z podhala :angryy:

Bardzo się cieszę , że pani Ela odezwała się w sprawie Milusi i oczywiście trzymam kciuki za pozytywny wynik wizyty PA :lol:[/QUOTE]

Ja tez sie ciesze i czekam na info po wizycie! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Pewnie z tych samych powodów, co wyżej Agata napisała, został oddany Pluto do schroniska. Był za mało ostry i nadstawiał łeb do głaskania.
Ech ! Podhale ... :([/QUOTE]

No ja wprawdzie kawałek jeszcze do Podhala mam , ale mój sąsiad też sugerował mi żebym się pozbyła mojej Biany bo po co komu pies co nie szczeka - na szczęście po 3 latach milczenia zaczęła szczekać, głównie na tego sąsiada :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']No ja wprawdzie kawałek jeszcze do Podhala mam , ale mój sąsiad też sugerował mi żebym się pozbyła mojej Biany bo po co komu pies co nie szczeka -[B] na szczęście po 3 latach milczenia zaczęła szczekać, głównie na tego sąsiada[/B] :diabloti:[/QUOTE]

Mądry pies :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Pewnie z tych samych powodów, co wyżej Agata napisała, został oddany Pluto do schroniska. Był za mało ostry i nadstawiał łeb do głaskania.
Ech ! Podhale ... :([/QUOTE]

Lucynko, wiem, ze jest przepelnienie, ale myslisz o tym strachulcu?On nie ma szans bez nas...Za duzo psow i za malo naszych mozliwosci... nie powinno tak byc! a wszystko przez glupote i nieodpowiedzialnosc czlowieka. Dlatego one musza siedziec w kalatkach i niesustannie sie bac, walczyc o przetrwanie i cierpiec. Az glupio mi Cie pytac, ale - masz jakis pomysl?
[IMG]http://imageshack.us/a/img689/8104/1001430b.jpg[/IMG]
[quote name='elaja']Możecie mnie uznać za rasistkę ale coraz mniej lubię ludzi rodem z podhala :angryy:

Bardzo się cieszę , że pani Ela odezwała się w sprawie Milusi i oczywiście trzymam kciuki za pozytywny wynik wizyty PA :lol:[/QUOTE]
chyba nie powinnismy generalizowac. Na Podhalu zwroca psa, bo nie szczeka, a np. w Krak zwroca, bo szczeka i przeszkadza sasiadowi za sciana. Niestety nieodpowiedzialni ludzie sa wszedzie...a ze sciana glupoty trudno walczyc

[quote name='Sabina02']Ja tez sie ciesze i czekam na info po wizycie! :lol:[/QUOTE]
Zaraz jak tylko cos sie dowiem dam znac:)

[quote name='Rudzia-Bianca']No ja wprawdzie kawałek jeszcze do Podhala mam , ale mój sąsiad też sugerował mi żebym się pozbyła mojej Biany bo po co komu pies co nie szczeka - na szczęście po 3 latach milczenia zaczęła szczekać, głównie na tego sąsiada :diabloti:[/QUOTE]
[quote name='elaja']Mądry pies :diabloti:[/QUOTE]
no, prosze! rzeczywiscie madry:)

[INDENT]Milus juz jest po czyszczeniu zabkow. Mial centymetrowy kamien, podczas usuwania lecialo mu z pysia wszystko, wlacznie z trawa. Pare zebow trzeba bylo usunac. Dostal antybiotyk na pare dni, bo jak powiedzial wet trzeba sie pozbyc bakteri z tego smietnika. Mial zrobione rowniez wszystkie badania, w pierwszej kolejnosci sprawdzane byly nerki i wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Mial badana rowniez prostate i rowniez jest ok. W sumie jedynym jego problemem byly zeby, wiec mam nadzieje, ze z jedzeniem tez juz bedzie w porzadku. P. Ewa mowi, ze on caly czas bardzo interesowal sie jedzeniem, a jak juz dostawal miske nie mogl jesc. Jadl tylko rzeczy, ktore mogl od razu przelknac np. plasterki parowki.
To naprawde bardzo fajny i przyjazny psiak. P.Ewa mowi, ze chodzi za nia krok w krok, a jak tylko usiadzie zraz siada obok i pilnuje, zeby mu nie zniknela. Pies z sercem na ...lapie:smile:. Jest bardzo czysciutki, nawet po narkozie jak byl oslabiony z zataczajacym tylkiem pokazywal, ze musi wyjsc na zewnatrz. [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Właśnie wysłałam na konto Aga_ta przelew 440 zł z bazarku - Agatko proszę jak wpłynie o potwierdzenie wpłaty na tym bazarku

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231101-OSTATNIA-GODZINA-(-05-09)-furminator-psio-kocie-zakładki-coś-dla-ksieżniczek[/URL][/QUOTE]

WOW! Rudziu, az tyle:crazyeye: teraz to z "palcem w nosie";) oplace Milusia i jeszcze zostanie na kastracje. Nie wiem jak mam Ci dziekowac:Rose::Rose::Rose:



Wizyta dla Milki wypadla bardzo pomyslnie. Pani SUPER! Mozemy wysylac Milke do p.Elzybiety z czystym sumieniem:) niczego jej tam nie zabraknie, a przede wszystkim bedzie miala mnostwo milosci:)
Iza, ktora robila wizyte na 99% bedzie miala transport w przyszlym tyg. z Warszawy do siebie. Do Warszawy chyba bedzie troche latwiej znalezc transport niz do Szczecina. Bardzo prosze dajcie znac na FB. Pani Elzybieta jest gotowa pokryc koszty transportu

[B][COLOR=#ff0000][SIZE=4]SZUKAMY TRANSPORTU DLA MILKI
[/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/182ekx.jpg[/IMG]

[B][COLOR=#ff0000][SIZE=5]NOWY TARG (lub KRAKOW) - SZCZECIN
NOWY TARG (KRAKOW) - WARSZAWA

[/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=#0000cd][SIZE=4]PROSIMY O POMOC!!!![/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]Wizyta dla Milki wypadla bardzo pomyslnie. Pani SUPER! Mozemy wysylac Milke do p.Elzybiety z czystym sumieniem[/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] niczego jej tam nie zabraknie, a przede wszystkim bedzie miala mnostwo milosci[/COLOR]:smile:
[COLOR=#000000]Iza, ktora robila wizyte na 99% bedzie miala transport w przyszlym tyg. z Warszawy do siebie. Do Warszawy chyba bedzie troche latwiej znalezc transport niz do Szczecina. Bardzo prosze dajcie znac na FB. Pani Elzybieta jest gotowa pokryc koszty transportu[/COLOR][/QUOTE]

:multi::multi::multi: Milusia będzie miała dom , jak ja się cieszę :loveu:
Prośbę o transport wrzuciłam na fb .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Agata to ja nie wiem jak Ci dziękować za to co robisz dla psów z tego koszmaru :(
Ja mogę tylko bazarkami pomagać i postaram się robić je systematycznie .
Pewnie nie z takimi kwotami ( bo nie ukrywam samą mnie przemile zaskoczył rezultat :) ) ale na pewno coś skapnie :)[/QUOTE]

Dziekuje bardzo:)


[quote name='elaja']:multi::multi::multi: Milusia będzie miała dom , jak ja się cieszę :loveu:
Prośbę o transport wrzuciłam na fb .[/QUOTE]

Elejo, bardzo DZIEKUJE za informacje na FB:loveu:
Dzwonilam dzis do schroniska, zeby zapytac, czy Milka tam jeszcze jest, ale nie moglam "zlapac" wlascicielki (a tylko jej bede w stanie wytlumaczyc o ktorego psa mi chodzi, bo jak zabieralam Pluta rozmawialam z nia na temat Milki).
Sprobuje zaraz jeszcze raz, moze juz wrocila

Link to comment
Share on other sites

Napisałam również do pana , który jakiś czas temu proponował bezpłatny transport na różnych trasach - z możliwością niewielkiego zboczenia z trasy i dopłatą w tym wypadku . Czekam teraz na odpowiedź , o ile nie jest w trasie to może się odezwie . Oby tylko Milka była w schronie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']Lucynko, wiem, ze jest przepelnienie, ale myslisz o tym strachulcu?On nie ma szans bez nas...Za duzo psow i za malo naszych mozliwosci... nie powinno tak byc! a wszystko przez glupote i nieodpowiedzialnosc czlowieka. Dlatego one musza siedziec w kalatkach i niesustannie sie bac, walczyc o przetrwanie i cierpiec. Az glupio mi Cie pytac, ale - masz jakis pomysl?
[IMG]http://imageshack.us/a/img689/8104/1001430b.jpg[/IMG]






[/QUOTE]

Myślę o tym piesku cały czas. Nie mam narazie miejsca na zabranie pieska. Mam teraz kolaka z Olkusza pod opieką. Myslałam, że to będzie szybka adopcja, a tu okazało się, że jest to pies z problemami. Muszę go zdiagnozować, zanim dam ogłoszenia o jego adopcji.
Jak tylko będe miec mozliwość, to zajmę sie i tym biedakiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Ja tez sie porozgladam za transportem. A dlaczego transport do Szczecina? To przeciez kawalek od Wolina. Czy Pani przyjedzie po nia do Szczecina?[/QUOTE]
ze Szczecina jest Iza. Myslalam, ze lepiej bedzie jak napisze wieksze miasto, bo Wolina ludzie moga nie kojarzyc. Iza rowniez moze odebrac sunie z Gorzowa Wlk.

[quote name='elaja']Napisałam również do pana , który jakiś czas temu proponował bezpłatny transport na różnych trasach - z możliwością niewielkiego zboczenia z trasy i dopłatą w tym wypadku . Czekam teraz na odpowiedź , o ile nie jest w trasie to może się odezwie . Oby tylko Milka była w schronie .[/QUOTE]
nie dodzwonilam sie juz dzis do schroniska, bede dzwonic jutro rano. Jejku, fajnie by bylo gdyby ten pan sie odezwal...

[quote name='Lucyja']Myślę o tym piesku cały czas. Nie mam narazie miejsca na zabranie pieska. Mam teraz kolaka z Olkusza pod opieką. Myslałam, że to będzie szybka adopcja, a tu okazało się, że jest to pies z problemami. Muszę go zdiagnozować, zanim dam ogłoszenia o jego adopcji.
Jak tylko będe miec mozliwość, to zajmę sie i tym biedakiem.[/QUOTE]
wiem Lucynko, ze jest ciezko, ale wolalam sie upewnic. Najwazniejsze, ze pamietasz:)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]nie dodzwonilam sie juz dzis do schroniska, bede dzwonic jutro rano. Jejku, fajnie by bylo gdyby ten pan sie odezwal...[/COLOR][/QUOTE]
Tak odezwał się ale najbliższa trasa to Pabianice w sobotę . Ktoś w Łodzi np musiałby odebrać i przetrzymać Milkę . Poprosiłam o nr tel , jak coś to podam na priv .

Link to comment
Share on other sites

Mam znajomych od kolaków w Łodzi, ale musiałabym wiedzieć jak długo Milka musiałaby być w Łodzi, bo sami maja trzy psy, więc jak dt na długo nie moga być. Tzn. najpierw musiałabym porozmawiac z koleżanka czy w ogóle są w stanie jakos pomóc.

W sprawie trikolorka mam zgode fundacji na zabranie go, więc jak tylko będe mieć wolne miejsce w hoteliku, to zabieramy go stamtąd :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Mam znajomych od kolaków w Łodzi, ale musiałabym wiedzieć jak długo Milka musiałaby być w Łodzi, bo sami maja trzy psy, więc jak dt na długo nie moga być. Tzn. najpierw musiałabym porozmawiac z koleżanka czy w ogóle są w stanie jakos pomóc.

W sprawie trikolorka mam zgode fundacji na zabranie go, więc jak tylko będe mieć wolne miejsce w hoteliku, to zabieramy go stamtąd :)[/QUOTE]
trudno powiedziec jak dlugo Milka musialby czekac... transportu z Lodzi musialybysmy dopiero szukac

ale super, ze tricolorek ma szanse:multi:bardzo sie ciesze:multi:


[quote name='elaja']23.sierpnia jest w Wiśniowej Górze k/Łodzi wystawa pasterskich niepolskich , może będzie ktoś wracał przez Szczecin . Kolaków jest zawsze sporo wystawianych , masz może Lucyjo z kimś kontakt ?[/QUOTE]

Dziewczyny pamietajcie jeszcze, ze Milke trzeba przywiezc z N.Targu do Krakowa. Ja jestem uziemiona "w gipsie", a sobota jest juz za dwa dni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...